Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bi mk II de benden olsun  (Okunma sayısı 44697 defa)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
Ynt: bi mk II de benden olsun
« Yanıtla #28 : 21 Mayıs 2007, 13:52:56 »

kafamdaki bu aslında ama bakalım:)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #29 : 21 Mayıs 2007, 13:57:49 »
Yaylanınca cok hoş durmuş ya

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #30 : 21 Mayıs 2007, 14:02:06 »

« Yanıtla #31 : 21 Mayıs 2007, 14:55:19 »
bi tane coilsiz jetta yoktu ama  :)
cok guselmis gercekten  ;)

Çevrimdışı UuR

« Yanıtla #32 : 21 Mayıs 2007, 15:40:42 »
süper bir görüntü.çoğu arabaya 10 çeker.şu güzelliklere bak.  ;)

« Yanıtla #33 : 21 Mayıs 2007, 16:37:37 »
Araba çok orjinal. Allah kaza bela vermesin. Çok iyi bakmışsın.
Fikir amaçlı bi kaç fotoğraf ve video gönderiyorum inşallah istediğin gibi bi araba yaparsın kolay gelsin..
Galiba aynı diesel motorları kullanıyoruz. (Golf mk2 GTD 1.6 Turbo 70 HP JR kodlu)

Daha önceden bakmıştırsın belki ama ben bu arabaya hasta oldum.  :)      (resim)
http://www.mkippen.com/Gallery.aspx?Name=gallery\carshoots\_dmoney_Page_0

Bu da sanırım aynı diesel motora sahip yapılı bi Jetta  (video)
http://www.youtube.com/watch?v=0ZbY6fhhfvk

« Yanıtla #34 : 21 Mayıs 2007, 18:21:17 »
yasin kardes yoksun ortaliklarda  :)
resimdekilerde videodakilerde harika jettalar  ;)
yesili sevmem ama farkli duruyo be  :)

« Yanıtla #35 : 21 Mayıs 2007, 18:32:47 »
ardacan forumu çok yakından takip ediyorum aslında ama bişey yazmak istemiyordum çünkü;

benim pc bozuldu açık öğretim sınavları derken iş okul araba filan çorba oldu yani ama şimdi yeni bi bilgisayar aldım artık haberleşiriz buradan...

Foruma giripte yazmamamın sebebi ise hergün forma giremiyecek olmamdı ve bişey yazdıktan sonra cevap veremezsem yanlış anlaşılır diye arkadaşlar yoksa sapına kadar vwtr'ciyiz şüphe yok tekrardan selamlar ...

« Yanıtla #36 : 21 Mayıs 2007, 18:54:13 »
 arda bende yeşil sevmem ama bu arabalara ne renk olsa yakışıyo..

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #37 : 21 Mayıs 2007, 20:20:12 »
yeşil olan zaten favori arabam önümüzde hafta büyük bi ihtimalle coilover takılacak benim kine de BBS RF serisi jant ve ya muadili Keskin tuning in jantlarını da sipariş verdim bakalım bunlar gibi deil de benzeri olacak bakalım..coilover da taksam 3 cm den fazla düşürmek istemiyorum.

golfmk2gtd :bu arada aynı motor a sahip araçları kullanıyoruz :)

« Yanıtla #38 : 21 Mayıs 2007, 21:01:55 »
ramcho coilover ve jantla araban çok şık bi görünüme kavuşucak bence....

coiloverı nerden buldun acaba bende helezonları almayı düşünüyorum ama nereden alırım doğrusunu onu bilmiyorum

jantları kaç inç düşünüyosun acaba

valla ben motordan çok şikayetçiyim duman atıyo ama inşallah bu haftaya filan onuda pompacıda halledicez sende bi sorun yoktur inşallah...

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #39 : 21 Mayıs 2007, 21:36:45 »
Ramcho ebay.dan bakio sanırım. Yani orda bi ton var alınabilir bence..

Jettalar süper ;)

« Yanıtla #40 : 21 Mayıs 2007, 21:41:01 »
ya nedense su internetten bi türlü alışverişe güvenemiyorum ama alışmam lazım artık  ;)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #41 : 21 Mayıs 2007, 22:03:48 »
golfmk2gtd  :ben motor turbo pompa piston herşeyi sıfır yapıtrdım çünkü araçımın daha önce motoru hiç açilmadan 315000km gibi bi rakam yapmıştı..

coilover ebaydan alcam birde şöle b i olay var bu daha mantıklı gibi geliyo bana maslak sanayide namıştayn var orayla görüştüm bugun amortisör tablalarının orda müsait bi alan var ordan 3 cm aşşağı basıp amortisörleri %50 %50 sertleştirebiliris dedi hemde maliyeti düşük olur dedi herhangi bi sorun olmadığı gibi ilerde standart a çevirebilrsin dedi yaptıği işe de garanti veriyo tüm bu işlerin karşiliğinda 200 ytl istedi bakalım ucuz coilover bulamassam böle bişi yaptırcam jant olarak fazla büyük düşünmüyorum zaten performansı o kadar yüksek deil ama 15 " ideal gibi geliyo bana

sadece helezon almak pek bi mantığı yok neden dersen orjinal amortisörlerin le konforun bozulacak ama dediğim yöntemi hem ucuz hemde ideal olduğu için tavsiye ederim..sadece Golf mk 2 için 30 mm helozonlara 180 euro fiyat diyolar bence gereksiz yani..