Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Beyaz Meleğim ;) ( Resim günceli, 25,syf )  (Okunma sayısı 258652 defa)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
Beyaz Meleğim ;) ( Resim günceli, 25,syf )
« : 02 Eylül 2011, 21:21:01 »

« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 19:31:28 Gönderen: metalteo »

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: Benim Beyaz Meleğim ;)
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2011, 21:50:52 »
Kayseriden bi golf gördüm sanki.. Hoşgeldiniz İyi forumlar
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2011, 21:54:23 »
Hoşbulduk ama araç ve ben şuanda mersindeyiz  ;)

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2011, 22:02:12 »
Forumda 38 plaka görmek çok zor Görünce yazalım dedim  tekrar iii forumlar
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2011, 22:30:32 »
ALLAH kaza bela vermesin kardeşim. güle güle kullan inşaALLAH.. :)  :)  :) :tamamdir..

« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2011, 23:13:58 »
kazasız belasız...
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2011, 21:36:44 Gönderen: suskun81 »

« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2011, 23:27:47 »
Beyaz melekmiş tamda. Güle güle kullan arabanı. Kaza bela uzak dursun  :tamamdir
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2011, 23:41:52 »
di mi

bu arada arka plakalıkları iptal etmişsin, önü bırakmışsın, onu da yap bari :)

bir de golfü olup ön farı karartmayanları  dövüyorlarmış  :D

hhahahahaha  :D söylediğin iyi oldu :)

daha yeni aldım yawaş yawaş yapacam teşekkürler herkese

sis farların çifti nekadar bilen var mı?

Çevrimdışı deli_kan57

« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2011, 10:09:50 »
70 tl gibi bişey. beyaz ampul takarsan 100. xenon taktırmak istersen 200 tl ye malolabiliyor. bendekiler beyaz ampul ama en kısa zamanda xenonla değiştirmeyi düşünüyorum. tabiki bide bunları kullanma şartarın var. ben genelde gündüz kullanıyorum. akşamları ise şehiriçinde kullanıyorum. otoyolda kullanmak hem karşı şerittekini hemde önündeki aracın seni görmesini aşırı derecede etkiliyor. kimse kendisine yapılmasını istemediği hareketi başkasına yapmak istemez. hayırlı sürüşler... :)

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2011, 16:45:33 »
70 tl gibi bişey. beyaz ampul takarsan 100. xenon taktırmak istersen 200 tl ye malolabiliyor. bendekiler beyaz ampul ama en kısa zamanda xenonla değiştirmeyi düşünüyorum. tabiki bide bunları kullanma şartarın var. ben genelde gündüz kullanıyorum. akşamları ise şehiriçinde kullanıyorum. otoyolda kullanmak hem karşı şerittekini hemde önündeki aracın seni görmesini aşırı derecede etkiliyor. kimse kendisine yapılmasını istemediği hareketi başkasına yapmak istemez. hayırlı sürüşler... :)

kesinlikle uzun yolda çok rahatsız ediyor ona bende karşıyım. en kısa zamanda temin edeceğim sis farlarını marka felan varmı? birde arka sis lamba yeri varmı sadece sol tafar yanıyor benimkinde

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2011, 21:38:54 »
maaşallah kazasız belasız  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı deli_kan57

« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2011, 22:52:31 »
kesinlikle uzun yolda çok rahatsız ediyor ona bende karşıyım. en kısa zamanda temin edeceğim sis farlarını marka felan varmı? birde arka sis lamba yeri varmı sadece sol tafar yanıyor benimkinde
evet arka stopta tek taraf yanıyor. onun için oto elektrikçiye gitmen gerekiyor . yanılmıyorsam sol taraf yanıyordu. sol taraftan sağ tarafa kablo çekecek o kadar.  bide sağ tarafa büyük ampül olmadığından ikisinide ufak ampül kullanman gerekecek. sislerin markası farketmez. orjinali yok zaten.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
« Yanıtla #13 : 03 Eylül 2011, 23:48:30 »
evet arka stopta tek taraf yanıyor. onun için oto elektrikçiye gitmen gerekiyor . yanılmıyorsam sol taraf yanıyordu. sol taraftan sağ tarafa kablo çekecek o kadar.  bide sağ tarafa büyük ampül olmadığından ikisinide ufak ampül kullanman gerekecek. sislerin markası farketmez. orjinali yok zaten.

çok teşekkürler tavsiyeler için  :tamamdir