Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Beyaz Güvercin....  (Okunma sayısı 93034 defa)

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
Ynt: Beyaz Güvercin....
« Yanıtla #56 : 22 Eylül 2010, 15:32:09 »
plaka değişmedimi  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #57 : 22 Eylül 2010, 15:33:00 »
plaka değişmedimi  :)

söyliyecem söyliyecem kızacak diye demedim :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #58 : 22 Eylül 2010, 15:53:21 »
Ufaklık tam araba hastası sabah arabayı getirdim kapının önüne oda çıkmış dışarı baktım arabanmın etrafında geziniyo. Çıktım yanına kırmızı arabamız gitti bunumu aldın diyor :)

Nizam valla benim suçum yok o hortumlarda sanırım yanlışlıkla tüpçüye gitmiş sahibi orda değiştirmişler :D :D Aldığım kişi 50-60km dir dedi üzerindeki motor bende 57bin e çektim artık gerisi allaha havale :)

Cihan dediğin gibi o 1,6 çıkacak iğrenç duruyor ama pasta cilaya gidince şimdi sökücem sırıtıcak altından çok fena Plakalar yamuk biraz onları düzelticem incik boncuk işler ilk başta içinden başladım..

Plakayı değiştirmeyecem böle güzel varsın olsun hatay kalsın :D :D

Eksik listesini oluştururyorum onlar tamamlanınca yavaş yavaş toparlamaya geçicem..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı error_38

• Sağdan aheste aheste mi? Soldan tam gaz mı?
« Yanıtla #59 : 22 Eylül 2010, 16:03:37 »
Belki fikir verme açısından yardıncı olabilir ;)http://www.vwgolfmk1.org.uk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=78027

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #60 : 22 Eylül 2010, 16:07:25 »
evet bende diyecektim 1.6 ne diye ufaklıkta benim gibi çekirdekten abi ileride hastalık oluyor araba, zamanında motor seslerinden hangi model araç olduğunu bilirdim gerçi eskiden ne vardiki şahin toros şimdi ise artık kendi arabamızın motorunun sesi servise gidip gelince değişmiş diyorum
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #61 : 22 Eylül 2010, 16:50:41 »
Belki fikir verme açısından yardıncı olabilir ;)http://www.vwgolfmk1.org.uk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=78027

Ben köklü proje olayını maverick ile tarihe gömdüm. Bunda yapıcağım tek şey beyaz bir güvercin gibi temiz bakımlı herşeyi çalışır vaziyette kullanmak. Çok ileride belki komple boyaya girersek fil dişi metalik beyaz olabilir rengi..

Şimdilik ön takımı elden geçirecem binecem.. Bide kapı fitilleri bitik ama yan sanayi almak istemiyorum yoksa kapılar kapanmıyacak kara kara düşünüyorum napsam diye.. Maverick imin orj kapı fitillerini attığıma çok pişman olmuştum bunda aynı hataya düşmiyecem..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #62 : 22 Eylül 2010, 19:01:06 »
Plakalıklar gitti çerçeveleri amma ses yapıyormuş ya tangır tungur skerken farkettim :) :)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #63 : 22 Eylül 2010, 19:31:12 »
hayırlı olsun beyaz güvercin  :)
beygirlerin yarısını kaybetmişiz ama buda yakıtıyla fazlaca memnun edecektir seni.
bende 10 sene kullandım bu motoru rampada dikkat ettiğin ve yağına suyuna baktığın sürece asla üzmez.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #64 : 22 Eylül 2010, 20:20:43 »
Vaayyy daha hayırlı olsun bile diyemedim ama adımı ağzına almışsın hemen  :) Hayırlı olsun Erşan abim Allah tekerleğini GTI gibi çevirsin mazotun full devir saatin 7000den aşağı olmasın İnşallah  :sevgi: Gerçekten güzelmiş heleki kısa stop olması beni dahada bi heyecanlandırdı ama 4 kapı olması biraz soğuttu sende haklısın aile kalabalık sizinde bunuda Maverick gibi pırıl pırıl yapıcağından eminim  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı halilom

« Yanıtla #65 : 22 Eylül 2010, 20:51:19 »
Vaayyy daha hayırlı olsun bile diyemedim ama adımı ağzına almışsın hemen  :) Hayırlı olsun Erşan abim Allah tekerleğini GTI gibi çevirsin mazotun full devir saatin 7000den aşağı olmasın İnşallah  :sevgi: Gerçekten güzelmiş heleki kısa stop olması beni dahada bi heyecanlandırdı ama 4 kapı olması biraz soğuttu sende haklısın aile kalabalık sizinde bunuda Maverick gibi pırıl pırıl yapıcağından eminim  :tamamdir
yok diyor olum modifiye okumuyomusun :t  orjinal takılacak Erşan abi  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #66 : 22 Eylül 2010, 20:54:35 »
yok diyor olum modifiye okumuyomusun :t  orjinal takılacak Erşan abi  :)

Tamam ya ne vuruyosun hemen şamarı okudum Maverick gibi yapıcak dediysem temiz bakıcak babında  ;) aslında biraz modifiyeden kim ölmüş  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #67 : 23 Eylül 2010, 11:15:47 »
erşann hayırlı olsun güzel bi araba maşallah.

Krom tamponları eksik etme sakın :) küçük stop süper durur. ;)
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #68 : 23 Eylül 2010, 11:35:35 »
maşallahı var patron, güle güle binin ailecek...

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #69 : 23 Eylül 2010, 11:42:25 »
Aslında küçük stoplu düşünmüyordum ama bundaki siyah bakalit var arka panalde onunla çok hoş durmuş bide aynı rakamlara baktığım diğer araçlar inanılmaz kötü durumdaydı harcadığım okadar yol parasına yazık oldu hele bursada baktıklarım resmen adam dövtürtecek cinstendi..

Valla turgut aracının kıymeti bil herifler 5000-5500 e 82-83 modellere istemişler ama sendeki araç 1000tl ye mis gibi olur o baktıklarım en az 3000 bin yerdi. Hele şu arabaya gittim change manya olmuş dizel taaa kurtboğanda Volkswagen / Golf / 1.5 / 1980 model 1.5 dizel golf sahibinden.com'da Aracın kasası 78 içi motoru ve aksesuarları DX MFA bile var :D Motoru DX blok dizel üst kapak ruhsattaki motor kodunu hiç sormayın yok öle bir rakam :D