Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Benim Yeşil Tavşanım ...  (Okunma sayısı 10411 defa)

Benim Yeşil Tavşanım ...
« : 20 Haziran 2009, 02:08:58 »
Arkadaşlar Uzun uraşlar sonucu bu hale getirebildim baya uraştik ama deydi daha eksiklerimiz var koltuk döşemesi tavan döşemesi ve boya işi Renk hala kararsızım kırmızı yada siyah :)

Üzerinde Oynadıgımız deişiklikler ve Yenilemeler

karbüratör temizligi ve ayarı motor kulagı şarj dinamosu ve kayısı triger kayışı akis kolları rot kolları rot basları akis kafaları far temiziligi stop temizligi  panjurlar  tamponlar bagaj fitilleri geri vites müşürü korna butonu top aynalar çift benzin filtresi :) GOlf1 Display yazı panel   bujiler  kaput açma kolu ve teli debriyaj teli el fren telleri arka balatalar yag filtresi  fren hortumları kare APP plaka sibop kapagı contası arka camurluk plastikleri arka teker bilyaları benzin pompası ve boruları r11 topuzu Real son susturucu orta susturucu iptali El yapımı 4*40w anfi  Mp3 playerdan giriş verdim   ve quadrofonik hoparlör sistemi Oto CD calar gücünde bir cıkıs gücüne sahip (gayet tatmin edici)

« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 02:26:37 Gönderen: SPoRTeXHauST »

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Ynt: Benim Yeşil Tavşanım ...
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2009, 02:45:50 »
harika bir araç patron, allah kaza bela vermesin, renk bence başarılı...

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2009, 10:01:45 »
cok tatlı olmş araç kazasız belasız kullanın ama jant işine girin bence :)

« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2009, 10:24:08 »
saolun ark. bütcemizin yettigi kdr bişeyler ortaya cıkarıcaz jant işi boyadan soraya sarkabilir

Ama en önemlisi sizlerle bunu paylaşabilmem ve sizlerin bana + ve - yönlerimi sölemeniz Gercekten siteniz tam istedigim gibi bir ortamı dostlugu var sizlerin arasında bulundugum için çok şanslıyım vede elimden geldigince online olmaya calısacagım  Teşekkürler
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 10:25:08 Gönderen: Rabbit1.1 »

« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2009, 10:28:53 »
ve birşey daha sölemeden gecmiyim bu amortisörleri dıs sacını kestirip yeni diş actırabilrmiyiz suanda en son kademede basikligi birbirine carpıo demir tasları  :-\  13 cm indirmiştik ufacık bi kaldırım yamasında taslar biribirne cakıo tak tak ses yapıordu suanda 8 cm civarında düşüklügü
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 10:55:04 Gönderen: Rabbit1.1 »

« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2009, 13:14:20 »
    Araban çok güzel . Aman ha gaz taktırıym deme bu araca.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2009, 13:43:37 »
Fıstık çok güzel maşallah, Allah kaza bela veresin..golf 1 yazısının başka action ları varmı :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2009, 14:11:44 »
    Araban çok güzel . Aman ha gaz taktırıym deme bu araca.

ne gazı kimin gazı abi :D 1 lira yaksa takmam o neymiş

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2009, 19:24:20 »
ne gazı kimin gazı abi :D 1 lira yaksa takmam o neymiş

en iyisi abi... gaza gelmein :) çok güzel araç.. 

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2009, 20:15:20 »
Maşallah... İfak ifak orjinala nekadar sadık kalarak yaparsanız okadar güzel olucaktır... Zaten 1100cc araç gazda aynı rakamları yakacaktır hiç gerek yok... Boşu boşuna güç kaybı ve motor ömrü yer...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2009, 21:15:15 »
ve birşey daha sölemeden gecmiyim bu amortisörleri dıs sacını kestirip yeni diş actırabilrmiyiz suanda en son kademede basikligi birbirine carpıo demir tasları  :-\  13 cm indirmiştik ufacık bi kaldırım yamasında taslar biribirne cakıo tak tak ses yapıordu suanda 8 cm civarında düşüklügü

tornacılara yaptırabilirsin ama amortisörleri sertleştirmen lazım bende denedim dediğin gibi tak tak vuruyor...

« Yanıtla #11 : 21 Haziran 2009, 14:09:33 »
amort. uzun tutmuslar demekki golf lerde mil kısaltıldı %70 seertleştirildi ztn. Tornacı yapabiliormu ?
tabi amortisörcüde söktürücez ? bide amortisörcü seninki olmaz dedi kesilip kısaltılıp dier araclarda oluor dedi ama ?

« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2009, 14:10:27 »
Maşallah... İfak ifak orjinala nekadar sadık kalarak yaparsanız okadar güzel olucaktır... Zaten 1100cc araç gazda aynı rakamları yakacaktır hiç gerek yok... Boşu boşuna güç kaybı ve motor ömrü yer...

Yaklaşık 250 300 civarı yakıor  :(

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2009, 14:27:33 »
Uhhhh benden fazla yakıyo... Vardır bi ayarsızlığı... Şehir içimi dışımı bu rakam..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"