Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: benim aslanım MKIII 98 otm. bursa  (Okunma sayısı 4610 defa)

Çevrimdışı bulent_kayra

• Otomobil
    98 golf MK IV
  • ww.golfcomfortline.com
benim aslanım MKIII 98 otm. bursa
« : 04 Mart 2015, 16:38:24 »

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
Ynt: benim aslanım MKIII 98 otm. bursa
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2015, 16:48:32 »
gzel araba iyi, zevkli sürüşler
tampon yan cıtalardan ince fosfor yapıstırın.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2015, 16:49:25 Gönderen: okaykay_1 »
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2015, 16:49:19 »
masaallah performans yakıt durumunu merak ettim otomatkte nasıl acaba :tamamdir

Çevrimdışı bulent_kayra

• Otomobil
    98 golf MK IV
  • ww.golfcomfortline.com
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2015, 16:58:14 »
teşekkürler bahsettiğiniz çıtalara fosfor demişsiniz okay bey örnek bi resim varmı acaba yandan arkaya uzatayımmı pek anlayamadım.

yakıt konusunda yakında bilgi vermeye çalışacağım bazı ayarlar yapıldı sonuçlarını yakında almaya başlarım heralde
orj 115 bin km çok uzun süre yatmış ufak kapı çıta altında lokal boya var başkada boya değişen yok kayışları yatmaktan çatlamıştı komple değiştirdim orta ve arka susturucu değişti sadece lastik gerekiyor onuda elim düzelsin değiştireceğim.

egzoz ve orjinal karartılmış stoplarını geçici olarak değiştirdim yorum alabilirmiyim yakışmış mı acaba
teşekkürler arkadaşlar

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2015, 17:07:46 »
teşekkürler bahsettiğiniz çıtalara fosfor demişsiniz okay bey örnek bi resim varmı acaba yandan arkaya uzatayımmı pek anlayamadım.

yakıt konusunda yakında bilgi vermeye çalışacağım bazı ayarlar yapıldı sonuçlarını yakında almaya başlarım heralde
orj 115 bin km çok uzun süre yatmış ufak kapı çıta altında lokal boya var başkada boya değişen yok kayışları yatmaktan çatlamıştı komple değiştirdim orta ve arka susturucu değişti sadece lastik gerekiyor onuda elim düzelsin değiştireceğim.

egzoz ve orjinal karartılmış stoplarını geçici olarak değiştirdim yorum alabilirmiyim yakışmış mı acaba
teşekkürler arkadaşlar
bu benim eski arabam
bahsettigim olay tabi yapcan diye bi durum yok tamponlarda yan cıtalarda yeri belli
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı shark55

• Otomobil
    Golf 3 ABF
  • Nokta Kadar Menfaat İçin, Zerre Kadar Eğilme...
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2015, 13:02:43 »
allah kaza bela vermesin bi örnekte ben gösterim sana

Çevrimdışı bulent_kayra

• Otomobil
    98 golf MK IV
  • ww.golfcomfortline.com
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2015, 13:45:48 »
41 yaşındayım senelerdir hiç otomatik araba almadım. bu yaş bandında arasıra çekik gözlü japonlardan kullandım. ama bu aracımda otomatik vitesin gerçekten kullanımda zevk verebileceğini ilk defa gördüm. gidişi gayet mükemmel vites geçişlerini pek hissetmiyorsunuz desem yeri var. İlk başta bende inanmadım aracım uzun süre yatmış, ender bulunabilecek 115 bim km.de bu hafta egsoz susturucularının ikisine değiştirdim. çatlayan triger ve diğer aktarma kayışları komple değişti. IV-V-VI kasa Golf araçlarım da oldu, mkIII kasaya il defa aldım. yakıt konusunda erken konuşmak istemiyorum brc lpg var koşturmacadan ne yaktığımı daha net ölçemedim. sadece lastik eksiğim var uygun lastik arıyorum. koltuklar gayet konforlu sürüşte herhangi rahatsızlık vermiyor. Orjinale sadık kalmayı seviyorum ufak ayrıntılar hoşuma gidiyor. aracımın ana hatlarını kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum. nereye gitsem birileri arabanın başına üşüşüyor sağına soluna bakıp sorulara başlıyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum kesinlikle ...
örnekler çok hoşuma gitti teşekkürler ilginize
« Son Düzenleme: 09 Mart 2015, 13:46:13 Gönderen: bulent_kayra »