Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: buda benim polom  (Okunma sayısı 7736 defa)

Ynt: buda benim polom
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2008, 21:44:14 »
yok orjinal ama bu araba biraz tuhaf arbanın jantlarından silecek fiskiyelerine koltuklarından herşeyine varıncaya kadar sportlıne fabrikasyon orjinal.hatta başımdan geçen bi olayı anlatayım araba 96 model orjinal jantlarını aradım buldum malum 13 jant onlar dolayısıyla uymadı tabi fren kaliperlerininin sportline olması sebebiyle dedik bu araba kesin çenç sıkı bi araştırmadan sona o yıllarda özel olarak üretilmiş modellerden olduğunu bulduk

koltuklar vs donanım sportline olabilir ama o kadran hiç bir şekilde 1.6 motor ile çıkamaz fabrikadan, 1.6 8v de 200km/h ve 6bin devir mevcut. Yani ya kadran yada motor değişmiştir, dediğiniz doğru 13 jantın sığmamasına bakılırsa aracın önceden 16v olması yüksek, stepnenin orada da yazar motor kodları vs, zaten siz aracı 1.6 olduğunu bilerek almışsınız sorun yoksa araçta zaten dert edicek bişey yok . :)

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #15 : 30 Haziran 2008, 22:16:52 »
iyi günlerde kullanın. km orjinal mi? 79bin iyi rakam

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #16 : 01 Temmuz 2008, 00:14:02 »
iyi günlerde kullanın. km orjinal mi? 79bin iyi rakam

tam ben yazcaktım mete abi.Gerçekten o yaştaki bir araç için çok çok iyi bi rakam.6n2 bile bulunmuyor doğru düzgün o kilometrede.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #17 : 01 Temmuz 2008, 00:49:31 »
Araba full orjinal :sevgi:
Donanımı çok enterasan 96 model ve opsiyonlu bi araç..elektrikli aynalar, klima, spor koltuklar, sportline kadran ve fren diskleri vs..
Kazasız belasız kocamannn bi maşallahh Serkan Abim, halen daha bir pazar aktivitesine bekliyorum : )
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #18 : 01 Temmuz 2008, 02:02:36 »
sportline kadran 1.6 da olmaz , zaten diğer kadranlar ile aynı onu donanım diye koymazlar,

araba sollamaya çıkıyorsun devir saati 7bin redline, bir anda 5500 de elektirik kesiyor kalıyorsun yol ortasında  :) böyle bir şey yok  :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #19 : 01 Temmuz 2008, 09:33:50 »
Doğru diyorsun kadran değişmiştir o zmn
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #20 : 02 Temmuz 2008, 14:50:44 »
sağol oğuzum cümlemiz için kazasız belasız sürüşler inşallah. vallahi arkadaşlar araba ilginç bi toplandığınızda gelirim incelersiniz.

« Yanıtla #21 : 02 Temmuz 2008, 14:58:42 »
orjinal km