Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Baştan sona 35 N 9042  (Okunma sayısı 18171 defa)

Baştan sona 35 N 9042
« : 24 Ağustos 2007, 23:57:43 »

ilk geldiği an...

çürükler patlak çatlaklar..

orjinal GTİ topuzunu çıkartıp bunu taktım yerine birde koltukların deri döşemeleri eski yırtık onlarda yapılıcak zamanla oda olcak yani ;)heee bide 3 göstergeyide sökmüş aldığım adam ben bunu satarken üstündeydi ama şimdi yok :(

arka emniyet kemerlerini söktüm bi işe yaramıolardı yaa birde taban döşemelerini temizledim

arka koltuk döşemesi düzgün yenilemeye gerek yok gibi duruyor

bu yam yam da emre benim tamircinin çırağı pazar günü 1 biraya bana dükkan açtı aklı sıra yayaları kesio tabi nasıl olsa yay takımı alıcaz diye :) ama sonra ustası bastı bizi :D

kesss emre kess nasıl olsa değişçek :D tabi para olmazsa kesik kesik devammm

çürüklere yamalar yapıldıktan sonra

egsozuda taktımmmm egsozsuz gezmek olmazzz

:D:D:D:D

stopları boyatmadan önce

boyaya gitmeden önceki gün aracın son hali.....
Ve boyamadan önceki hali bu kadar şimdi de boyandıktan sonraki hali şimdiden söyliyeyim ön kaput siyahtı  tek kat astar kapatmamış o yüzden kaput yetişmedi onuda yarın boyucak boyandıktan sonra fotolarınıda koyarım

sitede bir arkadaşımızın arabasında görmüştüm kırmızı bir arabaydı o boaymış ön tarafı böyle siyaha bende boyattım tamponda boyandı fakat takmadım napıyım die düşünüyorum şuan

alt tarafa SAC tan orjinal GTİ lardaki gibi karlık yapalım diyorum ama tampon takalım mı takmıyalım mı?

jant kapakları hakkında ne düşündüğünüzü biliorum İĞRENÇ fakan biz sattığımızda bbs ler vardı üzerinde satmış işte ne diyim kapakları söküp siyaha boyucam jant sacını öyle idare edicem artık jant alana kadar napalım :(

burda tampon takılı değil şuan takılı taktım tamponu fakat hala ön tamponu takmadım

sis lambası koydum denedim pek hoşuma gitmedi

Şimdilik bu kadar yorumlarınızı bekliyorummm.........

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: Baştan sona 35 N 9042
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2007, 00:07:24 »
boyadan sonra oldukca toparlanmıs duruyor aracın ;)
bence ön tamponu tak daha hos durcagını dusunuyorum..
bu arada sısler senınde dedıgın gıbı olmamıs..
kapaksız gez yınede o kapagı takma bana kalırsa :)
ıyı gunlerde kullan  aracını

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2007, 00:09:43 »
Sis lambası gerçekten de olmamış. ;)
Bence önü boyamasaydın daha hoş olabilirdi. Jantlı ve yaylı halinide görürüz inşallah. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2007, 00:14:43 »
bence ön tarafa karlık,tampon bişeyler yap arkadaşım sisler çok uydurma gözüküyor..stoplar kırmızı yapsaydın daha tatlı olabilirdi bence..doğan s jant kapaklarınıda bi an önce söküp dediğin gibi yaparsan bu halinden daha iyi olur..arabanın boyası güzel olmuş bu arada...araba ilk geldiği zaman tam bi enkazmış gerçekten iyi toplamışsınız..iyi günlerde kullanman dileğiyle
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2007, 00:22:35 »
Şimdilik elinden geleni guzelce yapmıssın maddiyat gerektiren bir ugras oldugu için devamıda gelir inşallah diyorum, Gönlünce aracını toparlaman dileği ile. Eline Saglık. Kolay gelsin. Bu arada sislerden kurtul derim  >:D

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2007, 00:23:52 »
boyadan sonra oldukca toparlanmıs duruyor aracın ;)
bence ön tamponu tak daha hos durcagını dusunuyorum..
bu arada sısler senınde dedıgın gıbı olmamıs..
kapaksız gez yınede o kapagı takma bana kalırsa :)
ıyı gunlerde kullan  aracını

Mehmet söylenmesi gerekenleri söylemiş zaten :tamamdir
araç boyanınca bayağı toparlanmış
koltukların hoşuma gitti ama sanırım ön koltukta uç kısımlarda biraz tahribat var inşallah onlarıda zamanla yaptırırsın
stopları neden siyah yerine kırmızıya boyamıyor kimse merak ediyorum
zamanla her şey daha da güzel olur
güle güle kullan ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2007, 00:29:34 »
Şimdilik elinden geleni guzelce yapmıssın maddiyat gerektiren bir ugras oldugu için devamıda gelir inşallah diyorum, Gönlünce aracını toparlaman dileği ile. Eline Saglık. Kolay gelsin. Bu arada sislerden kurtul derim  >:D
aynen arkadaş elinden geleni yapıyor bencede ;) bırakmasın peşini :)

« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2007, 00:36:57 »
Sisler takılı değil öylesine koydum çektim resmini merak etmeyin :D Başladık bakalım gerisi elbet gelir TAMPONU TAKIYORUM alt tarafa karlık yapıcam kapakları sökücem arka tamponun altını boyatayım mı siyaha?? snra bagaj kilidi iptali yapılıcak aynalarıda öne alıcam koltuklarda tadilat yapılıcak eeeee  herşey zaman ve $,YTL para

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2007, 00:37:51 »
Sisler takılı değil öylesine koydum çektim resmini merak etmeyin :D Başladık bakalım gerisi elbet gelir TAMPONU TAKIYORUM alt tarafa karlık yapıcam kapakları sökücem arka tamponun altını boyatayım mı siyaha?? snra bagaj kilidi iptali yapılıcak aynalarıda öne alıcam koltuklarda tadilat yapılıcak eeeee  herşey zaman ve $,YTL para

çok doğru zaman ve maddiyat
olur ama hepsi acele etme ;)

« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2007, 00:39:04 »
ZAMAN çoookkk :D:D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #10 : 25 Ağustos 2007, 00:41:11 »
sol arka stobu söküp kırık yeri macunla doldur sonra o dışa dönen 3-cmlik kısmı yukardan aşağıya siyah folyo yapta göze takılmasın :)tebrik ederim yalnız kısa sürede yapılabilcek seyler yapılmış gibi gözüküyor koltuklar zaten güzel belliki...jantlarına bi el atarsan çok daha güzel olur düşüncesindeyim..

« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2007, 00:43:21 »
ahh abi atıcam atıcam da cafeye mi bakayım sanayiyemi gideyim diğer dükkanamı gideyim aptal oldum valla benden keşke 3,4 tane olsa yaaa ama en kısa sürede onlarıda halledicem merak etmeyin bende halletmek istiorum ama vaktim yok  :-[ :-[ :-\

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #12 : 25 Ağustos 2007, 00:50:06 »
sol arka stobu söküp kırık yeri macunla doldur sonra o dışa dönen 3-cmlik kısmı yukardan aşağıya siyah folyo yapta göze takılmasın :)tebrik ederim yalnız kısa sürede yapılabilcek seyler yapılmış gibi gözüküyor koltuklar zaten güzel belliki...jantlarına bi el atarsan çok daha güzel olur düşüncesindeyim..
işte mk1 desteği geldi hemen :)

« Yanıtla #13 : 25 Ağustos 2007, 00:52:24 »
evet sağolsunnn eleştirilmek iyi oluyor eksiklerimi söyleyinnn