Gönderen Konu: barut MK3  (Okunma sayısı 152098 defa)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
Ynt: Merhabalar
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2010, 10:40:35 »
dostum ben yukardaki arabaya forum üyesi ismail ile baktırdım pek fazla beğenmedi
bu arabaların piyasası 11.000 ile 13.500 arası gidiyor otomatik biraz ağır kalıyor ama
manuel ve lpg' lisini tavsiye ederim.
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2010, 11:09:34 »
ben manuel LPG'lisini ble tavsye etmem alacaksan kardeş ben 96 model 1.8 CL aldım sanroof+klima+lpg 13.500'e ona göre sen düşün işte yaklaşık piyasası aynı diye biliyorum ben 1.6 Sportline alabilirdm baktım vergide 50 Tl felan farkediyo dediler bunu aldım çok memnunum 1.6 motoru yaz ayında denedm klima açıkdı Lpg'ye geçince araçda yığılma oluyodu bariz gösteriyodu her iki aracı da dene öyle karar ver..yok 1.8 nazlı satılır felan dediler hiç sallama VW olsun çamurdan olsun aldıkdan sonra rahat 10 kişi beni yolda durdurup fiyat sordu o nedenle 1.8 al derim
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2010, 11:23:45 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Ekim 2010, 11:15:44 »
Al bi tane gti madem 14500 vereceksen :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #17 : 18 Ekim 2010, 13:25:59 »
o zaman eşim kusura bakmasın manuel vitesli araba kullanmayı öğrenecek gibi :D

Volkswagen / Golf / 1.6 Sportline / RUHSAT SAHÄ°BÄ°NDEN 1997 GOLF 3 L P G LÄ° KLÄ°MALI sahibinden.com'da

bu aracın sahibi forumdamı acaba ben denk gelmedim de  :tamamdir

evet forumdaki arkadaşların otomatik vitese bakış açısına ve yorumlarına bende katılıyorum ama arıza çıkarması ile alakalı yorumumu zaten uzun uzun yazdım.. En son gönderdiğin linkteki araca ankadara ben baktırdım  akrabam aracılığı ile araba resimlerde temiz gözüküyor fakat Eskişehirden gelmiş biraz problemli diye söylendi bana ve arabanın sahibi lastikçi olmasına rağmen yeni lastik bile yok üzerinde.. İlan uzun süredir var. haberin olsun.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Ekim 2010, 13:58:14 »
Al bi tane gti madem 14500 vereceksen :)

birkaç tane favoriye aldım
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Hastasına orjinal hasarsız GOLF sahibinden.com'da
bu var ama içime pek sinmedi rakamda yüksek sanırım

evet forumdaki arkadaşların otomatik vitese bakış açısına ve yorumlarına bende katılıyorum ama arıza çıkarması ile alakalı yorumumu zaten uzun uzun yazdım.. En son gönderdiğin linkteki araca ankadara ben baktırdım  akrabam aracılığı ile araba resimlerde temiz gözüküyor fakat Eskişehirden gelmiş biraz problemli diye söylendi bana ve arabanın sahibi lastikçi olmasına rağmen yeni lastik bile yok üzerinde.. İlan uzun süredir var. haberin olsun.

ilanın süresinin farkındayım teşekkürler. İstanbul ve ankaradan yardımcı olacak arkadaşlar var izmirde henüz bulamadım

Volkswagen Golf 1.6 - 12.800 TL - İzmir - Araba.Com
bunun dışında :(

çok uğraşacak gibiyim sanki

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #19 : 18 Ekim 2010, 16:40:53 »
 tayfun, aramıza hoş geldin..  eğer düşünürsen ben aracımı satıyorum henüz bir alıcısı çıkmadı..  aslında çıktı ama ben anlaşamadım..  ;)

http://www.vwtr.net/forum/satilik/acilllll-satilik-mk3-t17134.0.html
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Ekim 2010, 18:36:37 »
tayfun, aramıza hoş geldin..  eğer düşünürsen ben aracımı satıyorum henüz bir alıcısı çıkmadı..  aslında çıktı ama ben anlaşamadım..  ;)

http://www.vwtr.net/forum/satilik/acilllll-satilik-mk3-t17134.0.html

Hala satılmadımı ya? Aciliyetini koruyormu?
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Ekim 2010, 18:37:29 »
ben manuel LPG'lisini ble tavsye etmem alacaksan kardeş ben 96 model 1.8 CL aldım sanroof+klima+lpg 13.500'e ona göre sen düşün işte yaklaşık piyasası aynı diye biliyorum ben 1.6 Sportline alabilirdm baktım vergide 50 Tl felan farkediyo dediler bunu aldım çok memnunum 1.6 motoru yaz ayında denedm klima açıkdı Lpg'ye geçince araçda yığılma oluyodu bariz gösteriyodu her iki aracı da dene öyle karar ver..yok 1.8 nazlı satılır felan dediler hiç sallama VW olsun çamurdan olsun aldıkdan sonra rahat 10 kişi beni yolda durdurup fiyat sordu o nedenle 1.8 al derim

1,8 'de son hız ne gördünüz 0-100 km hızlanmanız nasıl yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler..

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Ekim 2010, 19:01:57 »
birkaç tane favoriye aldım
Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / Hastasına orjinal hasarsız GOLF sahibinden.com'da
bu var ama içime pek sinmedi rakamda yüksek sanırım

ilanın süresinin farkındayım teşekkürler. İstanbul ve ankaradan yardımcı olacak arkadaşlar var izmirde henüz bulamadım

Volkswagen Golf 1.6 - 12.800 TL - İzmir - Araba.Com
bunun dışında :(

çok uğraşacak gibiyim sanki

O gti sahibi biraz yalancı sanırım bu aracın şehir içinde 200 kuruş yakması fiziksel ve matematiksel olarak imkansızdır.Çünkü aracın fabrika verisi ş.içinde 10,8 litredir ki bu rakamı bile istanbul da görmeniz imkansız trafik olan saatlerde. 10,8 lt benzin değeridir lpg de buna yüzde yirmi ekle böl lpg fiyatına en düşük göreceğin rakam budur.

O arabada boya yoksa benimde adım süleyman değil ok :) Sahibinden bulduğunuz araçlara dikkat edin, sonra aracın yanına gidinceAAAAA burda boyamı varmış önceki sahibi yaptırmıştır diyip çıkarlar :D

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 18 Ekim 2010, 19:09:40 »
Süleyman senin yakıt değerlerin nasıl ?

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 18 Ekim 2010, 19:13:18 »
İstanbulda gaz 1,99 tl ben ortalama benim kullanımım biraz serttir 3000 den aşağı vites atmam her hafta bi kaç kere dip gaz otobana çıkarım

Şehir için sışıkış olmayan normal trafikte 260-270 kuruş, şişli gibi karaköy gibi tampon tampon giden trafikte 300 kuruşu buluyor.Otobanda gazladığımda 5000 devirden aşağı düşmemek kaydıyla 220-240 arası sakin kullnımda 180 kuruş şehir dışı.

Ama şhir dışında büyük hacimli motor cidden 1,6 lardan bile az yakabilir ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 18 Ekim 2010, 19:13:25 »
dostum bakmadım vallahi benim arabayı hanıma aldığımdan bilmiyorum o da zaten sadece hafta sonları biniyor yani biniyor dediysem markete gidip geliyor  ;D  ayrıca son sürati O rüyasında görse uçuk çıkarır  ;D ;D ;D  marketten eve zaten istesede basamaz o yüzden senin iş hafta sonuna kalıyor ben kullanır not düşerim senin için  ok?

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 18 Ekim 2010, 22:23:47 »
İstanbulda gaz 1,99 tl ben ortalama benim kullanımım biraz serttir 3000 den aşağı vites atmam her hafta bi kaç kere dip gaz otobana çıkarım

Şehir için sışıkış olmayan normal trafikte 260-270 kuruş, şişli gibi karaköy gibi tampon tampon giden trafikte 300 kuruşu buluyor.Otobanda gazladığımda 5000 devirden aşağı düşmemek kaydıyla 220-240 arası sakin kullnımda 180 kuruş şehir dışı.

Ama şhir dışında büyük hacimli motor cidden 1,6 lardan bile az yakabilir ;)

benim aracım R11 1.4 motor şehiriçi trafikde 100km'de 10-12 litre arasında değişiyor bu verdiğin değerlerden sonra GTI bana büyük gelir :D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Ekim 2010, 08:18:14 »
Valla cep senin ama bu zevkinde karşılığını ucuza alamazsın sen ışıklarda tırmalarken ben diğer ışıklarda oluyorum bırakta biaz yaksın araç :)