Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arkadaşlar Merhaba Buda Benim Polom  (Okunma sayısı 11525 defa)

Ynt: Arkadaşlar Merhaba Buda Benim Polom
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2008, 19:58:07 »
Umutsertan bey 03 Şubattaki buluşmayada bekleriz sizi....Allah kısmet ederse, Hava Şartlarıda guzel olursa eğlenicez İnşallah... :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #15 : 07 Ocak 2008, 21:43:57 »
hoş geldin aramıza aracını güle güle kullan 3 şubatta bulusmaya bekleriz..
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2008, 09:33:10 »
Arkadaşlar hoşbulduk. 3 Şubattaki buluşma için bende problem yok görüşmek üzere. Çok teşekkür ederim herkeze.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2008, 11:36:53 »
Dostum hoşgeldin birkez daha :) Araban güzel görünüyor maşallah, kazasız belasız keyifli sürüşler.3 şubattaki buluşmaya muhakkak bekliyoruz, hem tanışmış görüşmüş oluruz hemde arabanı görmüş oluruz canlı canlı :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #18 : 08 Ocak 2008, 11:42:42 »
Oğuz Dostum benim  :D çok teşekkür ederim. 3 Şubat tarihinde kesin geliyorum zaten. Bu arada tüm yardımların için çok teşekkür ederim sana  ;)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #19 : 08 Ocak 2008, 11:45:03 »
Rica ederim abi ne demek :) kardeş bizim pololar zaten :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #20 : 08 Ocak 2008, 11:49:10 »
Aynen öyle  :tamamdir yanlız ben bişeye takıldım fikrini almak isterim ve diğer arkadaşlarımında. Ufak çaplı bir kaza yapmıştım. Panjur altı bıyık kırılmıştı. Bende arabamda yaptığım son değişikliklerden sonra. VW ambelmini kendim siyaha boyadım panjur renginde. Alt bıyığıda metalik siyah yaptım. Yakıştımı yakışmadımı kararsızım. Bununla ilgili bir kaç çalışma yapıp fikirlerinize sunacağım.

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #21 : 08 Ocak 2008, 11:54:22 »
o bıyığı siyah yapınca hoş oluyor bence, senin aracınada yakışmıştır eminim :) benimde aklımda var ilerki zamanlarda far kitinden sonra :)

« Yanıtla #22 : 08 Ocak 2008, 12:04:06 »
Oğuz Dostum aklında olsun, far kiti v.b. görsel veya performans farklılıklar yaratmak istersen benim babamdan dolayı tanıdığım bir tuning'çi var belkide duymuşssundur ismini Yıldız Tuning hem Ahmet abi Hemde Ediz abiye gidip güzel fiyatlarla isteğin şeyleri yaptırırız. World ve Bonus kartada 4 taksit olayı mevcut. Babam sağolsun hala gelmiş geçmiş en büyük BMW ustasıdır.  :D

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #23 : 08 Ocak 2008, 12:10:04 »
aaa hadi yaaa :) benim babada 45 yllık vw ci :D
ya evet bi kit alıcamda bulamıyorum patron yaa.Son 3 haftadır iyice derin araştırmalar yaptım görüşmediğim tuningci kalmadı üstüne fk tr distrbtrüyle flmda görüştüm ankaradan yok abi kimse getirmiyor :/almanyada var 130 € civarında ama Türkiyeye getirmiyor malesef kimse..Ebay den alıcam gümrüğe takılır diolar onlarda janjanlı işlermiş uğraşılmaz diolar  :/

http://cgi.ebay.de/FK-Klarglas-Scheinwerfer-Power-Look-VW-Polo-6N-Schwarz_W0QQitemZ180202336842QQihZ008QQcategoryZ72684QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

« Yanıtla #24 : 08 Ocak 2008, 12:17:42 »
Ben sonar aldım abi gayette memnunum  :tamamdir Sonar markayı taktırırken tek yapılması gereken şey far iç çerçevesini slikonlatmak  ;) istersen gideriz fikir edinirsin veya benim arabada görür sonra yorumunu yaparsın. Nasıl istersen

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #25 : 08 Ocak 2008, 12:22:35 »
Biliyorum sonar olsun fk olsun ok güzel farlarda ben önce powerlokk diyorum :) ya bi tanıdık, akraba, tırcı tanıdığım olsa almnyada hiç sorun olmadan getiririmde uff :(

« Yanıtla #26 : 08 Ocak 2008, 12:24:57 »
Haklısın fiyatlar arasındada gerçkten çok fark var. Ama bakalım bir araştırma yapıyım senin için bu ara Almanyaya gidip gelicek olan varsa gönderdiğin linlteki şekilde bir far ayarlamaya çalışalım sana  :D sıkma canını bulunur illaki bir çözümü :D

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #27 : 08 Ocak 2008, 12:46:55 »
Çok sağol patron :) aslında fiyattanda değil hani bi şekilde alırım ama yok malesef