Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arabam :)  (Okunma sayısı 29095 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: arabam :)
« Yanıtla #84 : 02 Ekim 2007, 23:24:39 »
bnm beach parkta yaşadığım bir olay vardı çok önceden burda anlatmıştım yalnız biraz fazla uzundu ve zeynep kardeşimizin konusunu fazlasıyla böldük malum onun için bende kalsın yazmıyim...her bayan araba kullanmak konusunda eksik değil bunu kabul ediyorum hatta örnek olarak 3 tane cidden çok sağlam aracın nerde ne tepki vereceğini ne yaparsa aracın ne yapacağını çok iyi bilen arkadaşlarım var :tamamdir4cüsü zeynep olacak 4 araba pert etiikten sonra bakalım ;)

« Yanıtla #85 : 02 Ekim 2007, 23:30:16 »
geçmiş olsun arkadaşım

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #86 : 03 Ekim 2007, 00:39:49 »
Her işin başı merak sonra tecrübe....  Her 2 cinsiyetinde kendine öz + ları - leri var... Benim cevremde en yakın halam var mesala bir bayan sürücü olarak erkeklere taş çıkartacak, Kendisi uzun yıllar almanyada direksiyon sallayan bir bayan olarak ve buna ilaveten otoban fareliğide yapmış birisi inanırmısın onun yanında ben terlemekten 5 kilo veriyorum şuanda istanbul trafiğinde araç kullanmakta ve altında X5 ile bile makas yapmakta yoğun trafikte...  Yani iş pratik ve tecrübe... Bi misal daha vereyim benim askerlik yaptığım yerde bayan bir teymenimiz vardı ve keskin nişancılıkta ona kimse yetişemiyordu....   Erkeği kadından ayıran sadece Kas gücüdür (Bizde Kas gücü var ama Duygusal açıdanda onlardan çok zayıfız) akıl ve yetenek konusunda bence eşit yaratılmışız... Önemli olan bunu kullanmak...

Çevrimdışı kursadgolf

• nesiller boyu golf
« Yanıtla #87 : 31 Ekim 2007, 00:29:45 »
ablacım ilk önce hoşgeldin diyorum ve peşine geçmiş olsun diyorumm
öle ufak kazalardan bişi olmaz ama büyüğü malüm biraz daha dikkatli olmalısınız siz bayanlar biliyorsunuz trafikte bayan araba kullanınca size gelen tepkileri hatta geçen arabayı almıştım gene ve almaz olaydım bayana arkadan çarptım
ve çarptığım yetmiyormuş gibi bekleme bile beklemedim malüm ehliyet olmayınca birde jandarma bakınca trafik kazalarına böle olması gerekti   ::)
GOLF
   LİFE

« Yanıtla #88 : 31 Ekim 2007, 00:52:57 »
ablacım ilk önce hoşgeldin diyorum ve peşine geçmiş olsun diyorumm
öle ufak kazalardan bişi olmaz ama büyüğü malüm biraz daha dikkatli olmalısınız siz bayanlar biliyorsunuz trafikte bayan araba kullanınca size gelen tepkileri hatta geçen arabayı almıştım gene ve almaz olaydım bayana arkadan çarptım
ve çarptığım yetmiyormuş gibi bekleme bile beklemedim malüm ehliyet olmayınca birde jandarma bakınca trafik kazalarına böle olması gerekti   ::)

Hasar varsa halletseydiniz aranızda, Sonradan Başın Ağrımaz İnş...

Çevrimdışı kursadgolf

• nesiller boyu golf
« Yanıtla #89 : 31 Ekim 2007, 09:28:24 »
hasarı fln yok eralp abi  :D
sadece onun arka tamponuna benim golfün ön tamponu sürttü sollim derken direksiyonu fazla çevirmemişim oo kadar
tamponu maviyken sol tarafı mavi siyah oldu  :D
GOLF
   LİFE

« Yanıtla #90 : 02 Kasım 2007, 11:59:17 »
araban çok temiz gözüküyo..ufak tefek değişikliklerle on numara bi aracın olur.zaten poloda istanbul trafıgınde ideal bi araç.arabana çelik jant takarsan.o stopları değiştirip camlara inceden bi film çektirirsen.arabanı tanıyamazsın..allah kaza bela vermesin.iyi günlerde kullan....

« Yanıtla #91 : 26 Kasım 2007, 22:46:30 »
güzel polo. :tamamdir.inş. polonun hakkını veriyosundur ;D ;D

« Yanıtla #92 : 10 Ocak 2008, 02:51:32 »
allah kaza bela vermesın guzel makına

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #93 : 10 Ocak 2008, 12:59:31 »
zeynep hanım zorlu yerlerden geçmeye çalışarak aracını parçalama yolunda devam ediyor dermişim :Den son kelebeği değişeceğinden ve genel bakım yaptıracağından bahsediyordu,teker bilyası ile birlikte genel bakım dışında 1-2 işlem daha yaptıracaktı.mini cooper almayı istediğini sölemişti ayrıca :)
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2008, 13:01:32 Gönderen: escocem »