Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: işte oldboy işte kaporta boya:)  (Okunma sayısı 24586 defa)

Ynt: işte oldboy işte kaporta boya:)
« Yanıtla #98 : 16 Ağustos 2012, 12:41:29 »
öncelikle çok güzel olmuş emeğinizin karşılığını iyi şekilde almışsınız kazasız cezasız  sürüşler dilerim.. :saygılar
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #99 : 16 Ağustos 2012, 12:56:09 »
Arkadaşlar tüm yorumlar için ayrı ayrı teşekkürler. Son halini açık havada çekeceğim söz. Hatta çok başarılı fotoğrafçı bir arkadaşaım var, bayrama giderken İzmir e onun yanına da uğrayacağım. Ondan rica ettim oldboy un yakışıklı fotolarını çekecek :) İşte onları paylaşacağım. Bu arada son halinde yan çizgileri de yapıştırdım, bozma bu halini diyenler bile çok beğendi :tamamdir Ama çamurluk ağızları o kadar muntazam oldu ki (maşallah diyeyim) dodikleri takmak istemedim.

« Yanıtla #100 : 16 Ağustos 2012, 12:57:22 »
Bu arada Erci fotolar için eline ve emeğine sağlık. Gitmeden yanına uğrayıp canlı canlı arabayı göstermek istedim ama artık bayram sonrası diyelim.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #101 : 16 Ağustos 2012, 13:24:26 »
Bu arada Erci fotolar için eline ve emeğine sağlık. Gitmeden yanına uğrayıp canlı canlı arabayı göstermek istedim ama artık bayram sonrası diyelim.
Tamam bayramdan sonra artık sıks ık görüşürüz :D mini midi buluşmalar yaparız :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #102 : 16 Ağustos 2012, 14:51:39 »
haha biri bulusşmamı dedi:)