Gönderen Konu: '85 Golf Mk2 TD  (Okunma sayısı 24982 defa)

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
Ynt: '85 Golf Mk2 TD - Ufak kaza günceli
« Yanıtla #42 : 12 Aralık 2012, 21:38:03 »
geçmiş olsun abi

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Aralık 2012, 09:40:11 »
Metin,Hakan abi, Deniz, Şafak Allah razı olsun arkadaşlar, Denizin dediği gibi önemli bişey yok çok şükür az biraz can sıkıntısı. Tamponu değiştirmemekte inat ediyorum Hakan abi :) orjinal haliyle olsa yine ayakları kırılacaktı bu kazada, ben altına komple sert strafor döşedim tamponun, hem biraz esneme payı var hemde ayakların denk geldiği kısımları köpüğün içine gömdüm taş taş  :D emanetlerden kasıt bagajdakilermi?
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Aralık 2012, 09:41:21 »
Geçmiş olsun kardeş,ALLAH beterinden korusun.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Aralık 2012, 09:49:10 »
Amin kardeş Allah razı olsun, Rabbim hepimizi korusun inşallah. Bi bluşma olsada tanışsak görüşsek, yozgat bulvarındaki videodan sonra senin arabaya hayran kaldım maşallah :)

Geçmiş olsun kardeş,ALLAH beterinden korusun.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı gipsykings

• Profili Görüntüle
Ynt: '85 Golf Mk2 TD - Yolunda A.Ş. :P
« Yanıtla #46 : 13 Aralık 2012, 10:08:28 »
Metin,Hakan abi, Deniz, Şafak Allah razı olsun arkadaşlar, Denizin dediği gibi önemli bişey yok çok şükür az biraz can sıkıntısı. Tamponu değiştirmemekte inat ediyorum Hakan abi :) orjinal haliyle olsa yine ayakları kırılacaktı bu kazada, ben altına komple sert strafor döşedim tamponun, hem biraz esneme payı var hemde ayakların denk geldiği kısımları köpüğün içine gömdüm taş taş  :D emanetlerden kasıt bagajdakilermi?

Evet Salihim..

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 13 Aralık 2012, 10:19:36 »
Universal tip sislerden alıp taktım ampulleri biraz zayıf kalıyor ama şimdilik görüntü açısından güzel, ön konsola telefon tutucu, minnacık tavan lambasının mum ışığı tadından kurtulmak için 18 ledli tavan lambası ile swap :P, egsoz manifoltuyla borusu arasındaki tel contanın değişimi ve kış lastiklerine dönüş...

Birde benim şanzuman kodunun yazılı olduğu kısım sürtünmeden dolayı silinmiş, bu serhan arkadaşın sattığı 8A şanzımandanmı acaba? geri vitesi müşürü L tip 4 pinli siyah plastikten olan tipten, bunuda sökünce sadece tıpa vazifesi gördüğünü anladım içinde plastikten başka bişey kalmamış :D sıvı contayla kapamışlar  :bekleriz:

TEKİN ABİ  :sevgi:
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2012, 10:43:16 Gönderen: salihsefa »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 13 Aralık 2012, 10:58:14 »
o geri vites müşürüne birşey olmasın salih :) sanzıman 8a muhtemelen resimleri öyle bir çekmişsin ki arabayı tanıyamadım :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #49 : 13 Aralık 2012, 13:51:28 »
geçmiş olsun ve hayırlı olsun abi. sislerin yanmazken fotosu var mı ? güle güle kullan :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 13 Aralık 2012, 15:41:49 »
o geri vites müşürüne birşey olmasın salih :) sanzıman 8a muhtemelen resimleri öyle bir çekmişsin ki arabayı tanıyamadım :D

Bişey olmasın derken başkanım? :) şanzıman kodunun yazılı olduğu kısım taşa felan denk gelmiş herhalde oyüzden tam okunmuyor nizam resimler işte telefonla bundan iyisi can sağlığı :D
geçmiş olsun ve hayırlı olsun abi. sislerin yanmazken fotosu var mı ? güle güle kullan :)

Eyvallah Hasanım Allah razı olsun, sislerin yanmazkenki halini çeker koyarım bi ara
sisler linktekinden; hatta buradan aldım ama burdaki  colormatik yazmasına resimde rağmen colormatik cam değil, gelen ürün colormatik camlı ( vay arkadaş ne cümle kurdum, ben zor okudum yaa :D )

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 13 Aralık 2012, 15:51:35 »
2. sayfanın sonunda kaza fotolarında sisin biri var aslında az buçuk Hasan şimdilik, adamakıllı çeker atarım  :tamamdir

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 13 Aralık 2012, 16:14:41 »
salih geçmiş olsun kardeşim buna şükür diyelim  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 13 Aralık 2012, 17:31:20 »
Amin kardeş Allah razı olsun, Rabbim hepimizi korusun inşallah. Bi bluşma olsada tanışsak görüşsek, yozgat bulvarındaki videodan sonra senin arabaya hayran kaldım maşallah :)

ALLAH Razı olsun kardeş.Bende istiyorum sizlerle tanışmayı,nasip olur İNŞAALLAH.  :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 13 Aralık 2012, 17:42:33 »
salih geçmiş olsun kardeşim buna şükür diyelim  :tamamdir
Sağol Hamit abim Allah razı olsun
ALLAH Razı olsun kardeş.Bende istiyorum sizlerle tanışmayı,nasip olur İNŞAALLAH.  :)

İnşallah hacım  :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 14 Aralık 2012, 16:51:14 »
Yalnız biraz toplamam lazım aracı kaporta boya tampon vs  :D