Gönderen Konu: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE  (Okunma sayısı 30435 defa)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE
« Yanıtla #56 : 05 Şubat 2007, 15:02:57 »
hayırlı olsun, yay şart  :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 06 Şubat 2007, 01:24:06 »
hıım güzel olmuş bi mahsuru yoksa bi kaç fiikir belirtcem...gtı karlığı,dodik kaplaması bunla birlikte gerekirse marşpiyel,çok sade bi spoler ve fk tarzı angel uygulamasıyla aracın görünümü çok farklı ve sade güzel olabilir diye düşünüyorum...kazasız belasız...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 06 Şubat 2007, 08:07:44 »
belki dediklerini yapmak istiyordur ama arabayı satmayı düşünüyormuş park yüzünden
bellimi olur vazgeçerse dediklerini yaptığında çok şık olur arabada temiz zaten
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 06 Şubat 2007, 14:03:00 »
satmakmı :o heleki park yüzünden satmak bence hiç güzel bi düşünce değil...insanların arayıpta bulamadıkları arabalara sahibiz ve aracında cidden güzel ve temiz...kaç kişinin kendi özel garajı varki...bizlerinde park sorunu var fakat ben hiç bu tarz bi sebebten satmayı düşünmemiştim...bence sende düşünme arkadaşım ;)

Çevrimdışı mk1driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 06 Şubat 2007, 18:09:31 »
Düşüncelerin için çok teşekkürler evvela ;)Sorun arabada değil zaten  benim düşünce stilimde.İstanbulda yaşıyoruz (kendi adıma tabii) sende antalyadasın tahminim.Sokaklarımız dar kaldırım tepelerine park ediyoruz araçları.Daha evvel bahsettiğim kısmı okumamışınız ben bu araca hafta sonları biniyorum.Gündelik hayatta dizel bi aracım var onu kullanıyorum.Bu araç çok özel bi araç ve layıkınle bakmak adına kıyamadığımdan kapı önünde yatmasına satmak gibi bir düşünce oluştu.Bu arabayı sevmediğimden yada memnun kalmadığımdan değil.Yer sorunu olmasından dolayı.He siz koyarsınız kapının önüne saygım sonsuz ama benim mahalemde çoluk çocuk üstünde çizilmemesi yada yıpranmaması adına böyle bir karar verdim.Benim titiz olmamdan dolayı.Ama diyeceksin ya boşver koy kapının önüne yatsın üstüne kedi köpek çoluk çocuk çıksın dersen o bana uymaz fikir olarak dedim ya herkesin kendi fikri tabii.Ben keyfe keder satılık dedim zaten şu an gündemde yok.Bizim emeğimiz var araçta emeğimizin karşılığına biçilecek fiyat başkalarına ağır gelir.O yüzden nasip kısmet koşan atın başı tutulmaz diyim ;)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 06 Şubat 2007, 19:14:45 »
Kim bilir sattığın kişi nasıl bakıcak arabaya, fazla kafaya takma bence bunları  ;) Park sorunu heryerde var.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 06 Şubat 2007, 20:39:13 »
ata hız katalım o zaman :)vogtland yayları bu gün arkadaşım halletti 150 euroya mart sonunda teslim etmek ve 50 euro kapora vermek şartıyla(bunu takım yay başına distribütör firma istiyor)getirtebiliyor...şipariş üzerine yani...isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...

Çevrimdışı mk1driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 07 Şubat 2007, 09:27:51 »
Hayırlı olsun valla sevindim senin adına detaylı bilgi versene nerde burası istanbul?neresi bende bir yer buldum dün oda getirteyim falan dedi olmadı senin yaylarla birlikte getirelim..

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 07 Şubat 2007, 18:56:55 »
yer antalyada garaj oto aksesuar..sizin sorduğunuz yer ne fiyat verdi?daha uygunsa ordan alalım olmazsa...bnm yay konusu sanırım suan için bekliyecek bbs parçalı jant buldum ona gidecek gibi paralar...

Çevrimdışı mk1driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 08 Şubat 2007, 09:46:41 »
190 € AP marka 1.5 ay teslim.Dün bi arkadaş vasıtasınla bi iki yerle görüştüm.Birisi İstanbulda bu işi yapan ciddi yerlerden biri şimdi bizim göz ardı ettiğimiz bazı şeyler var aslına bakarsan.Direkt yay takmak demek aracı şasenin üzerine koymak demek yani yoldan gelen çukr ve tümsek darbelerini absorve edemiycek ve çokta konforlu olmayan bi yol gidiş elde edicenki muhtemelen arabının belini kırar zamanla.Bunun için amrtisörleri de kısaltmak lazım bunla beraber bunun için biyerle görüştüm.300 ytl fiyat istedi bilmiyorum ilk bakışta fazla geliyo ama.Baktığım yayda ortalama 300 ytl civarındaki sökme,takma işi içinde ayrıca bi ücret var biliyosun tabii artı dediğim şekilde sadece yay olacak işin içinde.Burdaki işlemde amrtisör boyuda kısalacak işçilik artıyo anlıcanki 1 senede garanti veriyo.Öbür türlü yay+coilever set almak lazım.sen ne düşünüyosun ne yapalım?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 08 Şubat 2007, 20:52:09 »
190 euro pahalı bi fiyat ki ap woglanda göre vaadettiği düşürmeyi kusursuz sağlıyan ama diğer yandanda baya sert olan bi yay markası...ara 75 ytl fark var nerdeyse..amortisör işine gelince önler monroe bnm 1sene kdr önce değiştiğimde orjinalinden daha sert olan bi model vardı onu almıştım..arkalarıda yaklaşık 4-5ay evvel sertleştirmiştim...tabi orj hezonlarla hatta canak altından 4cm parca ile yükseltmiştim lastikler sürtmesin diye...300ytl çok yksek fiyat vermişler bence..altı üstü uygun paftayı takıp dişi 2.5-3cm daha ileriye götürüp kafayı taşlayıp kısaltcaklar ve içine daha sert bi yağ koyacaklar...burda olsaydın tahminim 175 ytl gibi çıkardı o iş...ben yukarda yazdımmı emin değilim ama bnm için yay konusu ileri tarihlere kaldı jant aldığımdan dolayı..ama sorun değil sen yay konusunda kararlıysan yardımcı olurum bi şekilde...elinde yedek sağlam amortisörün varsa istersen sertleştirteyim burda..ben yaptırdığımda arkalar için 65 ytl vermiştim ikisine birden yanlış haırlamıyorsam...pc de vogland var yine 175 euro demiş arkadaşıma...bülent abi sağolsun güzellik yaptı bize 35 euro fark var arada...bana sorarsan yayın siparişini ver zaten martta ödiceksin kalan 90 euroyu...elinde olsun maddi açıdan rahat olunca bi koni alır takarsın,orda yaptırırsın yada istediğin zaman burdan yardımcı olmaya çalışırım senin için...

Çevrimdışı kkat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 20 Nisan 2007, 01:27:40 »
selam arkadaşlar... Ben Şanlıurfadan kemal hoca öğretmen olduğum için hoca diye yazdım 82 model bir efsanem var merakı beni okadar sarmış ki efsanemin hemen hemen tüm bakım ve tamirini kendim yapıyorum  şansızliğım urfada arabamla ilgili parça ve aksesuarların bulunmaması her neyse Amaç gönül ve dost sohbetleri ... herkese sağlıklı vekeyifli sürüşler.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 20 Nisan 2007, 09:25:46 »
aramıza hosgeldınız...
aracınızla bu kadar ılguılenmenız ve ozellıkle kendınız ılgılenmenız hos bısey

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle