Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE  (Okunma sayısı 30340 defa)

Ynt: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE
« Yanıtla #42 : 31 Ocak 2007, 09:44:19 »
Çok büyük paralar bak bir kaç parça mal buldum ingilterede Mk1 için iyi paralar tutuyo.Yani baba bi araç istiyosan yapmak.Ciddi,ciddi bir orta sınıf 93-94 model araba parası gider fazlasıda giderde.Step by Step
olacak işler bunlar.Araç 83 model...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #43 : 31 Ocak 2007, 11:07:00 »
Golf 2 muhabbetine buradan devam. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #44 : 31 Ocak 2007, 16:45:48 »
vallahi hayırlısı olsun Seyhun, ama cidden gönlümden gecen böyle bir arabanın forumdan da olsa tanıdıgım ibr insanın altında kalması :) Cünkü sen bu arabayı satarsan alacak insan senin benim gibi insanlar olmayabilir ve bu arabayı heba ederler, ona üzülüyorum zaten, İst.da otopark sorunu maalesefki heryerde var, arabamı boyattıgımın ertesi günü gelip cizmisler, ici yanıyor insanın ama yapacak birsey yok, ya paranı otoparka bayılacaksın yada katlanacaksın :) Kısmet olursa birgün insallah bende bir mk1 gti sahibi olacagım :) 75 beygir artık tat vermiyor :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #45 : 31 Ocak 2007, 16:53:00 »
bu arada bu yaz almanyaya gitme gibi bir projem var, eger bir aksilik olmazsa gittigimde sana ordan bir takım yay kapar gelirim :) ama en erken temmuz ayında :) ben benim arabanın yayları da almanyadan getirttim, eger imkanın varsa sende ordan birine getirtmeye calıs, bence yayıda koydunmu süper bir görsellik cıkar arabanda :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #46 : 31 Ocak 2007, 17:43:58 »
şu yay meselesi herkesin başına bela oldu çıktı...sülalemin yarısı almanyada görüştüğüm bi kişi bile yok doğru düzgün samimi...gittiğinde 3-5kişi toplanıp ücretlerini versek sende bizim için ordan en hızlı gelecek ve gümrüğe takımıcak sekilde posta etsen aldığın dualarla ömrün bi 5 sene uzar eminim...orda 100 euroya en kalitesini alırken burda 175 euro vermek birde çoğu firma için en az 1.5 ay beklemek sinir bozucu geliyor bana...

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #47 : 31 Ocak 2007, 19:42:53 »
selçukta olur demiştim ama herhalde yok elinde.çıkma  spor yay olarak biraz zor gözüküyor.
sıfır düşünürseniz birlas denmiş birde http://www.racercorner.com/index2.html bu firmaya sorabilirsiniz.ellerinde yoksada getirtirler.

Var Atıf abi 2 TAKIM SPOR YAY 1 TAKIM Kısa sertleştirilmiş amortisör var bende.Bugün bir arkadaşa 1 takım yayı opsiyonladım alıcam dedi hafta sonu belli olacak.  Yay çok sorun değil aslında.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2007, 19:44:42 Gönderen: nofear »
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #48 : 01 Şubat 2007, 09:29:44 »
Metin Daha olmadı biz aramızda para toplayıp seni Almanyaya Tatile yollayalım hemde o arada Alışveriş yaparsın Mk1 lere :)Temmuzu beklemeye gerek yok :)Ayrıca ilgin için çok teşekkürler.Burdada yok değil bi kaç tunning işi yapan arkadaşla görüştüm ver sipariş getirelim dedi ,ebay bide bi kaç almanyadaki satıcıdan buldum.50€ ya var mesela.Şimdi onu araştırıyorum bunlar muhtemelen DHL yada  TNT ye falan verirler.Ben işim icabı yabancı kargo firmalarına evraklarımı veriyorum geçen ay İngiltereye bi zarf 93$ a gitti:-)) kutuyu sen tahmin et.PTT kanalınla gelebilirmi onu araştırıcam bakalım çözecez isteyen varsa 2-3 takım alabiliirz arkadaşlar.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2007, 09:35:56 Gönderen: mk1driver »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #50 : 01 Şubat 2007, 11:52:49 »
firmayı kafalayıp hediye gibi yollatmak lazım gümrükte sorun olmaması için yada ups m aps mi onların hızlı kargoları var uluslar arası çalışan onla gelirse gümrüğe takılmadan eve kdr geliyor fakat biraz pahalı oluyormuş..selahattin abiye sorayım ben bu işi o baya parça getirdi yurt dışından halende getiriyor..hatta onda italat ihracat belgesi felan var uygun hallediyor...olmazsa ona getirtiriz isteyen arkadaşlar toplanıp iyi olur..selahattin dedim geçtim kim bu diceksiniz belki bu ayki kapak s2000in sahibi...3 ayrı ayrı samimi arkadaşım var aksesuar işi içinde bi onlara sorayım ben bakalım ne dicekler...

« Yanıtla #51 : 02 Şubat 2007, 16:28:43 »
Valla hocam ayarlayalım bence ben ve benim gibi ihtiyacı olan yada düşünen arkadaşlar varsa alalım derim
irtibata geçelim.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #52 : 02 Şubat 2007, 17:32:39 »
p.tesi sanayiye gideceğim arka dodikler son halini alsın diye o zaman unutmazsam insallah sorarım kendisine akşamıda yazarım buraya...vogtlandın elinde yokmuş distribütörün arkadaş bayilere sorun bi varsa elinde olan bana aktaralım demiş bakalım...haftaya netleşir sanırım...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #53 : 02 Şubat 2007, 17:35:44 »
bu sırada tek far panjur bende var fakat kullanıyorum keşke çift far istiyor olsaydın bodrumda yatıyor bi mk1 bi mk2 çift far panjuru...ufak farlar için cam arıyoruz elinde olan yada bildiği bi yerde olan varsa arkadaş taktı çift far takıcam diye...

« Yanıtla #54 : 03 Şubat 2007, 10:06:16 »
ben gecen gun buldum aldım tek far on panjur nasipse bugun montajını yapacam.Çift fardaki duruşu pek hoşuma gitmiyo.çoğu yurt dışı resimlerine baktım çoğuda benim gibi düşünüyo heralde hep tek far..Ama kimiside dediğin gibi çift far seviyor.Bide yay işini halletsek çok süper olacak :)

« Yanıtla #55 : 05 Şubat 2007, 11:30:42 »
mk1 tek far panjurlu hali arkadaşlar