Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE  (Okunma sayısı 30342 defa)

Ynt: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2007, 09:26:08 »
Arkadaşlar yazdıklarınız için çok teşekkürler hepimize kazasız belasız günler.Metin arkadaşımız sormuş satılıktı galiba diye doğrudur.Araca epey para ve bi o kadarda vakit harcandı.Ve şu an gerçekten Türkiyede sayılı temiz Mk1 lerden.otopark sorunu olduğundan dolayı satmaya karar verdim.Çok keyifli bi araç yurtdışındaki siteleri çok aradım taradım hemen hemen aracın a-z ye  araştırdım.Yani bunlara özellikle Almanyada ve ingilterede motor üzerine inanılmaz modifikasyonlar yapılmış.Berg-cup ından Avusturya takımlarını kadar izleme şansım oldu netten.200 bg kadar modifiye edilmiş araçlar var.Hayalim o tarz bi araçtı fakat takdir edersinizki maliyet ve çok uzun restore ve bi okadarda uzun süren bi süreç aracım şu an kaporta ve boya olarak eksiksiz.Üstünde 15'' çok nokta bijonlu Jant var
Sade ve abartısız bi araç.Çok bodykitli olanları var resimlerde biraz bana amele geliyo yani fazlası yakışmıyo.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #15 : 25 Ocak 2007, 03:15:48 »
aramıza hosgeldın..aracın bencede cok dırı ve temız duruyor..
allah kaza bela vermesın..
fakat amele yorumuna katılmadıgımı belırtmek ısterım..zıra benım aracım o amele dıye tabır ettıgın bı body kıt'e sahıp

« Yanıtla #16 : 25 Ocak 2007, 09:06:06 »
Bende aracıma aynı şekilde birşeyler yapmayı düşünüyorum ileride kısmetse ama bende o yoruma katılmıyorum.Herkesin zevki ayrıdır.Kimisi aracını orjinal sever,o şekilde kullanır.Kimisi ise sınırları zorlar,aracını baştan aşağı değiştirir.Arkadaş herhalde ağzından kaçırmış.olur öyle şeyler.

« Yanıtla #17 : 25 Ocak 2007, 09:51:07 »
Sayın corrado ve firestar arkadaşım bu işler bir sanat ve ben güzel ve görsel olandan yanayım ve tabiiki
bu benim kişisel fikrim  ben sizleri tenzi ederim yani ben burda gördüğüm bir araba için konuşmuyorum yurtdışı sitelerindede var bu bahsettiğim aşırı derecede bodykit uygulanmış şişirilmiş orjinalinin çok çok dışına çıkıp o efsane cümlesini haybeden yazmadım gerçekten bu araba avrupada amerikada fan clubleri olan bi araba.sonuçta amaç farklı olmak ise yapılan modifiyeler bunlar.Yaniii belki benim yada sizin arabanızdan binlerce var ama bi noktada farklı olmak lazım saygım sonsuz.Dileyen istediğini yaptırabilir..
Demişler ya her yiğidin yoğurt yiyişin farklıdır...İkinizin arabasıda çok güzel hepside emek verilmiş zaman verilmiş ve  para harcanmış araçlar.Ve ben emeğe saygı duyarım.Ve Başarılar dilerim.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #18 : 25 Ocak 2007, 12:30:50 »
aramıza hosgeldın..aracın bencede cok dırı ve temız duruyor..
allah kaza bela vermesın..
fakat amele yorumuna katılmadıgımı belırtmek ısterım..zıra benım aracım o amele dıye tabır ettıgın bı body kıt'e sahıp

Senin body kit amele değil abi. Gayet estetik ve yakışan birşey. (Dipnot : Panjur değişmedimi abi :D )

Arkadaşın dediği amele işi böyle olsa gerek. :D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #19 : 25 Ocak 2007, 15:57:34 »
Aynen öyle yani dedim ya göreceli bi iş bu tarz,renk şekil herşey istediğine göre ben sadeciyim bak şu resimdekine buna kim ne diyebilir mesela?

« Yanıtla #20 : 25 Ocak 2007, 16:04:35 »
ayrıntıların güzelliğine baak

« Yanıtla #21 : 25 Ocak 2007, 16:06:28 »
buda var bunun yanında yorumsuz

« Yanıtla #22 : 25 Ocak 2007, 16:12:30 »
Yaniii belki benim yada sizin arabanızdan binlerce var ama bi noktada farklı olmak lazım saygım sonsuz.Dileyen istediğini yaptırabilir..
Demişler ya her yiğidin yoğurt yiyişin farklıdır...

Evet aynen öyle.atasözü herşeyi anlatıyor ;)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
« Yanıtla #23 : 25 Ocak 2007, 16:28:39 »
Zevkler ve renkler olayı. Kaliteli işçilikle herşey güzel gözükebiliyor. Sonuçta hepimiz zevk sahibi insanlarız, 18 19" krom jant takmıyoruz. :)
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #24 : 25 Ocak 2007, 21:26:58 »
mk1driver,
eski tip bi bbs jant yada ats ler gayet güzel durur mk1 inde.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #25 : 25 Ocak 2007, 21:32:39 »

bütün olay bu işte
harika bir mk1
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı spy

« Yanıtla #26 : 26 Ocak 2007, 01:17:16 »
Zevkler ve renkler olayı. Kaliteli işçilikle herşey güzel gözükebiliyor. Sonuçta hepimiz zevk sahibi insanlarız, 18 19" krom jant takmıyoruz. :)

18 krom takmıstım ben 1 günlügüne  :-\

Çevrimdışı G60

• Otomobil
« Yanıtla #27 : 26 Ocak 2007, 01:45:15 »
Çıkartmışsın ama :D