Gönderen Konu: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''  (Okunma sayısı 103196 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''
« Yanıtla #378 : 25 Kasım 2010, 11:45:58 »
Beyler sabır bu araba için tükendi işi öğrenmek için aldım devam edersem 1.3 GLS araca çok çok para gidicek. Götürdüğüm kaporta ustası Darıcadaki ustanın yaptığı işleri dandikliğini bir kaç birşeyle gösterince ağızım açık kaldı kı bu usta iyi gibi duruyordu. Adam sac kaynatmış sacın büttüğü yerin 2 cm ilerisinden sacın arkası görünüyor. Bagaj kapağını fiberlemiş ama arkasında yumruk kadar çürük var hala orayı nasıl kaynatıcak fiberden sonra , ön camın orda kaynak yapıcam diye camurluğu kanırtmış alt tarafta hala pas duruyor. Sonuç itibari ile Sedat a da söylüyorum bende yalan dolan yok , araba yı hiç ellememiş olsaydık çok güzel toplanırdı haklısınız bende sonradan piştim öğrendim bunları. Fakat şuanda kusursuz bir şekilde toplanması çok zor , zaman ve nakit isteyen işler olacak. Bende bu araçtan vazgeçip 3.500tl zarar ile bu işten kendimi sıyırmak istedim. Benim kafamdaki araç ortaya çıkmayacaktı ve çok para gidecekti o yüzden başka projelere yelken açtım şuan araştırma içerisindeyim bir kaç yer gezicem ondan sonra bambaşka bir projeyle gene aranızda olacam. 

kaybolma siteden :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : 25 Kasım 2010, 12:36:06 »
Hiç kaybolurmuyum araba menşei önemli değil :) amaç aynı...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 25 Kasım 2010, 12:49:00 »
Hiç kaybolurmuyum araba menşei önemli değil :) amaç aynı...

;)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)