Gönderen Konu: 51 AC 506 byzpolo,da burda...  (Okunma sayısı 21901 defa)

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
Ynt: 51 AC 506 byzpolo,da burda...
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2009, 10:24:17 »
Aramıza hoş geldin gerçektende çok temiz bir araba keyifli sürüşler egzozdsa ayrı bi hava katmış  :tamamdir
Hoş bulduk teşekkür ederim sağolun 

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Ekim 2009, 10:27:46 »
aracın çok güzel kaza bela vermesin allah ayrıca 6N2 için jant bulmak çor zordur üzel bir jant bulmuşsun
bir zamanlar benimde vardı 6n2 im özlüyorum onu tekirdağa satmıştım nerelerde ne yapar haberi gelmez

Teşekkür ederim sağolun aracınız güzelmiş baya emek harcamışsınız evet jant polo için baya dert ben 17 taktım pişman oldum polo için 16 başkası yalan  :)

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Ekim 2009, 10:30:33 »
Emre beni hatırladın mı uzun zamandır görüşmedik baya zaman oldu 51 plaka olupta nicki görünce hemen tanıdım.  :) Allah kaza bela vermesin kardeşim araba 10 numara olmuş 41 kere maşallah.  :tamamdir Ama sticker bozmuş.  ;)

Hatırladım cem bayaa oldu gözükmüyordun teşekkür ederim senin aracınında maşallahı var çok güzel olmuş

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Ekim 2009, 10:40:57 »
Ne bozulcam zamanında beni onlar kaybetti bilen bilir.  ;) Burayada üyeliğim yeni değil baya eski ama kötümsemek gibi olmasında orda iyi arabası olan aracı üst model olan ön planda tutulur ve fuarlara vesaire gider.Burda öyle değil aracı eskide olsa içinden dostluk kardeşlik varsa ve bu volkswagen sevgisiyle pekişiyorsa doğru adres burası.  :sevgi: Yanlış anlaşılmasın bu benim fikrim  :tamamdir Forever vwtr.net

Cem öyle olmadığını en az benim kadar sende biliyorsun. Sen bu sitede bölge sorumlusu bile olmuştun
Amacım o site güzel diğer site kötü diğeri eh işte gibi polemik yaratmak değil ayrıldığın bir siteden her ne olursa olsun bu şekilde tepki vermen doğru değil sonuçta ordada güzel arkadaşlıkların vardı
Şimdi diyorsun ya burda kimin ne aracı olursa olsun sevgi dostluk içinde herkes diye burdanda ayrılsan buraylada ilgili söylüyeceğin kötü yorumun olur mutlaka
O yüzden sana yakışan şeyi yap  yakışmıcak yanlış olanı değil 

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Ekim 2009, 10:44:00 »
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim, tavsiye fikir öneri her türlü yorumlarınızı bekliyorum özellikle tasiyelerinizi  :)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2009, 16:45:30 »
hosgeldın sade ve guzel bı araba...
nıgdede ne ısle ugrasıyorsun

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 22 Ekim 2009, 17:51:55 »
Maşallah polo güzel görünüyo, jantlarda güzel fakat 17 çok fazla..Kazasız belasız keyifli sürüşler.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Ekim 2009, 15:16:46 »
hosgeldın sade ve guzel bı araba...
nıgdede ne ısle ugrasıyorsun

Hoşbulduk teşekkür ederim kuyumcuyum

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Ekim 2009, 15:18:00 »
Maşallah polo güzel görünüyo, jantlarda güzel fakat 17 çok fazla..Kazasız belasız keyifli sürüşler.
Teşekkür ederim evet biraz fazla büyük oldu satabilirsem satıp 16,ya geçiş yapacam

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Ekim 2009, 21:02:05 »
Kardeşim şimdi bi daha resimlere göz attımda önce bi maşallah dedim sonrada yapılırsa hoş durur diye önce bi linkini vereceğim resimdeki araca baktım ve GTI panjurunun kesinlikle bütünlük sağlıyacağına ve görsellik açısından dikkat çekici olacağına kanaat getirdim ayrıca ön VW ambleminide ya mat siyaha boyatırsın yada karbon folyo kaplatırsın kaliteli bi şekilde o da güzel olur.Resimdeki aracın ön spoyleri gtı spoylerimi bilmiyorum ama olursa hiçte fena olmaz gibime geliyor. Ama Niğdenin yollarına verimli olur mu o spoyler orasıda tartışılır.  :D

http://img440.imageshack.us/i/photos022vt2.jpg/

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 26 Ekim 2009, 09:48:19 »
Kardeşim şimdi bi daha resimlere göz attımda önce bi maşallah dedim sonrada yapılırsa hoş durur diye önce bi linkini vereceğim resimdeki araca baktım ve GTI panjurunun kesinlikle bütünlük sağlıyacağına ve görsellik açısından dikkat çekici olacağına kanaat getirdim ayrıca ön VW ambleminide ya mat siyaha boyatırsın yada karbon folyo kaplatırsın kaliteli bi şekilde o da güzel olur.Resimdeki aracın ön spoyleri gtı spoylerimi bilmiyorum ama olursa hiçte fena olmaz gibime geliyor. Ama Niğdenin yollarına verimli olur mu o spoyler orasıda tartışılır.  :D

http://img440.imageshack.us/i/photos022vt2.jpg/

Cem kardeşim teşekkür ederim gtı panjuru şart ön spoyler tahminim gtı inançın aracındada vardı hatırlıyorsan ama linkteki gibi birşeyde bulabilirsem takacam vr6 spoyleri bu araç mükemel duruyor

http://www.sahibinden.com/alman_style_-57WQQaXQQ14466529WQQpXQQdisplayitem

« Son Düzenleme: 26 Ekim 2009, 09:49:48 Gönderen: emrese »

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Ekim 2009, 14:28:11 »
niğdede çok bulundum abımın okul durumlarından dolayı belkı arabaları gormusundur...
allah kaza bela vermesın..

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Ekim 2009, 15:05:26 »
Cem kardeşim teşekkür ederim gtı panjuru şart ön spoyler tahminim gtı inançın aracındada vardı hatırlıyorsan ama linkteki gibi birşeyde bulabilirsem takacam vr6 spoyleri bu araç mükemel duruyor

http://www.sahibinden.com/alman_style_-57WQQaXQQ14466529WQQpXQQdisplayitem

Kardeşim şu an forumdan mcsahan bide freegane(Gani) de  olması lazım vr 6 karlık.100 tl civarı ama tampon yapısı biraz daha yuvarlak hatlara sahip seninkinde sanki 6n e göre o yüzden uyar mı bilemiyorum.  ???

Çevrimdışı emrese

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 26 Ekim 2009, 16:16:42 »
Bende onu düşünüyorum haliyle biraz değişiklik var ben galiba senin gösterdiğin gibi birşey yapacağım ilk önce panjuru alalımda gerisi gelir...