Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 34 SYD 47 Sonunda Bitti Gibi:) Golf MK4 1.8 Tek Kapı(Yeni Resimler Yüklendi ;) )  (Okunma sayısı 31527 defa)

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
Maşaallah Eren kardeşim güzel olmuş. :sevgi:
Jantlar kırmızıda çok daha güzel durmuş,kendini gösteriyor. :tamamdir
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

çok güzel nazar değmesin..
saolasin hacım amin

Maşaallah Eren kardeşim güzel olmuş. :sevgi:
Jantlar kırmızıda çok daha güzel durmuş,kendini gösteriyor. :tamamdir
saolasin gültekin abim jant konusunda şansım yaver gitti gani saolsun iyi buldu bunlarıda zamanında tam istediğimizi aldık.ama sanırım bu gidişle 5 lik yay takcam gibi :D

Ve Egzosta Tamam POLO 9N3 ABT Remus
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2012, 11:32:53 Gönderen: scarden »

eyüp abiye (paşa oto) emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum çok kahrımı çekiyo bu sıralar

ABT Remus Performance Exhost Kit
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2012, 11:31:40 Gönderen: scarden »

Video isteriz. :D
Bu arada aracı o kadar nasıl parlattınız? Nazar değecek göz alırken.Neler kullandığınızı söylerseniz sevinirim.

Video isteriz. :D
Bu arada aracı o kadar nasıl parlattınız? Nazar değecek göz alırken.Neler kullandığınızı söylerseniz sevinirim.
Bi ara yüklerim inş ses konusunda çok fazla bağıran bi ses yok tok ve çok tatlı bi ses alıyorum aracın parlatma konusuna gelince andcar (can abi) onun marifeti sağlam pasta cila ve boya koruma yapıldı düşünürsen yönlendirebilirim

kazasız belasız binmek  nasip olsun...
tşkler hepimize inş :melek:

Bi ara yüklerim inş ses konusunda çok fazla bağıran bi ses yok tok ve çok tatlı bi ses alıyorum aracın parlatma konusuna gelince andcar (can abi) onun marifeti sağlam pasta cila ve boya koruma yapıldı düşünürsen yönlendirebilirim
Düşünüyorum. :D Ama sadece düşünüyorum.Araba yok.Doblo var ama o saylanmaz.Zaten pasta cila yaparsak boyadaki bütün taş izleri,göçükle belli olur. :D Savaştan çıkmış gibi araba.Ama boya yok.İnadına da boyatmıyoruz. ;D

sen iste herseyi hallettiririz sıkıntı yok ;)

Maşallah çok hoş görünüyor.Kazasız belasız.