Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2004 polom birkaç değişiklikle-SATTIM fikirlere açığım  (Okunma sayısı 9956 defa)

aslında son değişiklikleride  yapalı 15-20 gün oldu ama istanbulda kar kış kıyamet gidip, güneş bu gün nihayet yüzünü gösterince fotoğraf çekme imkanı bulabildim :), arabayı temmuzda almıştım, tabi önce hemen üstündeki danlopları, turanza ile değiştirmekle başladım,boya korumayı da yaptırıp arabanın içine daldım, usb mp3 lü bir teyp, sırasıyla yıpranan döşemelerin tamiri, kabaran,soyulan pilastik aksamın değişimini; mesela teybin oduğu konsolu parça parça değiştirdim,vites körüğünüde, daha sonra jantlardan başlayarak dış kısma el attım,son halinin fotoğraflarını paylaşmak istedim.
 olumlu, olumsuz yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.
 ledli stoplar...
 camlarda elgard filmi tercih ettim araba beyaz olduğu için vede sorun yaşamamak için  :D 1 numara yaptırdım

Farlar ilk taktığımda buğu yaptı, fakat etrafına silikon çekince geçen haftaki havada dahi yapmadı, sanırım oturdu yerine xenon yerine beyaz ışık veren philips i tercih ettim herhangi bir hava koşulunda sorun çıkarmıyor
 14 5 bijon jantları bulurken bayağı zorlandım,zevkime en yakın bu jantı buldum;
 3,5  lük yay taktırdım, yol ttutuşunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim

« Son Düzenleme: 23 Eylül 2010, 14:57:34 Gönderen: hocin »

Ynt: 2004 polom birkaç değişiklikle
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2010, 14:38:23 »
Hocam maşallah diyelim, Hayırlı olsun..
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2010, 18:23:46 »
hocin gerçekten süper olmuş  kazasız belasız güle güle kullan

çıtaları da beyaz yapmanı tavsiye ederim bir de sis lambası
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2010, 18:37:34 »
sis şart, hemde xenonlu  ;)

arada değişiklik yapmak güsel oluyor, keyifli sürüşler  :)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2010, 00:45:26 »
VW SPEED,maverick,cemdermen... teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için, sis düşünüyorum orjinal bulamadım ama çıkmacılardan benim eski jantlar yada farlarla takas yapıp edinmeyi düşünüyorum. Değişiklik evet güzel oluyor:) ben bu kasayı beğeniyordum ama beğenmediğim yerler vardı. farlar ve jantlar onları değiştirince araba tam anlamıyla içime sindi...

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2010, 10:24:09 »
farlar ve stoplar çok güzel olmuş ama jant biraz ufak kalmış sanki  :) yine de güzel duruyor tabii, güle güle kullanın.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2010, 10:27:06 »
Aracının Maşallahı var çok beğendim özellikle ledli stoplarla farlara aşık oldum diyebilirim ama jantlar konusunda aynı şeyleri söyleyemicem pek hoşuma gitmedi yakışmamış bence çıtalarıda aracın rengine boyat derim ilerde tonaj farkı olur yol yakınken boyattır daha şık durur  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2010, 21:51:52 »
farlar ve stoplar çok güzel olmuş ama jant biraz ufak kalmış sanki  :) yine de güzel duruyor tabii, güle güle kullanın.
teşekkürler

« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2010, 21:54:02 »
Aracının Maşallahı var çok beğendim özellikle ledli stoplarla farlara aşık oldum diyebilirim ama jantlar konusunda aynı şeyleri söyleyemicem pek hoşuma gitmedi yakışmamış bence çıtalarıda aracın rengine boyat derim ilerde tonaj farkı olur yol yakınken boyattır daha şık durur  :tamamdir
sağol jantlarda tam aradığımı bulamadım açıkcası, lastikler yeni olduğu için 15 jant alamadım 14- 5 bijonda kolay kolay bulunmuyor. bulabildiğimin en iyisi bu oldu:) yinede üstündeki  kapaklı janttan iyidir:)

« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2010, 11:24:39 »
Süpper Olmuş Güle güle kullan kazasız belası . Ama aracın tavanına siyah film çektir bide aynalarını siyah renge boyattır yan çıtalarıda beyaz yaparsan süpper bi görüntü ortaya cıkar benim düşüncem :) Bide alt karlık Gövde rengi olursa dahada güzel olur :)

« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2010, 00:15:35 »
teşekkürler,bir kaçdeğişiklik daha düşünüyorum aslında:)

« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2010, 23:47:29 »
Farlara bittim :D   maşallah.

« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2010, 01:18:23 »
bana da acil jant lazım. :D:D

« Yanıtla #13 : 01 Mart 2010, 01:10:11 »
Farlara bittim :D   maşallah.
teşekkürler, 14 se zor yani yav:) ben şu an itibariyle memnunum jantlarımdan...