Gönderen Konu: 1986 Golf 2 GL Yardımı Tatlı Bir Telaş İçin  (Okunma sayısı 23046 defa)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
Ynt: 1986 Golf 2 GL Yardımı Tatlı Bir Telaş İçin
« Yanıtla #42 : 12 Ağustos 2008, 13:13:44 »
evet dostlar uzun bir ayrılık oldu şubattan beri forumda  içersinde aktif değildim ama hayalet üye olup aşağı yukarı sohbetlerinizi takip edebildim.Maalesef arabamızı yaşadığımız kriz dönemlerinde elden çıkarmak durumunda kaldık içim cız etti ama sağlık olsun son 3 aylık dönemde iyi bir ilaç firmasında iş buldum firma beni adapazarı organize sanayide fabrikasına tayin etti sapanca kırpınarda güzel bir villa tuttular 1 haftadan beri adapazarlı olduk buralar çok güzel tam benim arabaya göre  durumlarımı anca toparladım arabayı sattık dedim'ye %99 geri alıcam şimdi bankayla görüşüyorum satışı vermemiştim arabayı verdiğim kişide müşteri bulamadı ruhsatta benim üzerimde hala ve şimdiki sahibi arabanın eksiklerini gidermiş yani cillop gibi olmuş 7250-7500 arası verip alıcam benim 5/10 sene işimi görür eve internet bağlıcam bundan sonra daha aktif olucam hepiniz kalın sağlıcakla :tamamdir
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 12 Ağustos 2008, 13:32:14 »
git al abdullah abim benim ben sattım gerçi...:(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 12 Ağustos 2008, 13:34:21 »
Abi hoşgeldin..Araba umarım geri döner en kısa zamanda çünkü gerçekten çok yakışıyorsunuz  :sevgi:
görüşmez üzere :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 12 Ağustos 2008, 13:45:56 »
ramazan pazara yakışmıyordu dimi benim araba o yüzden gitmedim oralara içim cız etti sen sabah aradıktan sonra bayağı bir efkarlanmıştım
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 12 Ağustos 2008, 15:41:06 »
Hayırlısı olsun Abdullah abi, bekliyoruz haberlerini...

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 12 Ağustos 2008, 15:59:48 »
abi ben bi kere gördüm onu :)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 12 Ağustos 2008, 21:15:23 »
Hayırlı olsun Abdullah Abi yeni işin,evin
Araban gerçekten çok temizdi abi geri almayla en iyisini edersin.

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 30 Ekim 2008, 15:40:42 »
malum arabayı alalı 1,5 ay oldu iş güç derken pek sitede yazışamıyoruz ama konuları aktif olarak takip
ediyorum fotoğraf çektim eringenlikten foruma ekliyemiyoruz siteye üye olduğumuzdan beri bazı dostlar aramıza katıldı bayağı kalabalık bir aile olduk askerden gelenler var gidecek olanlar var ilgiyle takip ediyorum.güzel bir ankara buluşması yapmış arkadaşlar içim cız etti gidemedim işyerinde çalıştım malum mesleğimiz muhasebe yani enkaz düzeltme yapıyoruz.arabadan konuşur isek benim arabayı aldığım şahıs vw ustası olduğu için arabayla bayağı oynamış yapılan değişiklikler 4 ad. lastik 4 ad.amortisör ön cam değişimi sileceklerin olduğu yerdeki çürüklerin tamiri ve boyanması arabanın tabanı ve  koltukları 91 model mk2 ile değişimi( daha iyi olmuş) motorda ise üst silindir kapağının değişimi ve silindir kapağı contası değişimi arac teybinin değişimi vb.olmuş allah razı olsun ömer ustadan araba ilk aldığım halden daha iyi olmuş.arabayı aldıktaktan sonra baktımki birbirimizi bayağı bir özlemişiz hemen bir 3.000 km yaptık tık etmedi.geçen bizim  işyerinde arkadaş bu antikaya bu kadar para verilirmi bu yolda gitmez dedi bayağı bir eleştirdi yemeğine iddaya girdik arabayla adapazarı  sapanca arası bujilerimin zayıf olmasına rağmen 170 km yapınca inanamadı kendisininde ford fiestası var.yani anlıcanız takılıyoruz kafamıza göre arkadaşlar kendinize iyi bakın ;)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 30 Ekim 2008, 16:20:45 »
vay vay 170 haaa abdullah abi aman fazla zorlama yaa abi senin aracın gerçekten çok çok temiz bir araç değerini biliyosun sende...

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 30 Ekim 2008, 16:37:06 »
ramazan yarı şaka yarı ciddi sanki adapazarı sapanca arası otoban olsun izmite giden alt yol olsun sanki yolları bana özel yapmışlar bir tenhalık bir rahatlık var saat hiç farketmiyor o ara şeytana uyuyorsun ve roketliyorsun :D  günün stresini atıyorsun yinede dikkatli olmakta fayda var kolluyoruz arabayı buralarda araba sürmek istanbuldan sonra gerçekten bir keyif manzara yeşillik göl arada sırada yapılan tatlı sert sollamalar anlıyacanız terapi yapıyoruz karşılıklı :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 31 Ocak 2010, 19:07:42 »
ufaktan bir hortlatalım konuyu.
test edildi onaylandı.
duruşuna sarı kızlar gidişine yollar hasta bu aracın. ;)
orjinal mk2
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 31 Ocak 2010, 20:55:26 »
:) benzinli aracın tadı başka ya

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 01 Şubat 2010, 09:47:28 »
araba bahane atıf ağbi  seninle tanışmak  buluşmak konuşmak şahaneydi  :)fikirlerimi iyice netleştirdin  ekonomiyi biraz düzeltene kadar bineceğim arabaya canım sıkıldıkça kafanı şişirmeye devam edeceğim :D
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 01 Şubat 2010, 12:19:11 »
evet sohbet muhabbet güzeldi.
kafa boş olduğu için kolayına şişmiyor.
o konuda müsterih ol  ;)
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır