Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1983 volkswagen passat cl variant 1,6 ( 17.01.2010 resimler son sayfa )  (Okunma sayısı 132258 defa)

en sonunda sedatı dövücem o olacak :D gidip tofas alıcaz ona doğan slx 1.6 ie hidrolik direksiyonlu :D
:D ;D :D ;D hayatımda 1 kes kullandım dahada kullanmak istemem passat onun yanında 0 araç kalır  >:D . Güreş tutarım dövme beni  :-* :melek: güreş tutalımki hem spor yapmış oluruz hemde bakalım kim devircek . max. 1 dk süre tanıyorum :D
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2010, 14:46:37 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
birkan bir iddan var ise ve sen buna inanıyorsun ınanmıyanlara bunu kanıtıla

mk1 gtı için kimse inanmıyordu o hızları yapamaz diye inanamıyanları sağ koltukta misafir ettim inanmıyan kimse kalmadı  ;)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

birkan bir iddan var ise ve sen buna inanıyorsun ınanmıyanlara bunu kanıtıla

mk1 gtı için kimse inanmıyordu o hızları yapamaz diye inanamıyanları sağ koltukta misafir ettim inanmıyan kimse kalmadı  ;)

Bu çok iyi oldu abicim İnanmayanları sağ koltuğa almak istiyorum. >:D ;) Nizam abi eski JK lerı bilir. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Bu çok iyi oldu abicim İnanmayanları sağ koltuğa almak istiyorum. >:D ;) Nizam abi eski JK lerı bilir. ;)
bende bilirim goçum benide al sağ koltuğa ama önce ehliyet :D ben passatı gti gibi kullanıyordum bizim burdaki kadınlar  anneme diyomuş bu çocuğun neyi var neden böyle hızlı sürüyor diye ;D ben diyorum passat ta öyle gidiyorsa aynı motoru şanzumanı mk1 e koysak gti dan farksız kalır diye gerçekten seri gidiyordu  sen arabayı topla ruhsatıda çıkar ben seni sağ koltuğa alırım öyle basarız  :melek:
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2010, 15:15:02 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
NE PASSATmış be arkadaş bugün lambalarda yanımıza denk geldi herkesten önce kafa kaldırıp bastı gitti  :D Yalnız arkasında PASSAT CL - JTD - LPG yazıyodu hem diesel hem karb. hem gazlı  :D Harbiden Passatın bugünkü şowundan sonra VW bir kere daha aşık oldum 2. sıralarda falandık bi kafa kaldırışı var sanki şahlandı mübarek 2 makasla en önce geçip bastı gitti  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???