Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1983 volkswagen passat cl variant 1,6 ( 17.01.2010 resimler son sayfa )  (Okunma sayısı 132264 defa)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: 1983 volkswagen passat cl santana 1,6
« Yanıtla #14 : 06 Eylül 2007, 09:04:28 »
aramıza hosgeldın hafta sonu beklıyoruz yenı resımler

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #15 : 06 Eylül 2007, 09:32:35 »
sunrooflu ve otomatik viteslisi vardı bizde.
bi zaman toplanıp sanayide kalırken anahtarını kaybettim bi cumartesi günü.pazartesi geldik her yanı haşat camları kırıktı, çingeneler herşeini parçalamış kırmıştı resmen :(
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2007, 10:03:28 »
 görmemişler yapacak bişey yok yazık olmuş arabaya  >:(
boşuna söylememişler çingeneye krallık vermişler ilk önce babasını kesmiş bası bos bırakmaya gelmıyorlar
ayrımcılıgı sevmem ama kendini geliştirmeyen insandan da bi o kadar nefret ederim

sonra ne yaptınız peki arabayı bulabildiniz mi parçalarını
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2007, 10:50:21 »
eski vw lerde var bi kadersizlik.ya millet nasıl olsa araba eski çarpsamda bişey olmaz dio ya da çekiomu nedir?ama sonra yolda durdurup soruolarda.kaç model?satarmısın?fiyat söyleyincede;ooooo çok istiosun ne ki bu?e ben satmıorum sen soruosun,o zaman fiyatınada laf etme be adam :bekleriz:

y azaten o lafları diyipte maşallah demeyenlerin allah belasını versin. ulan ne zaman biri üff şööle araba böööle araba diye geyiğe girse bi arıza çıkıyor. gözü kalanın gözü çıksın kardeşim

nizam hoşgeldin aramıza, araban gerçeken güzel duruyor. ayrıntılı resimleride beklioruz.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2007, 10:52:22 Gönderen: mcsahan »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2007, 11:14:19 »
teşekkür ederim abi sağolasın kıskanılmak güzel değil mi mete abi ayrıcalığımız var volkswagenciler olarak herkese nasip olmaz ama nazar olmasa daha iyi olur
aklıma geldikçe çıldırıyorum bir stop lambamı kırıldı tekrar yenisini aldık onada bi tık kırıldı uyuz oldum adamı görseydim dalardım.... :bekleriz: ama nazar boncugu oldu adamları yakalayamıyoruz hiç masraflar hep bize hep bize

Yunus EMRE

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: 1983 volkswagen passat cl variant 1,6
« Yanıtla #19 : 07 Eylül 2007, 00:42:58 »
görmemişler yapacak bişey yok yazık olmuş arabaya  >:(
boşuna söylememişler çingeneye krallık vermişler ilk önce babasını kesmiş bası bos bırakmaya gelmıyorlar
ayrımcılıgı sevmem ama kendini geliştirmeyen insandan da bi o kadar nefret ederim

sonra ne yaptınız peki arabayı bulabildiniz mi parçalarını

yani takoza kaldırmamışlar.aracın camlarını kırmışlar.teyp arka koltukları sökmüşler.görünürde bunlar vardı görünmeyen ne oldu bilmiorum.araç sürekli hararet yapıyordu.sonrasında kalfamıza vermişti babam arabayı ne oldu bilmiyorum bu bahsettiğim belki 7 sene öncesi
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
« Yanıtla #20 : 07 Eylül 2007, 12:07:13 »
kazasız belasız nizam...

« Yanıtla #21 : 07 Eylül 2007, 12:38:46 »

bu araç 1985 model edirne gümrüğünde.Satışa çıkarıldı ufak bi vuruğu var ama araba diri duruyor :tamamdir
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #22 : 07 Eylül 2007, 12:51:08 »
satış bedeli 5.500 ytl bu arabanın geçen tasis (açılımı çok anlamsız ) sitesinde gördüm bu arabayı heycanlanıyor insan eski arabaları görmeyi parça parça satarlar mı acaba hemen tampon cam cıtaları ve ön araka cam fitilleri ve torpidoyu alırım varsa bi kaç parça bu parcalar dısında hiç sorunum yok yarın resimlerini çekip ekliyorum siteye detaylı bakarsınız
paylasım için teşekkür ederin sedat

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #23 : 07 Eylül 2007, 12:51:47 »
kazasız belasız nizam...
teşekkür ederim ramazan hepimiz için aynı temenniler diliyorum

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #24 : 07 Eylül 2007, 12:53:29 »
yani takoza kaldırmamışlar.aracın camlarını kırmışlar.teyp arka koltukları sökmüşler.görünürde bunlar vardı görünmeyen ne oldu bilmiorum.araç sürekli hararet yapıyordu.sonrasında kalfamıza vermişti babam arabayı ne oldu bilmiyorum bu bahsettiğim belki 7 sene öncesi

bu hararet sorunu bizdede var nasıl halledecem bilmiyorum galiba radyatörü şişletirsek iyi gelir diye düsünüyrom önceden antifiriz pek kullanılmıyordu galiba su çürütmüşte olabilir radyatör içini

Yunus EMRE

« Yanıtla #25 : 07 Eylül 2007, 12:58:35 »
satış bedeli 5.500 ytl bu arabanın geçen tasis (açılımı çok anlamsız ) sitesinde gördüm bu arabayı heycanlanıyor insan eski arabaları görmeyi parça parça satarlar mı acaba hemen tampon cam cıtaları ve ön araka cam fitilleri ve torpidoyu alırım varsa bi kaç parça bu parcalar dısında hiç sorunum yok yarın resimlerini çekip ekliyorum siteye detaylı bakarsınız
paylasım için teşekkür ederin sedat

birşey değil nizam ama ne yazıkki parça parça satmıyorlar :-[ gördünmü bilmiyorum ama bende ist./erenköydeki 89 model tek kapı mk 2 yi alıcam
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #26 : 07 Eylül 2007, 14:14:34 »
beyaz olandı değil mi abi biliyorum şirin toplu duruyor arabayı nasıl satın alacaksın ihale usulü mü yoksa biraz çorba parası verip mi alacaksın merak ettim
bi bedel yatırdıktan sonra ihaleye giriyorsun bunu biliyorum ama kimse girermi bilmiyorum   hayırlı olsun abi
şimdiden alırsan  :tamamdir

bide su hararet konusunda bilgin varmı zorlanınca veya bayır yukarı kalkıslar da yapıyor anormal bi hararet yok 90 olunca fan kendi çalısıyor bide bizim araba sıcak havada performans vermiyor ama soğuk havada mükemmel oluyor ne yapsam şişletsem mi radyatörü  :-\
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2007, 14:17:35 Gönderen: nizam »

Yunus EMRE

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #27 : 07 Eylül 2007, 22:28:33 »
Bandırmada var bi hurdacıda ilk sahibinden OTV ye vrilmiş fil dişi rengi aracın ama olmaz böle bi güzellik daha orjinal boyası üstünde ama ruhsatı yok sormadımda parçalanacakmı... Sorarım bi duruyosa o parçaları sana nizam...