Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1983 volkswagen passat cl variant 1,6 ( 17.01.2010 resimler son sayfa )  (Okunma sayısı 132257 defa)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
arkadaşlar buda benim düldül kısmet olursa haftasonu resim paylasımına katkıda bulunacam sitede forumları okudugum kadarı ile volkswagenin yeni modellerine değilde eski modellerine daha çok aşığız bizde elimizden geleni yapalım değilmi

:t
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2010, 09:32:46 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Ynt: 1983 volkswagen passat cl santana 1,6
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2007, 21:57:53 »
Bunların fabrika çıkışlı sarı renkleri var galiba ya, bizim buralarda var bi tane sarı sarı geziyor. Gerçi biraz kotu durumda ama, Senin makinen gayet toplu gözüküyor, Kazasız Belasız kullanman dileği ile, Bu arada Geçmiş olsun Nizam üşütmüşsün,bu klimalar çıok kötü çarpıyo adamı,dikkat kendine. İyi forumlar.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2007, 22:08:13 »
valla eralp kazasız belasız kullanmak dileğimiz ama arabaya birkaç nazar boncuğu taktık park halinde darbe alan böyle bi araç yoktur araba duruyor millet vuruyor  bu aralar iyi durumda kıslık bakımını yapıyoruz ama bi boya ihtiyacı var 23 senelik boya baız yerleri kusma yapıyor doğru bayağı var piyasada passat ama iyi durumda olanı bulmak zor bu mk 2 ilk 75 veya 73 çıkıslı piyasası. arka bagaj kapağı üstüne hoş bir rüzgarlık tarzı bişey düsünüyorum tatlı durur bide amartisörleri biraz kıstırsan daha tatlı olur gibi gelir sizin tecrübeniz benden daha fazla arabanın tarzı sirocco gibi biraz....temennilerin için teşekkürler

Yunus EMRE

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2007, 22:12:28 »
Santana farklı bir sedan model. Passatla alakası yok biliyorum. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2007, 22:13:05 »
Hoşgeldin. Güzel araç. Bizim bir tanıdığımızda da var. Çok sağlam ve dayanıklı araçlar bunlar. Bütün vw'ler öyle aslında. Allah kaza vermesin.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2007, 22:39:39 »
Santana farklı bir sedan model. Passatla alakası yok biliyorum. ;)

valla osman ben internetten arastırma yaparken aracın modelini yazdım benim arabanın aynısı geldi bende ona aldandım santana diye geçmesine daha iyi arastırma yapmam lazım varriant filan olabilir bakıyorum şimdi yanlışlık için özür dilerim  :tamamdir

Yunus EMRE

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2007, 22:41:26 »
Hoşgeldin. Güzel araç. Bizim bir tanıdığımızda da var. Çok sağlam ve dayanıklı araçlar bunlar. Bütün vw'ler öyle aslında. Allah kaza vermesin.

kardeş sağolasın dikkat etmeye çalısıyorum kaporta parçaları yok piyasada duman olurum alimallah temennin için teşekkür hepimiz allah kazadan beladan korusun..

Yunus EMRE

« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2007, 22:43:15 »
Tabi dikkat et aman  ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2007, 23:01:12 »
Tabi dikkat et aman  ;)

arabaya yeni sinyal al takıldıgı gün iki saat içinde kırıldı araba kullanmasını ögrenen kişi sol kapıya daldı düzelttik gece bi minübüs çarptı sol ön çamurluk   :bekleriz:
ama en güzeli kardes arkada ki çekme demiri çift kat çelik tampon geçende bir ford focus arkadan çarptı adam mahvoldu tampon panjur far polis çagırmaya gerek bile duyadım benim araba sağlam ford dağıldı
geçen otoparka bıraktım 2 saat sonra geldigimde görevli ağlıyordu geri geri manevra yaparken sen git auidi a6 önden dal tamponda ufak bi delik vardı abi ne yapıcaz dedi banane ne yaparsan yap dedim bende

Yunus EMRE

« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2007, 23:25:57 »
eski vw lerde var bi kadersizlik.ya millet nasıl olsa araba eski çarpsamda bişey olmaz dio ya da çekiomu nedir?ama sonra yolda durdurup soruolarda.kaç model?satarmısın?fiyat söyleyincede;ooooo çok istiosun ne ki bu?e ben satmıorum sen soruosun,o zaman fiyatınada laf etme be adam :bekleriz:

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2007, 23:30:11 »
Otopark'çıya  üzüldüm çok fena ;D

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2007, 23:31:32 »
eski vw lerde var bi kadersizlik.ya millet nasıl olsa araba eski çarpsamda bişey olmaz dio ya da çekiomu nedir?ama sonra yolda durdurup soruolarda.kaç model?satarmısın?fiyat söyleyincede;ooooo çok istiosun ne ki bu?e ben satmıorum sen soruosun,o zaman fiyatınada laf etme be adam :bekleriz:

+1453

Aynen katılıyorum... Şimdi benim araç restodan çıkınca merak ediyom soranları.... Ama inat değilmi allahıma hepsine diyecem fiyat 50 bin YTL (araba satılık olmayınca :) ) ..... 

Hoşgeldin bu arada aramıza allah kazasız belasız binmen dileği ile en kısa zamandada mk1 ine kavuşmanı dilerim : )

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2007, 23:37:13 »
+1453

Aynen katılıyorum... Şimdi benim araç restodan çıkınca merak ediyom soranları.... Ama inat değilmi allahıma hepsine diyecem fiyat 50 bin YTL (araba satılık olmayınca :) ) ..... 

Hoşgeldin bu arada aramıza allah kazasız belasız binmen dileği ile en kısa zamandada mk1 ine kavuşmanı dilerim : )

abim nerelerdesin ortalarda yoksun senin yaramazla mı ilgileniyorsun  :D
de abi ağızına geleni söyle varsa sıfır passat golf filan takas yaparım de boş ver
eskinin kıymetini anlamayan yenisinin hiç bilemez değil mi  :melek:
hiç yoktan arabalarımız ukala değil bizim sözümüz dinliyor varsa rahatsızlıkları bizim bulmamızı istiyor
yenilerde öyle mi ısık sönmeden marşa basma çalısmam kitlerim kendimi sen mi beni kullanıyorsun ben mi seni

yeni resimler hafta sonu geliyor daha detaylı olacak

Yunus EMRE

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2007, 23:44:13 »
:) :) Hakkaten bak yeni araçlarda durmlar böyle... Hep acaba gibisinden bir huzursuzlukla biniyoruz... Hele kışın acaba marş basacakmı araba diye düşünürüz yeni arabada..  Allaha şükür arac 2 kış geçirdi  daha yarım marşta aldı hep beni birkere yolda bırakmıştır oda gidicen yolun km sini bilmeyip az benzinle yola çıkarsan oluca bu hemde dağ başında... (işemeyi bile düşündüm depoya inanırmısınız acaba gibisinde :) ..