Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1983 MK1 DX GTİ  (Okunma sayısı 138546 defa)

Ynt: Buda Türkiye'nin En Güzel MK1'i Maaşallah Demeyi Unutmayın
« Yanıtla #14 : 13 Mayıs 2007, 23:45:12 »
tesekkur ederım araba ha
bu araba gerçekten çok güzel ve orjinal...satılıkta olduğunu bilsem almayı düşünrdüm heralde.motoru açılmamış ve 2oo.ooolerde diye biliyorum kazası yok biliyorum(yaklaşık 1 sene öncesinin bilgileri) ne kdr doğru hatırlıyorum bilemiycem..kazasız belasız sürüşler hayırlı olsun...

tesekkur ederım suanda 188 000 de halen daha orjınallıgını koruyor ben yurt dısındada baktım boylesı yok vede mermı gıbı umarım sende bulursun bu arada yakın zamnlarda ankaraya cok temız bır pırellı gti satıldı kırmızı haberın olsun kım aldı bılemıyorum ama bızım burdan bır abının kardesıydı benım gorme  fırsatım olmadı anlatanlar cok guzel oldugunu soyluyorlar
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2007, 23:57:35 Gönderen: G60 »
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı spy

« Yanıtla #15 : 14 Mayıs 2007, 01:53:27 »
hayırlı olsun.. kazasız, balasız güle güle kullan..

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #16 : 14 Mayıs 2007, 09:29:43 »
Hayırlı Uğurlu olsun kardeşime :D Allah Kaza Bela vermesin. Gerçekten nadide bir arabadır.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2007, 11:37:48 »
hayırlı olsun güle güle kullanın
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #18 : 14 Mayıs 2007, 12:41:46 »
hayırlı olsun. bu aracı sürekli libadiye caddesinde görüyorum.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #19 : 14 Mayıs 2007, 16:49:56 »
evet çok diri görünüyor araç):
özellikle iç kısmı çok temiz tebrikler gzl seçim:)
keyifli sürüşler dilerim yeni aracınızla..kazasız belasız cezasız tabi ;)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #20 : 14 Mayıs 2007, 19:02:34 »
içide dışıda çok temiz gözüküyor
hayırlı uğurlu olsun allah kazasız bınmeyı nasıp etsın

« Yanıtla #21 : 14 Mayıs 2007, 21:55:05 »
 arkadaslar hepınıze tesekkur ederım arabayı bır edıtorle konusup ıyı bır dergıye cıkartmak ıstıyorum baslıkta GTİ NIN ATASI MK1 olabılır yakısır hem sıtemızınde reklamı olur
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ

« Yanıtla #22 : 14 Mayıs 2007, 21:57:51 »
Hayırlı Uğurlu olsun kardeşime :D Allah Kaza Bela vermesin. Gerçekten nadide bir arabadır.

kardesım tesekkur ederım senınkıde tr de tek mk 1 16 v carb buna bınmek buyuk keyf ama su yutube dekı goruntulerını yenıle daha ıyı cekımler beklıyorum turkıye mk1 16 v den
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #23 : 14 Mayıs 2007, 22:02:36 »
Gün gelir inşallah şu "Old Skool" kültürünü oturtur, sayımızı artırır biz dergi çıkarırız.  8) :P
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #24 : 15 Mayıs 2007, 00:03:55 »
şuan için tek değil malesef hollanda plakalı bi mk1 antalya sokaklarında dolaşıyor..isviçre plakalı bi cabrioda 2 hafta sonra eklenecek..kardeşini yalnız bırakmıyorlar :)
kardesım tesekkur ederım senınkıde tr de tek mk 1 16 v carb buna bınmek buyuk keyf ama su yutube dekı goruntulerını yenıle daha ıyı cekımler beklıyorum turkıye mk1 16 v den

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #25 : 15 Mayıs 2007, 00:31:46 »
Forumlarda okuyorum herkese dikkatli oku dikkat et vs yazıyosun ama sen kendin bi dikkat et escocem . Biz arabalarımızı dışarsı için yapmıyoruz kendimiz için yapıyoruz o senin dediklerin TR de yapılanlarsa amenna ama bi hollanda bi isviçre diyosun . Şuan bitane mk1 daha var bizde hollandadan adamlar bilgi istiyo gerçi bizden nasıl yaptınız vs . Dragları iyi takip edersen yakında göreceksin değil TR e Tüm avrupada öyle yapılan bi mk1 daha çok az. Neyse laf uzamasın . uğur TR de demiş benim makine için  ;)
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #26 : 15 Mayıs 2007, 00:34:22 »
önemlı olan tr sartlarında bu sınırlı ımkanla bıseyler yapmak bılıyosun ınsanlar bır devır saatı takıp ıs yaptık sanıyor yada ne bılıyım hava fıltresı takıyolar o yuzden mekanıkten anlamak lazım selcugun araba ıcın tr sartlarında kımse bu derce emek harcamaz yurt dısı olayı baska bısey bızler bu hevesle o ulkelerde olsak tahmın edemıyorum neler olacagını
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #27 : 15 Mayıs 2007, 00:44:44 »
ben senin aracına yazıldığını farketmedim no fear yanlışlık olmuş ankardaki beyaz cabrio gibi düşündüm nedense..sanırım yorgunluktan...bnm kimle nsl konuştuğum seni değil ben ve karşımdakini ilgilendirr rahatsızlığı olan varsa kendi söler varsa hata özür dilenir çözülür...bu kadar heyecanla cvp yazmana anlam veremedi açıkcası?kimse sana başkası için araç yapıyosun demedi bu nerden çıktı?ayrıca hollanda plakalı olan antalyada yapılcak baştan üzerinde kit olmasına rağmen sahibinin planı o şekilde yani...diğeride trde yapılmış bi araç zaten yine...herkes biririnin yaptığını otomobilim başlıklarında görüyor zaten burda seni kötüleyen bi yazı yazmışım gibi cümeler kurmanın yada yapacakarını bana anlatmanın bi manası yok...