Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1980 model 5 vites 59 bın kmde Orjinal ( T stop )  (Okunma sayısı 8528 defa)

1980 model 5 vites 59 bın kmde Orjinal ( T stop )
« : 18 Mayıs 2009, 01:05:34 »
Merhaba arkadaşlar
Benımde bir tane DÜLDÜLÜM var resimlerını paylaşmadan once arabamı anlatıyım.

1980 model 5 vites bız aracı böle aldık.Sonradan değişmemi bilmiyorum arabanın bız 2. sahıbıyız araba konsolosluk adına çalışmış fakan araba konsoloslukta 18 sene yatmış bakımlı olarak kullanılmamış.Biz arabayı aldımızda 56 bin km'deydi.Konsoloslukta baba oğul çalışıyolarmış oğlunun vefatınden sonra arabayı kullanmamışlar oğlumun arabası onun anısına saklamışlar.Ve daha sonra bız aldık arabayı bende bunda oğrendım araba kullanmasını acık solıyım babam aldı.Günde en fazla 10 km yapıyoruz babam işe gıdıp gelmek için acıkcasına ama cok keyıflı bı arac :) helekı o incecik direksiyonu :) Yolda cok dıkkat cekııo bı keresınde ışıklarda 2-3 gencın abı araban orjınalmı bıze sat demesıı gecenın bı vaktı taksıcının bızım evı aramısı gıbı :D:D cok gulmuştum.O andan sonra anladım kı bu arabanın hastalarıda var...Arac hep kapalı mekanda yatıoo düldülümüzz yaa sevıyorum aracamı aramızda aşkk varrr... :D

Ynt: 1980 model 5 vites 59 bın kmde Orjinal ( T stop )
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2009, 01:48:37 »
maşallah,bu yaşta bu temizlikte bu orjinallikte başka bi tane daha imkansız dencek kadar zor... yalnız Ogün bu arabaya bakmak sana düşüyor,tamponları parlatıp daha temiz bir hal vermek gibi  ;) senden bakımlı ve orjinal bir araba bekliyoruz. Yeterki arabayı bozma :D

« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2009, 10:59:01 »
eyw saolsın abı  :)

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2009, 11:16:29 »
Maşallah gerçekten orjinal bir araçmış allah kaza bela vermesin...

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2009, 17:59:54 »
murat 131 DOĞAN dimi bu  :D  :D
quattro