Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 06 VYJ 32  (Okunma sayısı 33273 defa)

Ynt: 06 VYJ 32
« Yanıtla #56 : 17 Mayıs 2009, 11:12:40 »
:) Ah ah.. Gitti paracıklar....  ;D

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #57 : 17 Mayıs 2009, 11:13:36 »
İçerideki kırmızı hatlar da on numara duruyor :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #58 : 17 Mayıs 2009, 23:19:54 »

« Yanıtla #59 : 17 Mayıs 2009, 23:41:32 »
Masallah kardesim yeni fotolar cok guzel olmus.Kirmizi cizgiler de cok yakismis.Gule gule kullan.

« Yanıtla #60 : 26 Haziran 2009, 01:17:40 »
uzun zamandır konumda bir hareketlilik yoktu,bende yaptığım yenilikleri ekleyim istedim...
 Önce uzun zamandır üşendiğim için yapmadığım logosuz panjur ve VR6 karlık işini hallettim...

sonra biten muayenemizi yenilemek için TÜV kuyruğunda buldum kendimi... Orada henüz arabasını yeni almış olan Metin abi ve tam bir Golf tutkunu olan Murat abi ile tanıştım. Yeni aldıkları aracı Kütahya'dan getirtmişler. Arabaları 1994 model Golf TD,hiç hatasız olan bu araçta henz boya yoktu ama son sahibi biraz hor kullandığından ufak tefek eksikleri vardı. En güzel yanı ise bu aracın Türkiye'de pek fazla rastlayamayacağınız New Orleans serisi olmasıydı

muayenemizide kusursuz olarak atlattıktan sonra soluğu Çopur'da aldım :D Fazlalıklarımızdan kurtulup 1 haftadır takmadığım Remus'uma kavuştum

Egsoz sistemimizi değiştirip boruarımızı rahatlattıktan sonra yeni nesil silikon buji kablolarımızıda yerleştirdik...

Ve bugün son olarak birazda aracımızın içini renklendirelim dedik :D

Glow shift AFR'miz :

Raid HP Takometre ve Akü ölçerimiz:

İşlemlerde büyük emeği geçen Salih abim... Gerçekten ben şimdiye kadar onun kadar işini düzgün yapan,bu kadar titiz ve temiz çalışan başka bir usta görmedim. Muazzam bir usta.

ve son kez bir gece görüntüsü

TO BE CONTIUNE

« Yanıtla #61 : 26 Haziran 2009, 01:24:54 »
ooo hayırlı olsun abi çok güzel olmuşlar  :) raid hp göstergeler çok hoşuma gidiyo zaten  :) rayid hecipi fitre varmı abi sende  :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #62 : 26 Haziran 2009, 01:32:58 »
bu karlıkta bana tanıdık geliyo :p

kazasız belasız ganicim şu kmai hawa girişlerinide tak dicem ama onlar yalan oldu galiba >:D

« Yanıtla #63 : 26 Haziran 2009, 01:47:02 »
ooo hayırlı olsun abi çok güzel olmuşlar  :) raid hp göstergeler çok hoşuma gidiyo zaten  :) rayid hecipi fitre varmı abi sende  :)

Kendin takarsan var  :D
bu karlıkta bana tanıdık geliyo :p

kazasız belasız ganicim şu kmai hawa girişlerinide tak dicem ama onlar yalan oldu galiba >:D

gelecek tabi az mı koşuşturduk peşinde :D Bu arada Kadir umarım elinde hala vardır bu karlıktan,techturkey'den biri arıyor sana yönlendirdim. Kamei'leri Serkan'a verdim,oraya İn-pro'nun sis sinyal takımını yerleştirecem. Bir sürede öyle deneyelim  :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #64 : 26 Haziran 2009, 11:20:32 »
Gani hayırlı olsunnn muhteşem görünüyor GTI..
Podlar da güzel olmuş fakat iç göstergelerde beyaz zemin olmalı.
Allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler dilerim saa..

Kırmızı td çok tatlı maşallah onada.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #65 : 26 Haziran 2009, 11:27:06 »
Elinize sağlık her şey çok güzel olmuş ;) Maşallah.

Kırmızı TD nin de maşallahı var süpermiş. Jantları Osman' ın jantlarla aynı çok temizmiş.
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #66 : 26 Haziran 2009, 16:48:56 »
MAŞAALLAH ÖAŞAALLAH ÇOK GÜZEL OLMUŞŞ KAZASIZ BELASIZ GANİ BİRDE BU BUJİ KABLOLARI NE KADARA ALDIN...
Mk3 gti

« Yanıtla #67 : 26 Haziran 2009, 17:04:51 »
bi de jantları değiştirsen süper olucak gani  :tamamdir

« Yanıtla #68 : 27 Haziran 2009, 02:26:32 »
MAŞAALLAH ÖAŞAALLAH ÇOK GÜZEL OLMUŞŞ KAZASIZ BELASIZ GANİ BİRDE BU BUJİ KABLOLARI NE KADARA ALDIN...

teşekkür ederim Erdem,umarım daha iyileri senin olur. 49,90 pound + shipping'e aldım bunları. Gönlümde Magnecor yatıyor ama onlarda 150 pound+shipping :D

bi de jantları değiştirsen süper olucak gani  :tamamdir

Jantlar tamam Cihan,coil over setin gelmesini bekliyorum. Set gelir gelmez lastik alıp takıcam.Yoksa Leylek gibi kalacak bizim yumurcak :D

« Yanıtla #69 : 27 Haziran 2009, 02:36:46 »
26/06/2009... Biraz daha çalıştık bugün Salih abinin dükkanda  >:D Önce arka stoplarımızı Fk Depo ile değiştirip ampullerimizi elden geçirdik :

Sonra kapı kollarımızı yaklaşık 1 yıldır evimde bekleyen krom kaplamalar ile değiştirdik:

Günün sonunda Hakan kardeşimde yanımıza geldi,tabi çay doldurma işi Hakan'a kalınca çayı ısıtma işide bizim yumurcağa düştü :D