Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 06 VYJ 32  (Okunma sayısı 33265 defa)

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
Ynt: 06 VYJ 32
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2008, 19:38:41 »
Geçmiş olsun,yeni haliyle keyifle binin
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #15 : 12 Kasım 2008, 19:45:52 »
Bugün uzun bi gündü,çok işim vardı ama arabamla ilgilenmem gerekiyordu.İşlerimin arasına sıkıştırdığım bi vakitte arkadaşım Opel Garaj'ın sahibi Hakan'ın yanına gittim.Kendisi bir Opel'ci olmasına karşın aynı zamanda VW sempatizmanı :D Benim arabama karşıda aşırı bir ilgisi var sağ olsun.Kaput amortisörlerimizi taktık,boğaz kelebeğimi söküp temizledik,bujilerimizi değiştirdik.NGK'nin 3 tırnaklı bujisini kullanan arkadaşlar bu resimlere dikkat Platinium'dan başkasını kullanmayın GTI'larınızda :D

ve yeni gıcır gıcır BOSCH Platinium bujilerimizi olması gereken yere koyduk :)

Daha sonra Çopur Egsoza gidip katalitiğimizi iptal ettik.Egsozcu abi bu araba kaç model diye sorunca şaşırdım 97 abi dedim.Hayırdır abi bi sorunmu var dedim,maşallah araban çok temiz.Bu devirde Ankara'da bu kadar temizini ben daha görmedim.Egsozun tamamen orjinal ve hiç çürüme yok dedi. E bende biraz şımardım tabi :D Yanlız kat gittikten sonra araba inanılmaz rahatladı.Bu kadar faydalı olacağını hiç sanmıyordum. Daha sonra Kamei tampon hava girişlerimizi ve kapı eşikleri için GTI çıtalarımızıda yapıştırdık ve bu haftalık izin günümüde burada bitirmiş oldum.Kapı eşikleri için foto koyamadım üzgünüm arabanın içi kirliydi bu koşuşturmacada yıkatmaya gitmeyede vakit bulamadım ama en kısa zamanda onlarında birer resmini çekip koyarım. Bu da günün  son resmi oldu...

Haftaya vwmotorsports'un Phase 3 chipini yerleştirecez bi aksilik olmazsa ve Hakan'ı ikna edebilirsem golf topu şeklinde vites topuzumuzu ve  krom kapı kollarımızı takmak istiyorum :D

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #16 : 12 Kasım 2008, 20:00:36 »
Maşallah çok güzel aracın dostum.
Motorla işin bitince bi arada film milm olayına gittin mi tadından yenmez.

:sevgi: :sevgi: :sevgi:
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #17 : 12 Kasım 2008, 20:17:47 »
ya filme falan girmeden şu açık hava işine bi çözüm bulmak gerekiyor. Bi sürü sensör var hava filtresi kutusunda :bekleriz: o sensörler başımıza iş açtı bağlayamadık.Farklı bi yöntem uygulayacaz yakında. Ondan sonra şu an bu kaza işinden dolayı parasız kaldığım için ertelediğim Remus son susturucu,far içi boyama ve xenon var sırada. Xenonlardan sonra jant lastiğe girecem. Sonra film :D

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #18 : 12 Kasım 2008, 20:19:13 »
abi gerçekten iyi bir araç.Gördükçe sanki kendi arabam gibi seviniyorum böyle emek veren arkadaşların araçlarını.Allah kaza bela vermesin...

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #19 : 12 Kasım 2008, 20:47:25 »
Hava filtresinin zor bi yanı yok, sağ motor tarafına girenleri iptal et. Kelebek üstündeki tarafına da kör tıpa tak. Sol kutu tarafındaki de IAT sensörü zaten, onuda fitre borusunun oralarda biyere sıkıştır gitsin.

Panjurunu 2 yaprağa çevir. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #20 : 12 Kasım 2008, 20:54:29 »
Benim GTI'ım olsa kesin aç gezerdim ona masraf yapmaktan :D :D :D

« Yanıtla #21 : 12 Kasım 2008, 20:58:38 »
ABT'nin veya Kamei'nin ızgarasını istiyorum aslında ön panjura. Yada bulabilirsem Vento buruna çevirecem ileride :D Hava girişlerinide gövde rengine boyatıcam bence o şekilde daha aiflli olacak Osman :) Hava filterinden de korktuk açıkcası o yüzden çevirmedik.Bi kaç tane boru çıkıyo bizim hava filtresi kutularından,hepsi bi sensöre gidiyo :D Bilmeden iptal etmek istemedik ama bu dediğini uygulayabilirim,teşekkürler.

« Yanıtla #22 : 12 Kasım 2008, 20:59:11 »
Benim GTI'ım olsa kesin aç gezerdim ona masraf yapmaktan :D :D :D
Benim durumumda pek iç açıcı değil aslında  >:D

« Yanıtla #23 : 12 Kasım 2008, 21:00:38 »
abi gerçekten iyi bir araç.Gördükçe sanki kendi arabam gibi seviniyorum böyle emek veren arkadaşların araçlarını.Allah kaza bela vermesin...
Teşekkür ediyorum.Umarım daha iyileri sizlerin olur.Bu forum hepimizin forumu buradaki araçlarda hepimizin araçları. Ben bu forumun bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum,keşke birde oldschool stickerım olsa :D

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #24 : 12 Kasım 2008, 21:06:57 »
usta lafı ağzımdan aldın tam bende çıkartmaları soracaktım en son konuşuldu öyle kaldı oldschool konusunda :(

« Yanıtla #25 : 12 Kasım 2008, 21:25:31 »
usta lafı ağzımdan aldın tam bende çıkartmaları soracaktım en son konuşuldu öyle kaldı oldschool konusunda :(

elinde stickerı olan arkadaşlardan destek bekliyorum :)

« Yanıtla #26 : 12 Kasım 2008, 22:05:11 »
siticker ı abdullah abi veya ben cogalttırcam arkadaslar o sticker sadece abdullah abimizde var oldscholl olan

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
« Yanıtla #27 : 12 Kasım 2008, 22:07:54 »
vallahi ilk başlarda hayatta sticker falan yapıştırmam diyodum ama bu arada düşünmüyor değilim. :D :D