Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 06 VYJ 32  (Okunma sayısı 33266 defa)

06 VYJ 32
« : 06 Kasım 2008, 22:36:10 »
Arkadaşlar,siteye yeni üye olduğum zamanlarda Oğlum diye bir başlık açmış ve arabamı tanıtmıştım...
Bkz: http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/ynt-oglum-t5784.0.html;msg60393#msg60393
Geçtiğimiz yaz arabam babamda iken Mersin'de çıkan hain bir kavgada arabamda nasibini almış,sağ aynam,arka camım,sağ arka kapı camım kırılmış.Sağ ön çamurluk tekme ve darp izleri ile ezilmişti.Böylece arabam ilk boyasını görmüştü.Bu sırada ön kaputta vernik atması olduğundan o da nasibini almış boyanmıştı.Ancak ne varki babamın arayıpta bulduğu,Mersin'in en iyi boya ustası dediği adamlar ustalıklarını göstermiş kaputta boya olduğu bariz belli olur halde ve sol kapıda dalga izleriyle teslim etmişlerdi.Neyse arabama geçtiğimiz ramazan bayramı yeniden kavuştum ve daha ona doyamadan başıma tahlihsiz bi kaza geldi.Park yerinden çıkarken kendi dikkatsizliğim ve ihmalkarlığım sayesinde sol arka çamurluktan bi jeep arabaya girmeye çalıştı >:D Sola arka kapımda ezikler ve sol arka çamurluğumda göçük meydana geldi.

Arabamı ustalığına çok güvendiğim kaportacı Fatih ustama ve boyacısı Kadir ustama emanet ettim ve nihayet bugün aldım.Arabamı almaya gittiğimde çocuklar gibi şendim ve gördüğümde gözlerime inanamadım.Fabrikadan çıksa böyle çıkardı heralde. Sol tarafı komple boyattım ve inanın zerre kadar pişmanlığım yok,param olsa o ön kaputu ve sağ tarafıda boyatırdım... Fatih abiye ve Kadir abiye tekrar teşekkürler. Bu akşamı arabamın üzerinde geçirdikten sonra evime geldim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.Resimleri ve videoları dyno verilerini vs. bu konu altından sizlerle paylaşmaya devam edicem.Şu an için arabamda stock olmayan bi teybim var,bir çift kaput amortisörlerim ve kapı eşiği çıtalarım var. Ama gerisi çok yakın zamanda geliyor...

Ynt: 06 VYJ 32
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2008, 23:50:38 »
gecmiş olsun bi an dikkatsizlik nelere mal oluyor saglık olsun

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2008, 17:32:48 »
usta geçmiş olsun allah beterini vermesin

« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2008, 19:50:50 »
gecmiş olsun yeni hali hayırlı olsun  :tamamdir

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2008, 20:08:25 »
Geçmiş olsun yaş itibariyle kasko yoktu sanırım.Olsaydı yararlanırdın grev,lokaft,isyan vb.maddesinden.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2008, 23:45:48 »
geçmiş olsun gani ..

« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2008, 00:55:43 »
sağolun dostlar,yeni hali çok ama çok hoşuma gitti.boya görmeyen yerlerin hataları çıktı meydana :D yeni resimleri Salı günü sizinle paylaşıcam inşallah

« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2008, 00:58:27 »
Geçmiş olsun.İnsan üzülür tabi ister istemez  tabi arabasına ama cana gelmesin diyelim önce.

« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2008, 01:32:32 »
muhakkak. her ne kadar sevsekde sonuçta bindiğimiz şey yerine koyabileceğimiz başka bi tanede olan bir araba. en önemlisi can sağlığı

« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2008, 02:19:40 »
Gecmis olsun.Forum uyeleri icin araclari bir baska degerlidir.Normal kullanicilar sadece seyehat amacli araclarina biner bizler ise otomobil akla geldiginde hersey durur hatta tum pazar gunumuzu onun temizligi ile harcar ufak tefek mod lar yapip belki cogu kimsenin farketmedigi fakat bu ise gonul vermis kisilerin dikkatle donup donup baktigi araclara sahibiz.Onun uzerine kisin kar yagar biz usuruz, kirlenir rahatsiz oluruz, hele ki bi yerine birsey oldu mu sanki dayak yemis gibi her yerimiz agrir :) Araclarimiz ne olursa olsun o bizim icin cok degerlidir.
Hayirli olsun insallah, gonul rahatligi ile keyifli bir kullanim dilerim, Allah kazadan beladan uzak tutsun.Yeni fotolari bekliyoruz...
Hosca kalin.

« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2008, 02:28:27 »
çok teşekkür ediyorum yorumunuz ve iyi niyet dilekleriniz için. böyle ufak tefek can sıkıcı şeylerle karşılaşsakta arabalarımız bizim hayatımızın birer parçası ve belkide bazılarımız için(mesela ben) hayattaki en büyük hobimiz. bizim gibi arabalarına ve diğer arabalara gönül veren insanların üzülmemesi ileği ile. Cümlemize kazasız belasız sürüşler

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2008, 12:06:05 »
Gani geçmiş olsun dostum
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2008, 14:47:54 »
Geçmiş olsun. Canın sağ olsunn...

« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2008, 18:58:02 »
Geçmiş olsun tekrar