Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 06 NG 439 MK2 // AMG 9 Ofset Jantlarıyla güncel fotoğrafları...  (Okunma sayısı 24945 defa)

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
06 NG 439 MK2 // AMG 9 Ofset Jantlarıyla  güncel fotoğrafları...

Daha ne denilebilirki.... Fotgrafları cekerken bileee MK2 ye bakmaktann fotograf cekemedim.... Gerisini siz düşünün artık....

:tamamdir görüntü bence de güzel ancak bu araba bu jant ve lastikle yürümekte zorlanmıyor mu? hadi zorlanmıyor siz direksiyonu çevirirken şehir içi trafiğinde zorlanmıyormusunuz?ama zevkin bedeli yok biraz zahmet ve fazaladan benzin sarfiyatı önemli değil diyorsanız o başka  ;)  aracın dışı güzel de içinin de fotolarını isteriz  :)

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
bu hali ile 1.vites 80 2.vites 130 görüyorum kardeşim inanması güç ama denendi test edildi  :D  3. ve 4. vitesi sen tahmin et artık zaten 5.vitesi bugüne kadar çok nadir kullandım... direksiyona gelince de illa ki orjinal 13 jantla arasında fark var ama tek elimle zorlanmadan çevirebiliyorum trafikte  de bir problem olmuyor yakıtı da şu an 20 kuruş km de :D :D

Çevrimdışı pilotmk2

• 1991 1,6 tdi golf mk2
çok kral olmuş 10 numero yasin kardeş...bizde görecekmiyiz bu günleri baki abi...

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
aykut benim arabayı hiç çekme zaten
yasin mi ? ofsette sınır tanımayan adam
kazasız belasız maaşallah..

H.G WORKS

kardeş benim arabamda yapacağım çok az işim kaldı o nedenle şimdiki halinden çok memnunum senin araca gelince derli toplu bir araç ancak neden olmasın yavaş yavaş istediğin hale getirebilirsin...

aykut benim arabayı hiç çekme zaten
yasin mi ? ofsette sınır tanımayan adam
kazasız belasız maaşallah..

Hamit abi sen merak etme senin aracın resimlerinide çekeriz ama bugun 17:55 de kıbrısa uçar :) 36 gun sonra tekrardan ankaradayım ozamnda senin aracın fotosunu cekecem :)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
tamam hayırlı yolculuklar geldiğinde bi ayar çekeriz
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Maşallah çok düzgün ya plakalar APP sanırsam hangi APP modeli bunlar ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Ynt: 06 NG 439 MK2 // AMG 9 Ofset Jantlarıyla güncel fotoğrafları...
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2010, 11:39:51 »
Çok iyi bir jant tercihi olmuş.  :tamamdir
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #11 : 28 Kasım 2010, 14:58:41 »
Maşallah çok düzgün ya plakalar APP sanırsam hangi APP modeli bunlar ?
app ler hamit gülsoy modeli ben yaptım yandaki siyah olan kısımları tinerle çıkarttım daha sonra yapıştırdık orjinal plaka yani mühürlü :D :D :D
H.G WORKS

« Yanıtla #12 : 28 Kasım 2010, 15:36:41 »
masallah 41 kere. abıcım arba cok guzel. kazasız belasız cezasız gunlerde kullanasın ınsallah :tamamdir
We Love German Style :) :tamamdir
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
« Yanıtla #13 : 28 Kasım 2010, 16:18:23 »
teşekkür ederim arkadaşlar şimdilik bu jantı uygun gördüm biraz da bunun la yola devam  :D yorumlarınız için çok sağolun  :tamamdir