Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Türkiyede tek?  (Okunma sayısı 19500 defa)

Ynt: Türkiyede tek?
« Yanıtla #42 : 26 Ekim 2009, 14:36:03 »
ama benim vento yu digerlerinden aıran bi özellik var sol kapı kilit dügmesinde kırmızı ışık yanıp sönüyoo golf4,passatlarda oldugu gibi :D :D şaka bi yanada herkes arabasına emek verip gözünden sakınıyor türkiyede tek olmasada sahibi için türkiyede tektir çünkü emek vermiştir ve o arabaya binmek bi heyecandır burada arabası için emek sarfeden her arkadaş arabasının bi ayrıcalıgı olsun ister sonuç itibariyle herkes emeginin karşılıgını görmek ister cem abide maddiyata dayanan  emeklerin manevi bir degeri oldugunu hissetmek istemiş bunun kimseye zararı yok kimsenin aracınıda karalamamış zaten aracı türkiyede var yada yok..tek degilsede onun hislerini zedelemeden bunu tarif etmek en dogru olandır bana göre bu anlatmaya çalıştıgımı herkesin anladıgını düşünüyorum çünkü hepimiz arabasına emek harcayan insanlarız

« Yanıtla #43 : 26 Ekim 2009, 15:01:21 »
ama benim vento yu digerlerinden aıran bi özellik var sol kapı kilit dügmesinde kırmızı ışık yanıp sönüyoo golf4,passatlarda oldugu gibi :D :D şaka bi yanada herkes arabasına emek verip gözünden sakınıyor türkiyede tek olmasada sahibi için türkiyede tektir çünkü emek vermiştir ve o arabaya binmek bi heyecandır burada arabası için emek sarfeden her arkadaş arabasının bi ayrıcalıgı olsun ister sonuç itibariyle herkes emeginin karşılıgını görmek ister cem abide maddiyata dayanan  emeklerin manevi bir degeri oldugunu hissetmek istemiş bunun kimseye zararı yok kimsenin aracınıda karalamamış zaten aracı türkiyede var yada yok..tek degilsede onun hislerini zedelemeden bunu tarif etmek en dogru olandır bana göre bu anlatmaya çalıştıgımı herkesin anladıgını düşünüyorum çünkü hepimiz arabasına emek harcayan insanlarız
Bu güzel ve değerli yorumun için çok sağol kardeşim.  :tamamdir

« Yanıtla #44 : 26 Ekim 2009, 15:11:29 »
rica ederim abi :sevgi:

« Yanıtla #45 : 01 Şubat 2010, 15:06:27 »
Sislere de Xenon yakısıyor..tavsiyemdir.. :t

« Yanıtla #46 : 01 Şubat 2010, 16:49:37 »
araç satılmış sanırım  :)
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

« Yanıtla #47 : 09 Şubat 2010, 20:21:40 »
kardeş ön farlarını nasıl karartma yaptırdın ? bende yaptırmayı düşünüyorumda

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #48 : 09 Şubat 2010, 23:00:26 »
 Aracın sahibi şuan askerde.. Sanırım cevap vermesi baya uzun zaman alabilir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #49 : 09 Şubat 2010, 23:51:54 »
Cevabı aslında forumda var. Aracın sahibi resimli olarak anlatmış.

Far Karartma (Far Boyama)

Araçlar farklı olsada, uygulama aynı.

Golf IV içinde Tholl-Ga'nın anlatımı vardı, onuda bulabilirsin.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2010, 23:53:16 Gönderen: SPoRTeXHauST »
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.