Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Touran Makyajlandı!  (Okunma sayısı 40104 defa)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Touran Makyajlandı!
« : 20 Eylül 2006, 16:30:22 »
Touran Golf'u temel alan mini bir VAN uyarlamasıdır.Örneklerinden ilki Renault tarafından uyarlanmış Opel Zafira ile geleneksel bir sınıf haline gelmiştir.Hem orta sınıf büyüklüğünde olmayı hedefleyen modeller hemde geniş hacimler sunarak Avrupalının gözdesi olarak satış rekorları kırmıştır.Volkswagen'de biraz geçde olsa bu araçların farkına vararak Touran modelini satışa sunmuştu.Ve şimdide makyajlanmış hali ile beğeninize sunuyor.

Dışardan bakıldığında yeni farlar ve ön hava ızgaraları dikkat çekiyor.İç mekanda daha uyumlu ve ergonomik hale getirilmiş.Volkswagen bu seriyi TSI ve TDI motorlar ile yeterince güçlendirmiş.

İlk bakışta klasik Volkswagen tarzı farlar ve hava ızgaraları Touran'da dikkat çekiyor.EOS'uda andırmıyor değil.Pek çok üst sınıf araçtan daha kaliteli malzemeyle donatılan araç bu konuda herzamanki gibi başarılı.

Ayrıca TSI motor seçeneğinde DSG şanzıman'da opsiyonel olarak ona yardımcı olabilecek.

(Burası kastı beni)
"Park Assist guides the Touran into that space under 15 seconds

Another technology highlight of the Touran is the optional parking guidance assistant (including Park Pilot / distance warning front and back). Developed by Volkswagen, "Park Assist" enables automatic parking. "Park Assist" is activated at the push of a button. While driving by at speeds of up to 30 kph (19 mph) an ultrasonic sensor system detects all parking spaces on the right and left that are parallel to the driving lane; a control unit calculates the ideal path for parking. "Park Assist" notifies the driver about the starting position via display in the instruments. After engaging reverse gear the van maneuvers into the parking space in under 15 seconds. During the entire parking process the driver only has to accelerate and brake – the Touran does the steering."

Trendline'dan Highline'a kadar yeni donanımlar!.
Standart olarak yarı otomatik çift iklimli klima 16" hafif alaşımlı jantlar, muhteşem kalitede RDC 300 müzik sistemi ve "Park Pilot" bulunuyor.

Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
Ynt: Touran Makyajlandı!
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2006, 18:09:14 »
6 ay önce aldık firma sahibime demiştim ben ona ama boşver dedi
zamanında passatıda öyle aldı arkasından kasa yanilendi
bu touranda güzelmiş :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2006, 17:30:50 »
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2007, 20:44:32 »
türkiyeye geldimi bu araç?

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2007, 16:43:51 »
VW son modellerinin çoğunun farlarını aynı stil yapmaya başladı :) Golf, polo, touran ...
TSI motorlusu acaba 1.4 TSI mı yoksa daha büyük bir motor mu?

« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2007, 18:30:14 »
2009 modeli cikmis 2 sene sonra tekrar degisecekmi kasa

« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2007, 18:32:27 »
bilmiyorum ama yukardaki resimler makyajmış , 2009 da değişebilir kasa.

« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2009, 23:56:05 »
turan izin yaptim bu yil onunla  tek kelimeyle muhtesem konforlu, bendeki 2003 model harika bisey yeni modellerini siz dusunun artik
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2009, 23:57:03 Gönderen: ilkerr »

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2009, 22:47:09 »
            türkiyede bu tip araçlar yerine aynı kullanım amacıyla caddy ve caddy sınıfındaki araçlar tercih ediliyor ne yazıkki :(

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2009, 10:18:54 »
caddy  ile  bu arabanın  kullanım amacı  aynıysa reno torosta  bu  kategoriye  girebilir bence
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2009, 10:22:09 »
tamamıyle  üst  sınıf  aile  arabası  gösterişli  kullanımı  kolay  performansı  yüksek  zengin  donanımlı parçası ve  vergisi  daha  pahalı  bu  araca  sahip  olabilmek için  Türkiye  de  bence  zengin  denilebilcek kadar  zengin olmak  gerek 

1,4  motor  bu arabayı  taşımaz  diye  düşünüyorum

« Yanıtla #11 : 24 Eylül 2009, 00:34:27 »
abi bu sene trye geldimizde nerdeyse herkez soruyordu bizim touran vwnin hangi modeli diye...neden orda okadar tutulmuyor?? ben istanbulda 2 tane gördüm....

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #12 : 25 Eylül 2009, 16:14:19 »
abi bu sene trye geldimizde nerdeyse herkez soruyordu bizim touran vwnin hangi modeli diye...neden orda okadar tutulmuyor?? ben istanbulda 2 tane gördüm....

Bu araçların motorları pek tutulmuyor onların kısmen yerini tutan veya dolduran hafif ticari -mpv caddy,fiat doblo -fiorino,reno kango,pejo partner gibi modeller.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2009, 18:50:33 Gönderen: wow »

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2009, 16:51:04 »
touan  ticari  bir araba mı  ?