Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Touran Dizel  (Okunma sayısı 24464 defa)

Touran Dizel
« : 31 Temmuz 2009, 15:15:31 »
Merhaba Arkadaşlar Ben Caner Aranıza Yeni Katıldım. İstanbulda Yaşıyorum. Şu Aralar Sıfır (0 Km)Vw Touran Almak İstiyorum Fakat Touranların Dizelleri Türkiye'de Satılmıyor. Vw Siteninde 2 Tür Motor Seçeneği Var. 1.6 102 Ps Birde 1.4 140 TSI Benzinli Motor. Benim Aklımda Touran Kesinlikle İlk Sırada Ama Benzinli Araba İstemiyorum. Acaba İleride Touranları Dizelleri Satışa Sunulcak Mı. ? Yoksa Başka Arabalara Yöneleceğim.

Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler.

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: Touran Dizel
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2009, 08:19:23 »
Uzun süre Tdı 1.9 ve 2.0 Tdı gelmez ama ben sipariş verip vergilerine katlanırım diyorsan paranı alıp getirirler.
Hiç bekleme En iyi ideal Mpv Ford C max ve S max veya opel Zafira 

« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2009, 16:52:00 »
anladım cevabınız için teşekkürler peki vergilerine katlanıp alsam  tahminen ne kadar tutar parasal yönüde değerlendirirseniz sevinirim.

tşkler.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2009, 17:01:39 »
bence vergilerinde en fazla yıllık 200-250 tl fark eder ....

touran güzel araçtır faka ülkemizde pek tutulmadı 2.elde sizi üzebilir...illede touran diyorsanız  sıfır alacağınıza 2.el almanız da yarar var...para pul zarar vs umrumda değilde diyebilirsiniz sizin seçiminiz...
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2009, 17:06:22 »
anladım cevabınız için teşekkürler peki vergilerine katlanıp alsam  tahminen ne kadar tutar parasal yönüde değerlendirirseniz sevinirim.

tşkler.

Teşekkürler
0  km Touran 1.4 :38.700 TL den 56.900 TL ye kadar uzanan üç farkılı fiyat ve donanım var.
Orta donanımlı 2.0 motor  Passat  Fiyatını bulur,diye tahmin ediyorum.
Touran 1.9 /2.0 tdı /tsı  65 bin ve 90  nin TL aralığı telefuz etmek mümkün diye bilirim. :o :D

« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2009, 18:00:05 »
duyduğuma göre 2010 da touranların yeni kasaları çıkacakmış belki diyorum yeni kasa ile beraber dizel motorlarıda gelir 1 sene belki beklerim

« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2009, 03:53:45 »
    slm arkadaşlar...
daha taze bir touruan sahibi olarak kendi izlenimlerim ve kıyaslamalırımla bilgi vermek isterim yararlı olacağını düşündüğümden. önceki aracımız 2000 model opel vectra 1.6V ydi. babam vw caddy hayranıdır. artık ailecek rahat bir şekilde binebileceğimiz uzun yollarda  memlekete falan gittiğimizde bizi yük ve benzin bakımından rahat ettirebilecek bir araç almak istedik. ilk önce ne tarz bir araba almak istediğimizi belirledik. genişlik bakımından Kompakt MPV sınıfı araç almaya karar verdik. sonra marka ve benzin bakımından ayrıma gittik. burda teknoloji bakımından bir bilgi vermek isterim;
    eğerki uzay teknolojilerini biraz araştırırsanız almanya ikinci dünya savaşında yenilmeseydi şu anda nasa ile boy ölçüşecek bir uzay teknolojisine sahip olucaktı. çünkü almanya ikinci dünya savaşında geride bıraktığı topraklardan bir kaçına rusya girmiştir ve o yerlerden birinde de şuanda rusyanın elinde bulundurduğu uzay teknolojilerinin temelini eski alman topraklarından kendi ülkesine götürmüştür. tuzla gemi yan sanayisinde çok fazla pompa ve gemi tamiri yapan tanıdıklarım var ve iş yerlerinde kullandıkları makineler ve cihazlar alman teknolojisidir.
    kısacası alman teknolojisine güvenim tamdır.
vw touranı gözüme kestirdim ve çok fazla incelemeye aldım kendi kılasmanındaki diğer araçlarlada karşılaştırdım. yaklaşık 2 ay önce incelemeye başladım. 1 ay inceledim ve touranda karar kıldık. gerek donanım gerek rahatlık ve konfor gerek yakıt tüketimi gerek teknoloji gerekse de iç hacim genişliği bakımından benim açımdan beni ve ailemi tatmin edicek bir araç. :tamamdir
     ben sık sık trabzon - istanbul araında uçakla seyahat eden birisiyimdir. bu genişlik ve rahatı uçakta bulamıyacağınızın garantisini size verebilirim ;).
    temmuz sonunda Touran 1.4 TSI 140hp Comfortline DSG(otomatik vites) siparişini verdik ve 28.08.2009 tarihinde yani bugün öğleden sonra elimizde olucak araç. doğuş otomotiv liste satış fiyatı şu anda 57.000 tl.
    öğrendiğim kadarıyla touranın en yeni kasası 2012 yılında türkiyeye gelicek. bu gelicek araçlarda dizel olurmu hangi teknolojik donanım ürünlerine sahip olur bilemiyorum.
   size tavsiyem genel isteklerinizden özel isteklerinize inerek, kendi ihtiyaç ve bütçenizi düşünerek bir liste yapmanız ve ortaya çıkan sonuçları iyi değerlendirmenizdir. ve beğendiğiniz araçları internetten özellikleri bakımından forum sitelerinden iyice araştırmanız ve bu araçları galerilere giderek incelemenizdir. her galeri belirli zaman aralıklarında belirli araçlarda deneme sürüşleride yaptırmaktadır bu deneme sürüşlerinede isminizi yazdırmanızı tavsiye ederim. deneyin ve canlı canlı görün...
   hayırlı günler...
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2009, 03:54:37 Gönderen: gemic_i »

« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2009, 03:55:53 »

türkiyede 2007 yılında çıkan ilk kasası.

ön görünüm bakımından caddy ye benzetilmiş touran...
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2009, 04:03:20 Gönderen: gemic_i »

« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2009, 04:00:07 »

2009 yılından sonra türkiye ye giren touran

ve artık touran kendi kimliğini ve kişiliğini kazanmaya başlıyor...
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2009, 04:03:47 Gönderen: gemic_i »

« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2009, 04:00:53 »

2012 de türkiyede olması beklenen touran

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
« Yanıtla #10 : 28 Ağustos 2009, 09:21:48 »
2012 de  touran patlaması  olacak ozaman :)
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon