Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Touran 1.6 yardim lutfen.  (Okunma sayısı 18390 defa)

Touran 1.6 yardim lutfen.
« : 30 Kasım 2016, 03:37:31 »
Herkese merhabalar aracimi4 yildir kullanıyorum performansından hic memnun degildim. En son motorda küçük bir hortum değişti ve arabanin gidis harika oldu yakit ise en az %30 düştü. Fakat bir hafta sonra ariza lambasi yakti (gidis hala süper idi) ben servise gittim motorun hava girisi temizlendi ve oraya bakan bir sensör degisti ışık söndü fakat benim motor da söndü.  Tekrar gitmiyor ve cok yakıyor alt devirler yok. Bagira bagira ice içe 90 a zor variyor eskisi gibi. Tecrübeli arkadaslar lütfen bana yardım edin lütfen. Saygılarımla.

Ynt: Touran 1.6 yardim lutfen.
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2016, 16:42:05 »
Neyse yanıt gelene kadar konu çözüldü.  Bir arkadasima konuyu anlattım.ya bi usta var  eskilerden bi de ona gidelim dedi.ben yok abi bu motor fsi hassas bilgisayar ister falan dedim dinlemedi tuttu kolumdan götürdü. Bi gittik mahalle arası küçük salaş bir dükkan. Şeker gibi usta var başka bişey yok. 😁 sona ben anlattim sıkıntı yaratan değişen hortumu gösterdim. Çalıştırdı dinledi gaz verdi sonra hortumu söktü üfledi boş. Sona hortumun girdigi deliğe bakti burda bişey var dedi. Cimbizla alamadı hava tabancasıyla ufletti yandan.pit oda ne bi parca plastik kırığı mercimek kadar. Tabi incecik delik icin çok büyük. Sona taktı ve motor roket. Arkadaslar haftalardır uğraştığıma mi yanayim harcadığım paraya mi yoksa yapıldığına mi sevineyim bilemedim. Neyse iste böyle tecrübe denen seyi yabana atmayın bazen en gelişmiş bilgisayarlardan daha fazla olabiliyor.😁iyi günler

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
Ynt: Touran 1.6 yardim lutfen.
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2016, 09:20:11 »
iyi negüzel hayırlı olsun güle güle binin
ben okumustum ama anlmadıgım için yorum yazmadım
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi