Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni golf kullanıcısı  (Okunma sayısı 10073 defa)

Yeni golf kullanıcısı
« : 23 Kasım 2012, 17:06:07 »
Birçok marka denemelerinden sonra 2005 golf 1.6 fsi comfortline tiptronik  araç aldım ve öğrenmek istedğim bu araca lpg uygulanıyormu uygulanıyorsa marka verebilirmisiniz tabikide bu konuda tecrübeli olanlardan cvp bekliyorum

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Ynt: Yeni golf kullanıcısı
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2012, 17:46:03 »
Artık fsi'lere lpg uygulanabiliyor,3 firma şu anda bunu yapıyor ileride bu sayı artacaktır elbet,forumda ecu38(ercan) isimli arkadaşımız taktırmış fsi golfüne gayet iyi olduğunu bildiriyor golf V başlığında bulabilirsiniz.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2014, 18:43:02 »
Birçok marka denemelerinden sonra 2005 golf 1.6 fsi comfortline tiptronik  araç aldım ve öğrenmek istedğim bu araca lpg uygulanıyormu uygulanıyorsa marka verebilirmisiniz tabikide bu konuda tecrübeli olanlardan cvp bekliyorum
sıkıntı
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2014, 11:45:37 »
fsi ye lpg uyumu konusunda çok fazla konu var google dan aratırsanız aha tatmin edici sonuclara ulaşırsınız ama fsi lpg konusunda çok sıkıntılı