Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Tartarını Ankara Servis Olanaksızlığı !  (Okunma sayısı 5941 defa)

Tartarını Ankara Servis Olanaksızlığı !
« : 13 Nisan 2011, 14:06:49 »
arkadaslaslar aracımı alalı 3-4 ay oldu 2 ay once tüm bakımlarını yaptırdım uzerınde tartarini sıralı sistem var aracımı aldığımdan berı yakıtımı 380 kurusdan asağıya dusurumedım ankarada 2 tane servısi var kazımkarabekırde ıkısıde bırbırınden beter mecbur 4-5 gunde bir gidiyorum ama ne fayda kaçak var mı yok mu bakıyorlar kacak yok bı sıkıntı yok ayar yapıp gonderıyorlar ama yaptıkları ayarda bes para etmez kı 380 den asağı yakamıorum aracım 1,6 2000 golf yardımcı olursanz sevınırım ne yapmam lazım  basına daha once boyle bırsey gelen var mı ? ankarada baska servis olanığı var mı sımdıden cok tesekkurler ..
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2011, 14:09:14 Gönderen: esgiburak »

Ynt: Tartarını Ankara Servis Olanaksızlığı !
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2011, 15:05:41 »
bendede öyle bi problem wardı kardeş, normalde 170-180 KR yakardı ama bu aralar 240a felan çıktı gittim ayar yaptırdım, ayarı yüksek demişlerdi şuan 200 altına inmesini ümit ediyorum. 1,6 16 valf aracım.
ayarla ilgili bi sıkıntı olabilr seninkide
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2011, 21:34:53 »
tartarini yanlış seçim olmuş zaten. iskitlerde büyük lovato binası var. onun olduğu sokakta ulus tarafına doğru bir lpg ustası vardı. önüde taksiciler birikiyor falan. bana o ustayı tavsiye etmişlerdi. denk gelirsen bir göster. ustanın adını unuttum.

Seçim Sokak da idi sanırım.

Araba binmek içindir..

« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2011, 00:04:21 »
arkadaşım bende ford sierra ghia vardı üzerinde tartarini vardı. bende çok gittim uludağ a  >:(
başka gidebileceğin biyer yok bildiğim kadarı ile. ama ısrarcı ol bir ayar ücreti ödüyorsun bir ay falan tekrar gidebiliyorsun. ısrarcı ol hatta başlarının etini ye  :tamamdir
ben tam 4 sefer gittim.
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2011, 00:06:01 »
tartarini yanlış seçim olmuş zaten. iskitlerde büyük lovato binası var. onun olduğu sokakta ulus tarafına doğru bir lpg ustası vardı. önüde taksiciler birikiyor falan. bana o ustayı tavsiye etmişlerdi. denk gelirsen bir göster. ustanın adını unuttum.

Seçim Sokak da idi sanırım.
sanırım fatih ustadan bahsediyorsun ondada programı yok tartarininin :-\

« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2011, 00:13:52 »
o zaman ivedik organizeye bakacaksın abisi. aynı yere gitmenin manası yok. bi adam bir işi yapamıyorsa sonra da yapamaz. kötü ustadan hayır gelmez.
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2011, 00:32:26 »
aracınızın yakıtını benzinde ölçün  :tamamdir
aracınızın çekişi nasıl?
iki ay önceki bakımınızda neler yapıldı?
mesela buji, buji kablosu,ateşleme bobini, hava filitresi kontrol edildimi?