Gönderen Konu: Sonunda poloma Atiker Lpg Taktırdım..  (Okunma sayısı 44044 defa)

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda poloma Atiker Lpg Taktırdım..
« Yanıtla #70 : 05 Mayıs 2011, 18:42:21 »
slm;rsb sızın aracınız 8 v mı?
07 VW

Çevrimdışı predator

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 05 Mayıs 2011, 19:18:48 »
Merhaba aracım polo 6n2 1,4 16v  çok yakmasını gerektirecek yaptığım işlemler 1. katalizör iptali 2. orta susturucu iptali 3. 51mm komple boru baştan sona 4. sebring performans egzos  5. 16 inç cantlar   kaç paramı yakıyor? şehir içi 40-45kr   rsb nickli arkadaşa burdan soruyorum  dostum araca naptında 60kr yakıyor ?

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 06 Mayıs 2011, 00:50:52 »
en ufak birşey yok araçta ...  aracım 1,6   8V  75 hp fabrika çıkış hali  13 jant standart lastikler ...

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 06 Mayıs 2011, 01:41:08 »
Merhaba aracım polo 6n2 1,4 16v  çok yakmasını gerektirecek yaptığım işlemler 1. katalizör iptali 2. orta susturucu iptali 3. 51mm komple boru baştan sona 4. sebring performans egzos  5. 16 inç cantlar   kaç paramı yakıyor? şehir içi 40-45kr   rsb nickli arkadaşa burdan soruyorum  dostum araca naptında 60kr yakıyor ?

İstanbul faktörü, aşırı yoğun trafikte bizim arabalar da çok yakar :)

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #74 : 09 Mayıs 2011, 22:53:48 »
arkadaşlar yarın lpg takılmak üzere polomu  götürüyorum. hemde içim bin parca  :'(hiçmi hiç istemiyorum ama bizi benzine mahrum edenler utansın >:( umarım iyi olur sonuçları paylaşırım. taktıran arkadaşlar lpg takılırken akü bağlantıları sökülüyormu? malum bende orjınal teyp ver hala ve akü sökülünce kod istiyor benim bildiğim böyle olursa napcaz?
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 10 Mayıs 2011, 00:55:53 »
slm;valla sımdıden hayırlı olsun.bende sızın gıbı sıralıda olsa lpg ıstemıyordum ben o sekılde aldım.ama bundan guzelı yokmus dıyorum.ıstedıgın zaman benzın ıstedıgın zaman lpg.cekısınde cok bır degısım yok.bendede atıker var.en uyumlu kıt bu.zaten bındıkce tadına doyamazsın.benzınden sonra bedava gıbı gelıyor. :p
07 VW

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 11 Mayıs 2011, 00:11:18 »
slm;valla sımdıden hayırlı olsun.bende sızın gıbı sıralıda olsa lpg ıstemıyordum ben o sekılde aldım.ama bundan guzelı yokmus dıyorum.ıstedıgın zaman benzın ıstedıgın zaman lpg.cekısınde cok bır degısım yok.bendede atıker var.en uyumlu kıt bu.zaten bındıkce tadına doyamazsın.benzınden sonra bedava gıbı gelıyor. :p

1.5 sene önce Lpg 1.25 ti, o zaman taktırdığımda arabadan inmiyordum. İnanılmaz gibi gelmişti :) Şu halimze bakın, milletin benzininden pahalı Lpg kullanıyoruz ve bu hale bile sevinir duruma geldik.

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 11 Mayıs 2011, 00:33:38 »
bu daha ıyı gunlerımız sımdılık devam...
07 VW

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 12 Mayıs 2011, 00:00:45 »
Merhaba arkadaşlar uzun süredir foruma giremiyordum işlerimden dolayı...1600 km oldu taktıralı atikeri sorunsuz yola devam ediyorum.tek sorunum devir düştüğünde araba stop ediyor.genelde ışıklara geldiğimde.boğaz kelebeğini temizlettim suan sorun yok... şimdi bir sorunum var.hararet lambası yanıp duruyor.su koyuyorum yarım saat geçmeden bitiyor.bir servise götürdüm devirdaim pompası değişmesi lazımmş.birde triger kayışını değiştirelim dediler.nekadar doğru bilmiyorm.işcilik dahil 250 tl cokmu yada normal mi...

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 12 Mayıs 2011, 00:59:00 »
Merhaba arkadaşlar uzun süredir foruma giremiyordum işlerimden dolayı...1600 km oldu taktıralı atikeri sorunsuz yola devam ediyorum.tek sorunum devir düştüğünde araba stop ediyor.genelde ışıklara geldiğimde.boğaz kelebeğini temizlettim suan sorun yok... şimdi bir sorunum var.hararet lambası yanıp duruyor.su koyuyorum yarım saat geçmeden bitiyor.bir servise götürdüm devirdaim pompası değişmesi lazımmş.birde triger kayışını değiştirelim dediler.nekadar doğru bilmiyorm.işcilik dahil 250 tl cokmu yada normal mi...

bende  triger seti ile devir daim falan filan değiştirdim 250 tl ... fiyat uygundur ...

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 12 Mayıs 2011, 01:32:16 »
bende  triger seti ile devir daim falan filan değiştirdim 250 tl ... fiyat uygundur ...

Ozamn yaptırmaktan başka çare kalmıyor..inşallah başka sorunlar cııkmazda 250 tl ile yırtarız :)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 12 Mayıs 2011, 08:56:56 »
inşallah ...

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 12 Mayıs 2011, 21:10:46 »
cıdden cok ıyı fıyat bana 350 gıbı bır fıyat cıkardılar.!!bu sportlıne doch motorlu araclarda farketmıyor demı??
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #83 : 14 Mayıs 2011, 19:22:26 »
slm arkadaşlar 10 mayıs tarihiyle bende "TÜPLÜ veÖFKELİ" grubundayım 4 gün oldu 20 liralık deneme gazıyla gezdim durdum fırsat buldukca sıkıştırdım  çok şükür bir problem yok, gerçektende benzindemi yoksa gazdamı anlaşılmıyor. ilk zamanalar biraz fazla yakıyor deniyor eğer öyle ise nezaman normal oranına gelir acaba henüz demene yapmadım?
_-OĞLUM ve POLOM-_