Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sonunda poloma Atiker Lpg Taktırdım..  (Okunma sayısı 43878 defa)

Ynt: Sonunda poloma Atiker Lpg Taktırdım..
« Yanıtla #84 : 15 Mayıs 2011, 11:56:27 »
hayırlı olsun.aynen oyle sıralıda farkedılmıyor.cunku bızım araclar zaten hafıf kıloda olan araclar.onun ıcın en guzelını yapmıssın.marka secımınde guzel.bende 1.5 senedır kullanıyorum tık yok masallah :tamamdir.3 ayından sonra normale doner.zaten bu kadar sure bır kullan bır ayar kontrol ıcın servısıne gıdersın.benım aracımda 6000 devıre kadar lpg de gıdıyor.ben o sekılde aldım elletmedım.zaten o devırlere cıkmıyorum cok.sen bunu eger ıstersen 4000 devıre ayarlatabılırsın.dırak benzıne atlıyo ozaman.eger cok uzun yol yapıosan falan arac sollarken lazım  olur belkı tercıh meselesı.gule gule kullan ;)
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #85 : 16 Mayıs 2011, 23:29:34 »
teşekkür edrm, dediğim gibi henüz denemedim nekdr yakıyo? rahat rahat yükek devirde vites değiştirmenin tadına varıyorum :D evet benimkide 6bin devire kadar geliyo fazla yol yapmayan biriyim böyle iyi bence. bu arada danniel sislerin üzerindeki ışıklar led şeritmi? ve bu logosuz ızgarayı nerde bulurum nekdr?
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #86 : 17 Mayıs 2011, 23:18:08 »
evet serıt led beyaz yanıyo.ben ben bıraz tadında bıraktım tamponların ustunde kucuk bır serıt seklınde oyuk var sadece onun ıcıne koydurdum gunduz gozukmuyo gızlı gıbı gece ıse muhtesem yanıyo.aracın buyuk resmını koymustum ordan bakabılırsın gormedıgsen tekrar koyarım.logosuz panjur ıse sıddetle tavsıye ederım cok degıstıryo.valla ben bu panjuru gıttıgıdıyordan satın aldım 35 lıra verdım ;)aynı panjur antalya sanayıden alsan daha pahalı!!ben genelde herseyımı bu sıteden alıyorum.daha yenı aldım sayılır.
07 VW

« Yanıtla #87 : 17 Mayıs 2011, 23:28:36 »
07 VW

« Yanıtla #88 : 17 Mayıs 2011, 23:31:08 »
buda arka stoplar gene aynı yerden getırttım.jantlarım sımdı beyaz tabıkı onceden cekılmıs bır foto.onden resmınıde ıstersen yollarım.sagolun.
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #89 : 18 Mayıs 2011, 12:59:29 »
önden resim görmüştüm zaten orda farkına vardım ledlerin gerçekten güzel olmuş stoplar nekadr maloldu? hepsini gitti gidiyordan mı aldın? benim polo şuan ankarada bende 2 haftaya gitcem belki ordanda bakabilirim fotolar için saol.
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #90 : 18 Mayıs 2011, 17:26:54 »
eyvallah!sana sunu dıyım aracımı sade bır sekılde aldım cok asırı modıfıye sevmıyorum.ben arka stoplarımı alalı 1 seneye yaklastı cok komık bır rakama almıstım ıstanbuldan 100 tl vermıstım. :Dsımdı o fıyata yok ama benım suandakı arka stopları 190 tl falan bulursun.gıttıgıdıyor cıdden cok ucuz.sonra aracımın ıcınde 4 adet mıd var kıcker onlarıda neredeyse yarı fıyatına ordan aldım cok memnunum.antalyada boyle seylerde cok para ıstıyorlar.
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #91 : 09 Haziran 2011, 11:51:26 »
slm arkadaşlar 10 mayıs tarihinde lpg takılmıştı poloma gayet iyiydi ama geçen hafta ankarada tam kavşaktan dönerken stop etti ara sıra ışıklarda durduğum zaman devir düşer gibi olup geri normale geliyor? ilk stop olayından 1 hafta sonra yine kavşakta ve yine dönerken stop etti >:( benzinde hiç böle bişi olmazdı canım sıkıldı ya! lpgden sonra böyle sorunlar yaşayanlar varmı? ne yapmam gerekiyor bujileri değiştirmeyi düşünüyorum ayrıca adaptasyon yaptırayımmı? bunun için illa vw servsinemi gitmem lazım? ve bunlar nekadara malolur?
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #92 : 09 Haziran 2011, 12:03:05 »
slm;valla bende sıralı kullanıyorum.1,5 senedır fakat boyle sorun yasamadım.bazen vıtesı bosa aldıgımda devır saatı bır cıkıp hemen ınıyor.fakat stop etme yok.bu sorun bıldıgım kadarıyla bogaz kelebıgınden oluyo.temızletıp sonra adaptasyon yaptırman gerek adaptasyon 30 lıra dıye bılıyorum.
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #93 : 09 Haziran 2011, 12:29:32 »
teşekkürler danniel vw servisindemi yapılıyor adaptasyon?
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #94 : 10 Haziran 2011, 08:40:16 »
baska yerde yapılıyosa bıle ben derım kı;servısde yaptır ısın garantılı olsun en azından bırsey olursa tekrar goturursun.
07 VW

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #95 : 10 Haziran 2011, 12:18:47 »
eyvallah  :tamamdir
_-OĞLUM ve POLOM-_