Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

polo aracınızda hangi marka lpg tercih ettiniz?

Atiker
15 (38.5%)
BRC
11 (28.2%)
Lovato
8 (20.5%)
Zavoli
1 (2.6%)
Diğer
4 (10.3%)

Toplam Oy Verenler: 37

Gönderen Konu: POLO LPG  (Okunma sayısı 29414 defa)

POLO LPG
« : 03 Şubat 2011, 23:14:14 »
arkadaşlar bakalım en çok tercih edilen hangisi?

Ynt: POLO LPG
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2011, 23:16:27 »
zavolı vardı aldıgımda. ıcat edenede selamım var burdan  ;)
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2011, 23:18:55 »
onurc memnun değilsin galıba :)

« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2011, 23:22:09 »
lpg sadece şehir içi sakin kullanım ıcın avantaj bazende uzun yolda. bastıgında benzınle aynı yakıyor farklı bısey yaktıgı yok.belkıde benım arabamda dikiş tutmamıstır.orasını bılemem.memnun degılım tabıkı.bogaz kelebegı tetıkçisi resmen. ilk çalışmada devır sabit. araba tıtremeye baslayınca bı bakıyorum gecmıs lpg ye. yarış arabası gibi hırlayıp duruyor kendi kendine. söküp atıcam yakındır  >:D

« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2011, 23:27:02 »
:))) ben taktıralı çok olmadı. usta beğenmezsen sökerim paran iade demişti ( tabiki hikaye). bakarsın sıkıntı yaparsa usta sök bakalım derim  :)

« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2011, 23:28:57 »
ınsallah yapmaz ama ılgılenmezsen sorun cıkartır tabıkı . klasık mevzular

Çevrimdışı Kursat

• LPG ! ?
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2011, 00:06:52 »
daha tercih aşamasında benimki, bu gün akşam üzeri bıraktım ustaya. Yarın akşam stefanelli montajı yapılmış halde alıcam (=
| m . K . c . |    KONYA

« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2011, 01:50:04 »
Atiker hariç(!) diğerleri arasında pek fark yok. Burada önemli olan montajı yapan usta. Usta montajı iyi yaparsa hiçbirinde sıkıntı yaşamazsınız. Eğer kaliteli bir LPG sistemi istiyorsanız Prins veya MTM en iyi sistemler. Diğerlerinden farkı ise beyin ve enjektörleri daha kaliteli başka bi fark yok bildiğim kadarıyla

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2011, 08:45:46 »
ben lpg taktırmaktan yana değilim.az yakmak istersem basmam gaza olur biter  ;D gel gelelim benzin 4'ü aştı  :bekleriz: napıcaz bilmiyorum.ya yolda giderken gaza basmaya korkar oldum arkadaş bu ne rezilliktir...  :( bi eylem falan bişeyler yapalım gençler  ;)
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 08:46:41 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2011, 12:13:24 »
bu zam beni lpg konusunda iyice tetikledi >:( acaba taktırsam mı die düşünüp duruyodum ve iyi bir araştırma sayesinde prins marka lpg taktırmaya karar verdim arabanın performansında en ufak bi düşüş olmuyomuş geçenlerde arkadaşım passatına taktırdı 1.8 arabanın lpgde gittiğini hiç çakmıosun bende poloma taktırıyorum bu hafta ustaları gerçekten iyi iş çıkartıo  :tamamdir benzin lambam yanık durumda ve benzin alamıorum nelikle kazanıoruz zoruma gidio valla  :( bu sayede %30 gibi bi kazanç sağlamayı düşünüyorum malum önümüz yaz ve tatil yolları uzuuunnnnnn .....

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2011, 12:40:48 »
bende takırmayı çok istiyorum en iyisi kalitelisi brc diyorlar bi kere almışken kalitelisini almalı zaten satmalık değil benim araç binmelik bu zamlar anamı ağlattı benim son 6 aydır yemin ederim 85i geçemiyorum fazla yakıcak diye :( önceden ne güzel istanbul yolunda kapışırdım milletle şimdi millet gazda basıp gidiyo onlara yetişmeye cesaretim yok aracım fazla yakıcak diye çok canım acıyo kendi halimde gidiyorum :(

Çevrimdışı relaxizmir

« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2011, 16:52:55 »
bu zam beni lpg konusunda iyice tetikledi >:( acaba taktırsam mı die düşünüp duruyodum ve iyi bir araştırma sayesinde prins marka lpg taktırmaya karar verdim arabanın performansında en ufak bi düşüş olmuyomuş geçenlerde arkadaşım passatına taktırdı 1.8 arabanın lpgde gittiğini hiç çakmıosun bende poloma taktırıyorum bu hafta ustaları gerçekten iyi iş çıkartıo  :tamamdir benzin lambam yanık durumda ve benzin alamıorum nelikle kazanıoruz zoruma gidio valla  :( bu sayede %30 gibi bi kazanç sağlamayı düşünüyorum malum önümüz yaz ve tatil yolları uzuuunnnnnn .....

Ne taktırırsan taktır ama aracını önce benzinde çalıştırmanı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.Sonra lpg'ye geç yine.Ama önce benzinde çalıştır.Sonra başın ağrır söylemedi deme  ;)
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 16:53:49 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2011, 16:58:29 »
Ne taktırırsan taktır ama aracını önce benzinde çalıştırmanı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.Sonra lpg'ye geç yine.Ama önce benzinde çalıştır.Sonra başın ağrır söylemedi deme  ;)

çok nokta enjeksiyonlu arabalarda zaten benzinle çalışıyor önce sonra ısınınca lpgye geçiyo hatta brclerde geçiş sesi biraz fazla tak diye bi patlama oluyo sanki arka bagajda arkadaşımda vardı :)

Çevrimdışı relaxizmir

« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2011, 17:15:11 »
çok nokta enjeksiyonlu arabalarda zaten benzinle çalışıyor önce sonra ısınınca lpgye geçiyo hatta brclerde geçiş sesi biraz fazla tak diye bi patlama oluyo sanki arka bagajda arkadaşımda vardı :)

Tamam işte.Sende dedin ya benzin almıyorum diye.Sonra yolda kalma diye söyledim  ;) Nede olsa ilk çalıştırmada benzine ihtiyacın var.Ben olsa fullerim depoyu.Emin ol o bitene kadar benzinin litresi 10 tl olur artık  ;D
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 17:16:07 Gönderen: relaxizmir »