Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 1.6 16 V LPG MARKA TAVSİYELERİNİZ NELERDİR?  (Okunma sayısı 4137 defa)

POLO 1.6 16 V LPG MARKA TAVSİYELERİNİZ NELERDİR?
« : 21 Şubat 2012, 11:04:17 »
Arkadaşlar merhaba,siteye 2000 model 1.6 16 V 75 hp polo clasic aldıktan sonra yani yeni üye oldum.
Bu hafta içinde aracıma lpg kit taktırmak istiyorum.
Konuyla ilgili bir kaç yerle görüştüm.Ustalar her hangi bir marka için şu sorunludur demiyorlar.
Tabi bu işin ticari tarafından dolayı.Ancak netten araştırınca işin hiç bu boyutta olmadığı sanki belli markaların bu araca uyum sağlamadığı gibi bir sonuç çıkıyor.
Bu konuda en iyi fikri ve tavsiyeyi sizlerin vereceğini düşünüyorum.
Aracıma lpg markası olarak ve istanbul anadolu yakasında bu işi gerçekten iyi yapan ustayla ilgili tavsiyeleriniz nelerdir.
Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
Ynt: POLO 1.6 16 V LPG MARKA TAVSİYELERİNİZ NELERDİR?
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2012, 12:01:46 »
kitin kalitesinden önce ustanın kalitesini araştırmayı unutmayınız, işinin ehli ve yaptığı işin arkasında durabilecek usta bulmalısınız önce lpg kit montajı çok önemli çünkü enjektörleri manifolda biraz uzak bir yere bile bağlasalar aracınızda benzin-lpg geçişlerinde kerkilmelere yol açabilir bunu örnek olarak veriyorum olacak diye bişey yok, lpg kitine gelince o sizin maddi durumunuza kalmış bana kalsa prins veya landirenzo taktırın derim.
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2012, 16:48:10 »
kitin kalitesinden önce ustanın kalitesini araştırmayı unutmayınız, işinin ehli ve yaptığı işin arkasında durabilecek usta bulmalısınız önce lpg kit montajı çok önemli çünkü enjektörleri manifolda biraz uzak bir yere bile bağlasalar aracınızda benzin-lpg geçişlerinde kerkilmelere yol açabilir bunu örnek olarak veriyorum olacak diye bişey yok, lpg kitine gelince o sizin maddi durumunuza kalmış bana kalsa prins veya landirenzo taktırın derim.
Yani bu işten pek anladığım söylenemez o yüzden usta konusunuda sorup soruşturuyorum.
Marka konusunda ise uygun fiyatlı olması ama sorun çıkarmaması en güzeli.
Yani şuda var tabi 300-500 fazla verip kafamın rahat olmasını isterim açıkcası.
Sonuçta lpg yi herkes gibi tasarruf amaçlı taktırıcam.
Bakalım arkadaşların tavsiyeleri ne şekilde olacak.

« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2012, 20:14:47 »
ustayı bilemiyorumda bende BRC var memnunum tavsiye ederim
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2012, 12:17:42 »
bu arada aracınız 16v değil 8v

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2012, 22:01:06 »
bu arada aracınız 16v değil 8v
+1 Hoşgeldiniz
H.G WORKS

« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2012, 15:47:00 »
romano kullanıyorum sıkıntı yok......raht ol....arkadaşın dediği gibi aracın 8 v dostum....volkswagen aşkın :D :D ;D ;D ;D ;Da....
....SÖYLESEM TESİRİ YOK SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL....

« Yanıtla #7 : 29 Şubat 2012, 16:16:39 »
her konu altında CAPS LOCK açık vaziyette bunu kopyala yapıştır yapmak zorunda mısınız?

« Yanıtla #8 : 29 Şubat 2012, 16:59:27 »
DiZeL VaR  ;D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb