Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

LPG alırken en çok hangi istasyonu tercih edersiniz?

BP
11 (11%)
SHELL
35 (35%)
OPET
42 (42%)
PETROL OFİSİ
12 (12%)

Toplam Oy Verenler: 100

Gönderen Konu: Nereden LPG alıyorsunuz?  (Okunma sayısı 31056 defa)

Çevrimdışı DicE

• 06 GF 638 MK2 COUPE
Ynt: Nereden LPG alıyorsunuz?
« Yanıtla #28 : 10 Haziran 2011, 00:33:46 »
gazı shell den aklı kelden alırım herzaman  >:D
hahahahahah  :D :D :D :D :D :D shell den alıyoruz sorunsuz gazlıyoruz :))

« Yanıtla #29 : 10 Haziran 2011, 00:36:56 »
basimiza bi kel lazim...
araniyorrrr :D :D :D

« Yanıtla #30 : 28 Ekim 2011, 09:37:15 »
Merhaba arkadaşlar ben opetçiyim özellikle de aygaz ! geçen ay izne giderken bir depo gaz ile (50 ltlik. %80 nini alıyo ) denedim 515 km oldu ve hala bitmemişti ! bu yüzden biraz diğer gazlardan pahalı olabilir ama yinede opet..

« Yanıtla #31 : 28 Ekim 2011, 10:00:37 »
şuanda sakarya opetten 2,27 liraya alıyorum  :)
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2011, 10:00:58 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

« Yanıtla #32 : 28 Ekim 2011, 11:49:28 »
Ben Shellden alıyorum. Birde gazın nerden alındığından çok istasyonda bulunan gazın marka ve kalitesi ne ? O da önemli Mesala Her Shell aynı gazı satmıyor. Her Opetde aynı gazı kullanmıyor. Lpg yi taktırdığımdan bu yana hep aynı istasyondan almayı tercih ettim. Sürekli olarak aynı istasyon ve aynı markadan alıyorum % 90 mejbur kalmadığım sürece.
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #33 : 29 Ekim 2011, 00:41:46 »
Ben Shellden alıyorum. Birde gazın nerden alındığından çok istasyonda bulunan gazın marka ve kalitesi ne ? O da önemli Mesala Her Shell aynı gazı satmıyor. Her Opetde aynı gazı kullanmıyor. Lpg yi taktırdığımdan bu yana hep aynı istasyondan almayı tercih ettim. Sürekli olarak aynı istasyon ve aynı markadan alıyorum % 90 mejbur kalmadığım sürece.
  katılıyorum mhim olan satan firmaların isimleri değil gazın kalitesi .. ve ben şöyle bir durumu paylaşayım lpg deponuzu full eyeceğiniz zaman ya gece yada sabah erken saatlerde full lerseniz dinlenmiş gaz ile gündüz gözü satılan gazda hem farklı kmler de gideceğinizi ve deponuzu daha sağlıklı doldurabileceğinizi garanti ederim.. Bizzat pompacı arkadaşımında tavsiye ettiği sistem budur..  :tamamdir

« Yanıtla #34 : 02 Kasım 2011, 16:53:50 »
arkadaşlar ciddi ciddi opetin bütün yakıtları araca çok etki ediyor. forever Opet.... KUSURSUZLAR :)))
SABIR; Boyun Bükmek Değil, Mücadele Etmektir ! ! !

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #35 : 03 Kasım 2011, 09:11:36 »
doğru konuşşşş  :t hastasıyım o reklamın :D

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
« Yanıtla #36 : 03 Kasım 2011, 10:43:03 »
po dan yolda kalmaya ihtimalim olmadıkça almam kesinlikle gitmiyor araba oradan alınca çekiş sorunu yaşıyorum zaten otomatik şanzuman bide arabanın motor güçsüz olunca hiç çekilmiyor. opet favorim bir depoyla 650 km yi geçtiğim oldu 2000 cc otomatik şanzuman arabayla simit tankla birde diğerlerinin hiç birinde bu kadar yol yapamıyorum OPET i menzil olarakta çekiş olarakta tek geçiyorum

« Yanıtla #37 : 25 Kasım 2011, 12:08:59 »
po dan yolda kalmaya ihtimalim olmadıkça almam kesinlikle gitmiyor araba oradan alınca çekiş sorunu yaşıyorum zaten otomatik şanzuman bide arabanın motor güçsüz olunca hiç çekilmiyor. opet favorim bir depoyla 650 km yi geçtiğim oldu 2000 cc otomatik şanzuman arabayla simit tankla birde diğerlerinin hiç birinde bu kadar yol yapamıyorum OPET i menzil olarakta çekiş olarakta tek geçiyorum

aynen :) katılıyorum. Abi adamlar ucuz gaz satıyorsa mutlaka bir şeyler eksiktir. Shellde şu an gaz antalyada 2,38 Lt fiyatı. Demekki adamların gaz kalitesi süper yoksa onlarda fiyat indirimine giderdi. Ankaradan shellden aldım bi ara 2,19 Nakliye farkı felan feslikan çok yanii bu işler karışık. Siz yinede Shellden şaşmayın derim
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

« Yanıtla #38 : 07 Aralık 2011, 23:46:49 »
O zaman oyumu Opet'e veriyorum. Şimdi arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın 400 küsürlerde yol yapmamın sebebi arabamın 12 kuruş yakması değil depo 60 litre,50 litreye doluyor. Opet dememin sebebide aracımda Prins LPG sistemi var ve son LPG bakımına gittiğimde orada bana Opet'i önermeleridir. Tek katkılı LPG Opet'te olduğu için ve sübapların yağlanma ihtiyacını bir tek bu markanın giderdiğini söylediler. Kötü yanıda katkılı olduğundan LPG filtrelerinin çabuk kirlenmesi olmasıdır.
selam hemşerim.
bende 2001 golf otomatik sahibiyim.
bende ilk zamanlar opet den alıyor idim lpg yi.(8 ay devamlı aldım)hiç bir sıkıntı yaşamadım.
 şu an milangazdan alıyorum (1 senedir)
opet in gazı  katkılı filitre tıkıyor falan dendi sitede sıkıntı olur diye opet i bıraktık yanlışmı ettik nedersin ?
prins ı nerde taktırdın ? ankarada hangi servise gidiyorsun? prins dan bir sıkıntı yaşadınmı ?  selam

« Son Düzenleme: 07 Aralık 2011, 23:49:17 Gönderen: golf2001 »

« Yanıtla #39 : 10 Şubat 2012, 09:20:59 »
Ben Shell den alıyorum memnunum ayrıca her gidişimde yağına suyuna bakıyorlar arabanın hizmet iyi yani :)

« Yanıtla #40 : 10 Şubat 2012, 09:27:36 »
aynen abi po dan bende bi sefer aldım bi süre sonra araba kafa atmaya başladı :D opet iyidir dedi bizim lpg ustası da .
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #41 : 10 Şubat 2012, 09:38:13 »
Ekonomi istiyorsan      = FULL
Performans istiyorsan = OPET (Aygaz)
 ;D ;D ;D