Gönderen Konu: Lpg yardım :D  (Okunma sayısı 3320 defa)

Çevrimdışı sanaloyun57

• Profili Görüntüle
Lpg yardım :D
« : 01 Ağustos 2011, 15:31:28 »
Arkadaşlar biliyoırum herkes bazen soruyor ama bana yardım edin 2004 Bora Pasific arabama Lpg taktırmak istiyorum sizden ^marka ve yerle atiker hakkında bilgi almak istiyorum. İtalyana para verene kadar TÜRK olsun diyorum ama yardımcı olursanaız sevinirim  :D

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Ynt: Lpg yardım :D
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2011, 17:31:38 »
Selamlar.Bizde 2001 Golf 1.6 SR 8valf var.sizin aracınız zannedersem BCB kodlu 16valf motor.yaklaşık 1 ay önce Adapazarı Elbirlik LPG de ATİKER in SAFEFAST sistemini taktırdık.Bu sistem ATİKER in en son çıkan sistemi ve İtalyan enjektör diyorlar bu sisteme.Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık.Çok memnunuz.Gaz kesme ya da arıza ışığı yakma sorunları yok.tüketimi ş.içi-ş.dışı karışık 21-22 kuruş civarı.Bugünkü fiyatı 1150 TL olması lazım.Ama genelde herkes VW için BRC öneriyor.Eğer bu parayı veririm diyorsanız kendi tercihiniz,çünkü BRC 1600 TL.ATİKER için biraz daha pazarlık yapabilirsiniz tahminimce.ATİKER in 990 TL ye ilk çıkan ssıralı sistemleri var ama açıkçası önermem çünkü 2005 Accent Admire aracımızda zaman zaman gaz kesme yapıyor ve enjektörleri fazla gürültülü.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Kazasız-belasız sürüşler dilerim...
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı sanaloyun57

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2011, 13:27:10 »
çok teşekür ederim

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2011, 23:49:29 »
BRC kullanıyorum, sıkıntı yaşamadım ne çekişte nede performansta .. yakıt olarak gayet güzel ve kısa sürede gaza geçiyor .. sakin kullanım ş.içi 200 ş.arası 160 civarı yakıyor ..  ne taktırırsınanız taktırın mutlaka işi ehline taktırın ve yetkili bayii olsun ..

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2011, 21:01:00 »
Atiker kullanıyorum ve taktığımdan beri hiç bir sorun vermedi. Arkadaş mesajda belirtmiş takan usta önemli.
Golf: O bir tutku