Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2000 bora comfortline için lpg öneriniz nelerdir.  (Okunma sayısı 3460 defa)

2000 bora comfortline için lpg öneriniz nelerdir.
« : 16 Nisan 2012, 19:24:00 »
arkadaşlar aracım aldığımdan beri bende 182000 de motoru rektifiye yaptırdım epey bi masraf ettikten sonra lpg takmak istiyorum 2-3 sene daha binmek istiyorum  aldesa diye bir marka önerdiler brc yan sanayisiymiş ne önerirsiniz arkadaşlar mayıs ayı başı gibi taktırmayı düşünüyorum birde lpg sistemini simit mi taktırmam lzm yoksa direk depoyu bagaja mı koyayım

Ynt: 2000 bora comfortline için lpg öneriniz nelerdir.
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2012, 19:31:04 »
bence simit tank yaptırma hiç doğru ölçümler vermiyor 50 lira gaz koyuyosun azcık araç ivmelense hemen kırmızıya düşüyor... bagaja attır bi tane kafan rahat olsun hem stepne lpg tankından daha fazla yer kaplıyor.. bende zavoli var 1 yıldır önce ufak tefek sorunlar verdi ama simdilik iyi sorun yok brc yi de çok övdüler ....
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2012, 19:15:08 »
Arkadaşım simit tank taktırabilirsin silindirden farkı yoktur iyi montaj ve içindeki şamandıra doğru ayarlanırsa çok güzel oluyor tavsiye ederim,bizzat ben 2003 eski vectrama 55 lt.  simit tank taktırmıştım,çok güzel oldu ve doğru değerler veriyordu,1,5 yıl kullandım ve çokta memnun kalmıştım simit tanktan,markanın önemi olduğu kadar lpg uygulamasını yapacak usta ve serviste çok önemlidir.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2012, 21:44:29 »
Arkadaşım simit tank taktırabilirsin silindirden farkı yoktur iyi montaj ve içindeki şamandıra doğru ayarlanırsa çok güzel oluyor tavsiye ederim,bizzat ben 2003 eski vectrama 55 lt.  simit tank taktırmıştım,çok güzel oldu ve doğru değerler veriyordu,1,5 yıl kullandım ve çokta memnun kalmıştım simit tanktan,markanın önemi olduğu kadar lpg uygulamasını yapacak usta ve serviste çok önemlidir.
+1
This is the best one until we make a better one.......

« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2012, 01:58:23 »
parana acıma taksitle zavolli ve ya brc taktırt ama takacak servisi iyi seç muhakkak kullanıcı tavsiyesi al, simit tank her zaman iyidir hem alan acısından hemde güvenlik açısından kolay gelsin