Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA TAVSİYE EDECEĞİNİZ LPG USTASI VE MARKA TERCİHİ  (Okunma sayısı 6636 defa)

Çevrimdışı MordemapA

• Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir
Merhaba arkadaşlar. İstanbul anadolu yakasında önerdiğiniz lpg ustası ve hangi marka olduğunu paylaşırsanız sevinirim. Çünkü aracımı satmak istemiyorum en azından sizin tavsiyenizle fikrimden vazgeçip benzin parasından kurtulmak istiyorum. Yoksa mecburiyetten gözüm gibi baktığım sevdiğim golf ümden ayrılacam :'( Şimdiden ilginiz için teşekkürler. Sabırsızlıkla yorumlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Öncelikle arabanız çok güzel MAŞALLAH.parıl parıl parlıyor.Konuya gelirsek, eğer ucuz ama iyi olsun diyorsanız ATİKER in en son çıkan SAFEFAST modeli iyi.Biz kullanıyoruz ve memnunuz.İtalyan enjektörlü sistem diyorlar.Ama eğer paranız varsa PRİNS taktırabilirsiniz.Ama baya pahalı diye biliyorum.BRC de VW ye uyumlu ve kaliteli PRINS e göre daha ucuz ve kullananlar memnun.Kazasız belasız sürüşler diliyorum.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı MordemapA

Yokmu beyler istanbul anadolu yakasında lpg taktıran ve çok memnun kalan marka ve usta tavsiye edecek biri ??? :-\

Çevrimdışı MordemapA

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
vw için biçilmiş kaftan prinstir murat en sorunsuz en iyisi
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı MordemapA

Arabamı satmış bulunmaktayım konunun bir anlamı kalmadı. Herkese teşekkürler...

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Arabamı satmış bulunmaktayım konunun bir anlamı kalmadı. Herkese teşekkürler...

Hayırlı olsun. Alan düşünsün artık:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı MordemapA