Gönderen Konu: LPG taktırmayı düşünüyorum fikir ve önerileriniz  (Okunma sayısı 31061 defa)

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
Ynt: LPG taktırmayı düşünüyorum fikir ve önerileriniz
« Yanıtla #28 : 07 Nisan 2011, 18:41:48 »
eğer aracı satmayıpta binerim diyosan bence değer.yaklaşık olarak  aylık kaç km yapısun ?

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Nisan 2011, 19:03:51 »
aşağı yukarı kimi zaman 500-600 km  kimi zaman 300 km  ama  yaz geliyo bu km yi yazın ikiye bile katlarım belli olmaz ... değermi yani bu kullanıma ???

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 07 Nisan 2011, 22:49:58 »
aşağı yukarı kimi zaman 500-600 km  kimi zaman 300 km  ama  yaz geliyo bu km yi yazın ikiye bile katlarım belli olmaz ... değermi yani bu kullanıma ???
sen şimdi çok yakıo die bu kadar km yapıyosun. az yaksa daha çok gezersin, arabandan daha çok zewk alırsın :))

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 08 Nisan 2011, 09:15:58 »
sen şimdi çok yakıo die bu kadar km yapıyosun. az yaksa daha çok gezersin, arabandan daha çok zewk alırsın :))

oda doğru aslında :D gözüm kesmiyo uzun yol yapmayı şu halde ama lpg olsa  yardırırım:D taktırcak olsamda  atikerle brc arasındayım ... millet atiker takcaksın 2-3 ay sonra pişman olcaksın diyo.... sizlerde   memnunsunuz ....
 ya bende memnun olmazsam ileride beynini değiştirdiğimde  cok  fark olurmu ?hem performans hemde maddi olarak ?

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 08 Nisan 2011, 19:49:21 »
aslında gözden kaçırdığımız bir nokta var. memnun olmayan arkadaşlar acaba ne zamn taktırmışlar. teknoloji geliştikçe lpg dönüşüm sistemleride illaki gelışıo. atiker kendini geliştirdi. bazı ustalar beyni başka marka diğer parçaları başka takabılıoo. buna dikkat etmek lazım bence.taktıralı 3500 km yaptım  çok şükür hiçbir sorun yok

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Nisan 2011, 21:10:52 »
Ayvalık atiker bayisinden pazartesiye randevu aldım.hayırlısı pazartesi sabahı taktırcam atiker...

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 08 Nisan 2011, 22:28:44 »
Ayvalık atiker bayisinden pazartesiye randevu aldım.hayırlısı pazartesi sabahı taktırcam atiker...
:tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 09 Nisan 2011, 19:26:36 »
29 Martta zavoli taktırdım  40 Tl lik gaz aldım şehir içi şu ana kadar 120 km yaptım gaz göstergesinde son yeşil ışık yanıyor gaz bitene kadar bineceğim .Genelde sabah ilk çalışmada aynı yere gittiğim için tam oraya varırken gaza ancak geçiyor(300-400 M.sonra)  benzinle  toplamda yaptığım mesafeleride  düşeceğim ve şehir içi sarfiyatı öğrenmiş olurum buraya aktarırım.Perfonmansta belirgin bir değişiklik hissetmedim.Henüz başlangıç safhası sayılır yeni ama ilerde de sorun çıkarmazsa şimdilik  güzel.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #36 : 12 Nisan 2011, 20:05:03 »
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar mayısın ilk haftası taktırıyorum atiker polom için hayırlısı :sevgi:
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 12 Nisan 2011, 21:02:39 »
lpg ışıklı göstergeler yanıltır. güvenilir değil.
onun hesabını km'ye göre yapacaksınız arkadaşlar.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 13 Nisan 2011, 09:06:54 »
 bende atiker takmayı dusunuyorum  istanbul içi takıp ustasından memnun kalan varmı?? çorluda bi arkadaş vardı ama  şimdi çorluya 100 km  git gel 100 kağıta yakın benzin gitcek :D + bi dünya zaman ...

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 13 Nisan 2011, 17:41:12 »
bende atiker takmayı dusunuyorum  istanbul içi takıp ustasından memnun kalan varmı?? çorluda bi arkadaş vardı ama  şimdi çorluya 100 km  git gel 100 kağıta yakın benzin gitcek :D + bi dünya zaman ...
geirken ne kadara gelirsin benzinde bilmem ama giderken 18 krş x 100 km == 18 TL  :tamamdir
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2011, 17:41:42 Gönderen: gemicipolo »

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 13 Nisan 2011, 22:08:53 »
bu akşam üstü bizim burda BRC bayisi var gittim oraya konustuk adam diyo lpg takarsın ama boğaz kelebeği ile rolanti motorunuda değiştirmeyi göze al diyo ... 1500 tl lpg + 300 tl işletme muayene falan + boğaz kelebeği + rolanti motoru dersek çok çok yüksek bi mebla çıkıyo :( atiker bile alsam gene 1000 tl lpg + 300 işletme  vs vs vs 2 lirayı bulur gibi geliyo :( onumuzdeki gunlerde aracıma lastik alcam inş 400 tl masrafım olcak  .. kısa bi süre dusuncem lpg işini suan askıya alıyorum ama   hala kafam karısık tam niyetlendim atiker taktırmaya ama en iyi dedikleri brc bile sorun cıkar diyo :(

Çevrimdışı akisse

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 13 Nisan 2011, 22:19:08 »
BRC bayisi var gittim oraya konustuk adam diyo lpg takarsın ama boğaz kelebeği ile rolanti motorunuda değiştirmeyi göze al diyo ...
kardeş kusura bakma da adam iyi sıkmış ben 70.000 de taktırdım şuan 130.000 de 60.000 yaptım dediklerinin hiçbirisi olmadı bende. kararsız olana gerek yok hesabına uyarsa taktır değilse taktırma bence..uzun yol yapacaksan veya uzun süre bineceksen taktırmanda fayda var.. aksi ddurum varsa bulaşma derim.. saygılar