Gönderen Konu: LPG taktırmayı düşünüyorum fikir ve önerileriniz  (Okunma sayısı 31012 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
arkadaşlar aracıma lpg taktırmayı dusunuyorum ... aracım 97 polo 6n 1,6 8v... bu haliyle gidişinden bi sikayetim yok lakin lpg de ne gibi degişiklikler olacak ? yakıt ne kadar fark eder su haliyle 50-55 kurus ( gerçi havalar ısınıyo biraz daha  azalır )  ... ne marka taktırayım ? ne kadar tutar  ? bunun gibi lpg hakkında  bildiklerinizi paylasırsanız sevinirim  ... teşekkürler simdiden ...

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
Ynt: LPG taktırmayı düşünüyorum fikir ve önerileriniz
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2011, 22:50:46 »
başkan senin araba biraz fazla yakıo sanki. atiker taktırdım ben. 40 krş falan yakıodu ş.içi.  şimdi 23 krş falan . çekişte herhangi bi düşüş farketmedim

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2011, 23:16:30 »
benm aracımda şehir içi 410 kuruş yakıyor ve lpg taktırmaya karar verdim..cok araştırdım...poloya her marka lpg uyum sağlamıyor... ben zavoli taktırmaya karar verdim.hem parca hem servis cokluğu hemde italyan olmasından dolayı...önümüzdeki hafta nasip olursa taktırcam...

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2011, 00:55:35 »
bi kaç kişi lovato taktırmamı söyledi ... lovato kullanan varmı acaba  sitede  ? benim araç 40 kuruş civarında yaksa lpg ye ihtiyac duymazdım herhalde :D ama bu gidişle " tüplü ve öfkeli " olcaz :D

Çevrimdışı akisse

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2011, 19:04:19 »
dostum atiker kullanıyorum 99 model olanında..3 sene oldu daha banamısın demedi...şiddetle tavsiye ederim taktırmanı ama km yapacaksan işe yarar değilse .. anlamsız gibi..

ayrıca italyanlara göre atikerin yedek parçaları daha ucuz diye biliyorum

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2011, 22:45:47 »
bendede 97 1.6 8v var atiker sıralı sistem simit lpg var kayseride seir içi 220 krş uzun yol 180 krş
uzun yolda 50 tlye doldurdum 300 km yaptı yane 180 krş
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2011, 19:34:40 »
ya arkadaşlar bende düşünüyodum bir ara lpg en uygunu atiker geldi bana ama yorumlar falan biraz soğuttu beni pek fazla kullanmadığım içinde vazgeçmiştim ama yaz tatilinde illaki uzun yol yapcam ve maliyeti artacak siz atiker hakkındaki yorumlarınınz ne? AKİSSE ve ASFALT FARESİ memnun sanırım?
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Mart 2011, 22:27:41 »
ya arkadaşlar bende düşünüyodum bir ara lpg en uygunu atiker geldi bana ama yorumlar falan biraz soğuttu beni pek fazla kullanmadığım içinde vazgeçmiştim ama yaz tatilinde illaki uzun yol yapcam ve maliyeti artacak siz atiker hakkındaki yorumlarınınz ne? AKİSSE ve ASFALT FARESİ memnun sanırım?
evet gayet memnunum hiç bir proplem yok yakıt krş çok güzel
kaan tokatlıymışın bende tokattayım cezaevinde gardiyanım.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2011, 22:29:12 Gönderen: ASFALT FARESİ »

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2011, 19:54:57 »
kardeş görüşelim lpgyi merak ediyorum ben yarın çıkıcam dışarı sende müsaitsen?
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2011, 09:02:59 »
benm aracımda şehir içi 410 kuruş yakıyor ve lpg taktırmaya karar verdim..cok araştırdım...poloya her marka lpg uyum sağlamıyor... ben zavoli taktırmaya karar verdim.hem parca hem servis cokluğu hemde italyan olmasından dolayı...önümüzdeki hafta nasip olursa taktırcam...

kardeş taktırdınmı lpg yi ? yorumları merak ediyorum ...

Çevrimdışı akisse

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2011, 13:44:32 »
evet kesinlikle tavsiye ederim ATİKER i..Ama herşeyden önemlisi taktırdıgınız firma ve usta önemli..ben italyan kullananlardan duydugum şikayetleri nedense yaşamadım atikerde..Benim fikrimdir beni bağlar tabikide..saygılar

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 29 Mart 2011, 17:40:17 »
Bugünden itibaren aracım artık LPG'li ,zavoli taktırdım 1350/10 taksit simit tank.Daha henüz başlangıç safhası yeni ama,klima açıkda denedim perfonmansda belirgin  bir eksiklik göremedim.Umarım inşallah ilerleyen zamanlarda da sorun olmaz.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 29 Mart 2011, 18:18:53 »
kardeş görüşelim lpgyi merak ediyorum ben yarın çıkıcam dışarı sende müsaitsen?
KAAN BEN ÇAMLIBELDE KALIYORUM YARIN AKSAM YANE 30/03/11 19:00 DA ÖGRETMEN EVİNDE OLACAM GELİRSEN GÖRÜŞÜRÜZ
5343740112

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Mart 2011, 12:34:14 »
bayrampaşada asil sanayi sitesinde şahin balans diye bi yerden fiyat aldım şimdi ...

zavoli 1350 tl
tartarini 1450 tl
prins 2150 tl

bu adamları herkes ovuyo  işlerini iyi yapıyomuş falan vs vs ... bi telefon açtım  adama  dedim aracım 97 model polo .. adam direk sizin aracın rolantisinde stop etme problemi olabilir  dedi ...rolanti dusuk oldugu için stop etcek gibi olur ama etmez dedi ... boyle 10 durumdan 1 inde 2 sinde  stop edebilir dedi ... ama aracı getir motor durumuna gore   takarız veya takmayız dedi ...