Gönderen Konu: LPG taktıran sonrada İNCE LASTİK arayan arkadaşların dikkatine.  (Okunma sayısı 66614 defa)

Çevrimdışı taner

• Profili Görüntüle
Ynt: LPG taktıran sonrada İNCE LASTİK arayan arkadaşların dikkatine.
« Yanıtla #14 : 31 Ağustos 2009, 02:58:18 »
Ankara yıldız sanayide ince stepneye 175 TL fiyat çektiler

Çevrimdışı freemaniac

• Profili Görüntüle
aradım biraz önce ben de golf IV  lastik + jant  200 tl fiyat verdiler 50 km gider dediler..

bilgilerinize    

fakat şu sprey ile pompa çok ilgimi çekti. biraz bilgi verir misiniz? marka model nereden alınır - nerede ucuz falan..
hala kullanmış değilim ama sonaxın köpüğü var bende: http://www.sonax.com.tr/content/pages/products_detail.asp?id=95&category=3
pompayı da aksesuarcılarda falan bulabilirsin.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2009, 16:07:24 Gönderen: freemaniac »

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
kucuk stepne konusunda galıba yanlıs bı anlasılma var yada ben yanlıs anladım 50 km degıl 80 km maxımum suratle gıdılır km mesafe olarak degıl hız olarak.yada ben yanlıs anladım:))))ayrıca bendede var kucuk stepnelerden(yuzlerce) her marka ıcın ozellıkle vw audı seat skoda ıcın.4 kasa ıcın werılen fıyat uygun bence bulacagın en uygun fıyat bana gore.

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
küçük stepne için istanbulda fiyatlar astronomik geldi bana gittim hepsiburadadan 8 tl civarı köpük aldım
stepneyi eve köpüğüde bagaja yerleştirdim arabada bağajın olduğunu keşfettim lastik patlaması ile ilgili
genelde otobanda çok görüyorum insanlar uğraşıyor lastikleriniz  kabaksa ve havalarını sık sık kontrol etmiyorsanız emin olun sizlerde yol kenarında uğraşırsınız  :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı desouzaa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Aralık 2009, 23:15:11 »
Arkadaşlar bende stepne taşımıyordum ama tekerleğim çukura hızlı girmem nedeni ile yarıldı köpükve pompa da hiç bir işe yaramadı tabiki

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #19 : 29 Aralık 2009, 17:17:41 »
aradım biraz önce ben de golf IV  lastik + jant  200 tl fiyat verdiler 50 km gider dediler..

bilgilerinize   

fakat şu sprey ile pompa çok ilgimi çekti. biraz bilgi verir misiniz? marka model nereden alınır - nerede ucuz falan..

Bu 50KM gider sanırım 50km hız demek istedin sanırım yoksa 50km mesafede pert olan bişeye okadar para verilmez...

Stepne her araçta mutlaka olması gerekir... Geçici lastik onarıcılarında aynı şekilde olması güzel bişey... Basit sorunlarda yolda hayat kurtarır ama stepneninde büyük lastik hasarlarında önemini unutmamak lazım..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Aralık 2009, 00:00:49 »
sprey yalnızca küçük deliklerde ve o da tabanda olacak şekilde işe yarıyor başıma geldiği için söylüyorum yanak yarılırsa kalırsınız yolda haberiniz ola;) sprey yine de bulundurulabilir kendiliğinden 20psi basınç veriyor lastiğe aynı zamanda.
Das auto.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 30 Aralık 2009, 18:20:30 »
sprey yalnızca küçük deliklerde ve o da tabanda olacak şekilde işe yarıyor başıma geldiği için söylüyorum yanak yarılırsa kalırsınız yolda haberiniz ola;) sprey yine de bulundurulabilir kendiliğinden 20psi basınç veriyor lastiğe aynı zamanda.
Peki sprey bikereye mahsusmu yoksa sürekli içerdeki hava yenileniyormu  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 31 Aralık 2009, 00:22:00 »
Peki sprey bikereye mahsusmu yoksa sürekli içerdeki hava yenileniyormu  ::)
yenileniyor belli bir süre ama sonra değiştirmek gerek illa ki..O sprey dediğimiz şey köpük zaten hasar gören noktayı dolduruyor ama ısındıkça etkisini kaybediyor.Lastiğin basıncını sabit tutamazsınız her gün benzinliğe uğruyordum 2.3 bar basarım ben her gün 0.2 bar civarı bir azalma oluyordu.Haliyle bir kaç hafta bekleyince 1.5 e kadar iniyordu.Lastiği en kısa zamanda değiştirmek en iyisi;) Tekrarlıyorum tabandaki hasara etki ediyor yanaktan bir darbe olursa tutmuyor;)
Das auto.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
50 mp/h yani 80km/h azami  hıza dayanıklıdır. Bütün lastiklerin hız limitleri vardır misal Tserisi 190km/h, Hserisi 210km/h, v serisi 240km/h ... xr wr gibi seriler 300ve üzeri km/h gibi (rakamlar yakındır ama kesin doğru değil)
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2010, 23:54:47 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
linkteki stepneden bende var. demek ki kıymetini bilememişim bu zamana kadar  ;D

bir kere kullanmak zorunda kaldım. açıkçası takınca bisiklet lastiği takmış gibi oluyor, taktığınız ver aşağı iniyor haliyle. orada 80 yazsa da 60ın üzerinde kullanmayı ve stepneliyken sert dönüş yapmayı tavsiye etmem, aracın rotunu bozuyor. ama işi görüyor, lastikçiye kadar götürüyor. yolda gören çocuklar da dalga geçiyor ;D ;D
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı m.demirhan

• Profili Görüntüle
konu benim için bitmiştir, :bekleriz:
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2015, 15:07:16 Gönderen: m.demirhan »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)