Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: LPG dolumu sorunu Acil yardım  (Okunma sayısı 3163 defa)

LPG dolumu sorunu Acil yardım
« : 08 Şubat 2012, 10:23:50 »
Merhaba arkadaşlar, ilk defa foruma yazıyorum umarım yardımcı olacak cevaplar alabilirim.
2001 Polo 1.4 16V aracıma 2 ay önce Atiker marka LPG 35 lt simit tank taktırdım, ilk fullediğimde Shell istasyonunda 72 TL ye yaklaşık 27-28 lt almıştı dün başka bir Shell istasyonunda fulleme yaptırdım 35lt tankı full doldurdu fiyat 90 TL. Ayrıca 30lt den sonra kuruş kuruş atmaya başladı.Nasıl olur diye sorduğumda Shelldeki adam istasyonlara göre basınç değişiyor geçen doldurduğunuzda tam dolmamıştır bizim pompalar tam basınçlı gibi bir ifade kullandı. Böyle bir durumal karşılaşan varmı, sizce bu bir sorunmu yetkili servise göstermelimiyim ?
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2012, 14:51:41 Gönderen: playguy »

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
H.G WORKS

Ynt: LPG dolumu sorunu Acil yardım
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2012, 00:10:15 »
 :) bu kadarmı olur. hocam ben yaptırdım sorun kalmadı. ankaradaysanız adres telefon paylaşıcam hamit abinin verdiği linkten takip edebilirsiniz.
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Ynt: LPG dolumu sorunu Acil yardım
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2012, 09:14:15 »
LPG taktırdığım Atiker yetkili servisini aradım, benzin istasyonundaki adamın full basınçla gaz verdiğini ve depoyu boş yer kalmayacak şekilde doldurmuş olduğunu söyledi. 35 LT lik simit tank da 27 lt den sonra ses geliyor zaten pompadan bu sesi duyarsanız gaz vermeyi kestirin dedi. Umarım şamandırasında bir sorun olmamıştır..