Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: lpg?  (Okunma sayısı 8629 defa)

Ynt: lpg?
« Yanıtla #14 : 10 Kasım 2010, 18:41:51 »
ya bi sorum daha olucak son zamanlarda bnm lpg göstergesinin kırmızı ışığı yanmıyo hep yeşil yanıyo bitti zamanda ikaz veriyo ama yeşil yanıyo yine anlamadım atıker marka lpg ne sorun olmuş olabilir bilen varmı?
Şamandıra ayarı bozuk, mekanik olarak sökülüp te düzelebilir, olmazsa yenisi takılabilir.

« Yanıtla #15 : 10 Kasım 2010, 18:42:46 »
Bu arada yakıt rakamınız çok iyi. :tamamdir

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
« Yanıtla #16 : 10 Kasım 2010, 19:43:14 »
ya bi sorum daha olucak son zamanlarda bnm lpg göstergesinin kırmızı ışığı yanmıyo hep yeşil yanıyo bitti zamanda ikaz veriyo ama yeşil yanıyo yine anlamadım atıker marka lpg ne sorun olmuş olabilir bilen varmı?
kardeş bende şöyle bir sorun vardı: lpg full dolu da olsa boş da olsa bazen ışıkların hepsi yanıyodu bazen de hiçbiri yanmıyordu. Yani ya hep ya hiç gösteriyordu. Sorun lpg sensöründenmiş. Sensörü değiştirince sorun ortadan kalktı. Sensör dedikleri lpg tankının üstündeki basınçla çalışan gösterge.
 beş kuruş da para almadı.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 19:45:15 Gönderen: yesilkrt »
MK-IV- Comfortline

« Yanıtla #17 : 14 Kasım 2010, 19:02:57 »
değişti yakıtım ya ara ra değişir mi böle anlamadım bu sefer 307 km falan yaptım  :-\  kafaya çok takıyorum galiba :-X

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2010, 11:07:45 »
Valla kafam rahat kara dizel kullanıyom.. LPG cilerin benzinli iken yaptıklarını şimdi bende LPG cilere yapıyorum. Yaşasın kötülük.. 70TL ye sanırım istanbul trafiğinde en az 600km yaparım..  :sevgi:
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2010, 11:08:16 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"