Anket

97 model 6n polo için hangi lpg yi önerirsiniz...

BRC
7 (29.2%)
ZAVOLİ
4 (16.7%)
PRİNS
7 (29.2%)
ATİKER
6 (25%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: lpg Seçimi hakkında yardım lütfen....  (Okunma sayısı 4693 defa)

Çevrimdışı Salu

• Profili Görüntüle
lpg Seçimi hakkında yardım lütfen....
« : 12 Mart 2011, 22:37:48 »
Sizden ricam bu konuda acill yardım istiyorum.hangi firmaya baksam herkes sorun yaşıyor..Hangi markayı iyi bir ustaya taktırabilirim...izmir yada balıkesir taraflarında tanıdığınız yada iyi bir usta varmı.acil lpg taktırmam lazım aracıma...Prins markayı cok övüyorlar.bilgisi olan söylerse cok sevinirim..tşkrler herkese.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2011, 22:39:10 Gönderen: Salu »

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
Ynt: lpg Seçimi hakkında yardım lütfen....
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2011, 01:21:09 »
2004 golf 16v 105 hp pasific aracıma 2 ay evvel BRC taktırdım ankarada.. gayet memnunum sorun ve çekiş düşüklüğü yok.. arıza lambası felan yanmıyor yakıtıda gayet iyi .. ş.içi 200 yakıyor sakin kullanırsam .. prince ve telefleks 2100 lira bence çok pahalı mutlaka daha iyidir.. ama BRC bence fiyat ve performansa hitap ediyor tavsiye ederim .. A2 mühendisliğin yetkili bayisine bak netten ... en çok takan şubeye gidip taktırabilirsin ... türkiye distribürötü 2a mühendislik brc nin ..

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: lpg Seçimi hakkında yardım lütfen....
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2011, 18:23:22 »
Ben de ankete koyduğun markalar içinde BRC yi tavsiye ederim. Ayrıca nerde uygulattıracağınla ilgili de 2A Mühendislikle iletişime geç. Yardımcı olurlar. Ayrıca bir de Lovato öneririm. Benim aracımda Zavoli takılı aldığımda öyleydi ama ondan önceki 3 aracıma da Lovato taktırdım hiçbir sıkıntısını görmedim. Golf ümü aldığımda lpl li olmasaydı ona da Lovato taktırırdım.  ;)
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)