Gönderen Konu: Ecogas LPG kiti  (Okunma sayısı 6232 defa)

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
Ecogas LPG kiti
« : 14 Nisan 2010, 23:55:53 »
Merhabalar,
3 ay önce aldığım arabamda Ecogas marka LPG takılı. Bu marka artık türkiyede takılmıyormuş dağıtıcısı bunu ithal etmiyormuş. Bu markanın bilgisayar programına sahip bir servis bulamadım izmirde. Şimdilik çok büyük bir sorunum yok gaza erken geçmesi ve geçerken stop etmesi dışında. Bu markadan LPG sistemine sahip olanınız ya da bu markayı tanıyanınız bileniniz var mı acaba. Önerileriniz nelerdir. Lütfen tüm sistemi değiştirmemi önermeyiniz.

İyi akşamlar.

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Ecogas LPG kiti
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2010, 22:20:56 »
yaygın değil Ankarada ivedik sanayiinde var biliyorum takanda bayağı var izmirde de kesin olmalı.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2010, 20:57:18 »
Hocam Ekogas olması o. İkisi farklı

Çevrimdışı hibo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2010, 00:26:27 »
merhabalar...benim aracım 2008 civic hb 1.8...bendede lpg kiti olarak ekogas takılı,hatta ben taktırdım,7ay oldu...karabükte ikamet ediyorum,burada ekogas ın yetkili şubesi varsa,izmirde hayli hayli olcağını düşünüyorum...nazar değmesin ben gayet memnunum...gaza,önceki aracım golf teki landirenzoya göre erken geçiyor evet,ama maşallah hiç stop etmedi şimdiye kadar...soracağınız bişe olursa yardımcı olabilirm ...saygılar ;)

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2010, 21:16:45 »
Sevgili Hibo,
aslında ben de karabüklüyüm. Arabamı da yeniceden aldım. Ama benim lpg sistemi ekogas değil ecogas.

Selamlar.

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2010, 21:27:50 »
Gaza geçerken stop etmesi yeterince büyük bir sorun değil mi zaten? Arkadan araçlar hızlanarak gelirken veya kavşakta sizin araç stop ediyo, bütün elektronik devreler  kullanım dışı >:(